Şimdi Ara

Vaka sayısında yüksek artış (24 Haziran)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
89
Cevap
0
Favori
6.663
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Vaka sayısında yüksek artış (24 Haziran)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    337 Mesaj

Ama vaka sayisi dusuyor, bu bir mucize  

Biz okunmus toplum oldugumuz icin, hic kimse kurallara uymasa bile vaka sayisi dusuyor, tatil yerlerinde hic vaka yok neredeyse, nedenini sormayin, korona tatile gidince sanirim rehavete kapiliyor  

|
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

gunde 24 kisi ya da 80 kisi oluyor 80 milyonluk ulkede ve sen bunu cok goruyorsun.
    |
    |
    Sunstorms kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

polis gibi bekci kopegi, azmis, simartilmis kitleye az bile. yuzde 1lik henuz temiz kismi haric tutuyorum
    |
    |
    as1975 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11206 Mesaj

O 80 kişiden biri ailen veya sevdiklerinden biri olsa yine aynısını söyler miydin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    spenx01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 aydır 1 hafta ben 1 hafta başkası şeklinde çalışıyorduk. Devlet destek oluyordu maaş konusunda. 1 Temmuzda bu destekte bitiyor. Uzaktan çalışan firmalar normale dönmez inşallah. Kuzenlerim hep uzaktan çalışıyor hala.

|
    |

Gripten olen daha az, grip virusu 1 milyon yil sonra tukenecek diyelim. 1 milyon yil evde mi tutacaksin. Ya da asi buluanadi diyelim AIDS gibi, 8 yil sonra hala evde hanimla kolonya keyfi? Cogu insan pozitif ama belirti gostermiyor. Olum oranlari asiri dusuk. Trafik kazasi var diye tum ulke evde otursun mu? Oran trafik kazasindan dusuk.

|
    |
    Sunstorms kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Soruma cevap vermiyorsun! diyorum ki o ihtimal sevdiklerinden biri olsaydı yine aynısını söylermiydin? buna yakalanmak veya sakınmak senin elinde!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    spenx01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.