Şimdi Ara

Vaka sayısında yüksek artış (24 Haziran) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
6.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Biz okunmus toplum oldugumuz icin, hic kimse kurallara uymasa bile vaka sayisi dusuyor, tatil yerlerinde hic vaka yok neredeyse, nedenini sormayin, korona tatile gidince sanirim rehavete kapiliyor  

• gunde 24 kisi ya da 80 kisi oluyor 80 milyonluk ulkede ve sen bunu cok goruyorsun.

• as1975 A kullanıcısına yanıt
    polis gibi bekci kopegi, azmis, simartilmis kitleye az bile. yuzde 1lik henuz temiz kismi haric tutuyorum

• spenx01 kullanıcısına yanıt

O 80 kişiden biri ailen veya sevdiklerinden biri olsa yine aynısını söyler miydin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aydır 1 hafta ben 1 hafta başkası şeklinde çalışıyorduk. Devlet destek oluyordu maaş konusunda. 1 Temmuzda bu destekte bitiyor. Uzaktan çalışan firmalar normale dönmez inşallah. Kuzenlerim hep uzaktan çalışıyor hala.

• Gripten olen daha az, grip virusu 1 milyon yil sonra tukenecek diyelim. 1 milyon yil evde mi tutacaksin. Ya da asi buluanadi diyelim AIDS gibi, 8 yil sonra hala evde hanimla kolonya keyfi? Cogu insan pozitif ama belirti gostermiyor. Olum oranlari asiri dusuk. Trafik kazasi var diye tum ulke evde otursun mu? Oran trafik kazasindan dusuk.

• spenx01 kullanıcısına yanıt

Soruma cevap vermiyorsun! diyorum ki o ihtimal sevdiklerinden biri olsaydı yine aynısını söylermiydin? buna yakalanmak veya sakınmak senin elinde!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam vaka sayılarına ben hiç inanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.