Şimdi Ara

Vakıf Bankomat Sanal Kart - Migros 100/50 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
30
Favori
40.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

500 litre yağ, 100 kilo çay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitti galiba, hiçbir yerden hiçbir şekilde indirim olmuyor.

• Kedibebeto K kullanıcısına yanıt

Maşa başı çalışman bişey değiştirmiyor hangi kurum söylesene şikayet edelim çalışmıyorsun demekki . Bizde de maaş kartı var bir tek sende yok. 100 taneyi utanmadan gelip söyleyebiliyorsunuz . Herkes 3 sipariş geçse 30 kişiye birden mi sabahtan akşama sipariş geçtiniz ya sizin yüzünüzden kampanya yapmıyor adamlar bir daha . Bir de memur olacaksınız öyle mi

• En son saat 14 30 da işlem yaptım. Gerçekleşti. Ondan sonra kaldırdılar sanıyorum büyük ihtimal 10 bin kişi kotası doldu. Normal bence 100 e 50 ödemek çok iyi fırsat. Ülke nüfusu 80 milyon üzeri.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 110/50 ödedi herkes kalmaz tabi kota ben dün sabah biter diye düşünüyordum, iyi dayandı gerçek 10k kotası vardı demekki. Teşekkürler Vakıfbank.

• sipariş geçecektim bitti mi gerçekten

• Kotanın bittiğini sanmıyorum.. bence sıkıntı Kişilerinden birden fazla kullanabilmeleri..Bunu farkedince kapattıklarını düşünüyorum.

Burada migros Bir Bankomat kart bir sanal kart üretebilir diye düşünmüştür. Vakıfbankta gerçekleri söylememiştir.

Gerçek migros kazığı yiyince anladı  

• Teşekkürler öğlen faydalandım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

1 kişi 1 kişi değildir aslında hocam.1 kişi 100 kişilik kota da doldurabilir :)

Maalesef öyle hayvanlar da var

• Bugun saat 11 gıbı kullandım sorun yoktu kotanın doldugunu sanmıyorum cunku masterpass işini DH harıc bılen cıkmaz olsa olsa 3/4 bin sipariş geçilmiştir.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz agirdan alin da yarin vakiftan isimsiz kart alirsam dahil olayim ☺
    Isimli gelene kadar da sanal cikartabilir miyim?

• Kampanyayi suistimal etmeyin insanca kullanin ki sonra vakif migros baba niye kampanya yapmiyor diye aglamayin kendi ayaginiza sıkıyorsunuz 👊😶😠

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 2 Eylül 2021; 18:39:30 >
  • lastjeday L kullanıcısına yanıt
    Bunlar masa basi calisiyor iste sokakta belediyenin asgari ücretli çöp supureni bile daha faydali

• Kedibebeto K kullanıcısına yanıt
    Son alisin olur artik bi daha ... alirsiniz

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Farkli sanal kart olsa bile money kart farkli tel no farkli olmayacak mi bunlar nasil mumkun

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Daha neyin iadesini alacaksin hocam istersen bir de arakasini dönsün😜😂

• lastjeday L kullanıcısına yanıt

50 kişiye geçtim minimum elinizden alan yoktu uyumayıp yapsaydınız sizde

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Sen merak etme benim son almışım olmaz birseyi, boş boş konuşacağınıza kampanya girer girmez alışverişe başlasaydınız. 26 saat uyumadım 50 kişi minimum yaptım. Hiçbir illegal sıkıntı da yok

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Bende saat 14:30 kullandım bugün. Bakalım yarın ne olacak takipteyiz. Arkadaşın yeni sıfır hesaptan denedim az önce olumsuz , bitmiş gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleTalk -- 2 Eylül 2021; 19:29:31 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.