Şimdi Ara

VAIO Windows 10 Uyumluluk Rehberi -Test Sonuçları -24.10.15 (SÜRÜCÜLER YAYINLANDI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
3.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de yüklü ama program nedense o dediklerim yok yardımcı olur musun..
  • Merhaba
    Sony tekil sürücü çıkarmayacak ve BIOS update yayınlamayacak sanırım.
    görüp görebileceğimiz destek bu mudur?
  • Vaio control center in manuel linki var mı? driverler çıkmadan direk yaptım. Sonra format attım. Herşey sapasağlam bir şekilde (NFC DAHİL) çalışıyor. Ama ışıklı klavyeyi kapatmam lazım. Başka program da olur vaio control center şart değil yeter ki kapatıp açsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende çalışıyor 8.1 driverini kurun. Hatta android cihazdan android beam ile url vs. gibi şeyler atılabiliyor. İsterseniz foto atabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony asia nın siteden indirebilirsiniz. bende de nfc çalışıyor ama sony beyanat ine göre nfc nin problemli işleyen fonksiyonları varmış.
  • Bende telefonda sorun var.
    Ama url atılıyor.
    8.1 de atıllmıyordu.

VAIO Windows 10 Uyumluluk Rehberi -Test Sonuçları -24.10.15 (SÜRÜCÜLER YAYINLANDI)
  • hocam hazır bir vaio kullanıcısı bulmuşken sorayım

cihazınız vaio fit e serisinden ise sizde de memory leak problemi var mıdır ? yok ise windows u nasıl kurduğunuzu öğrenebilir miyim?
  • windows 8 ön yüklü gelen vaiomda 8.1 kullanmaya devam ediyorum. windows 10 için gelen kısıtlamaları görünce windows 10 hayal oldu.
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    kısıtlamaları yazmışlar hocam ama anlamadım ben ekran canlı doğal seçenekleri çalışıyor ses ayarı çalışıyor nfc yi denemedim ama hocam yazmış oda çalışıyor bence sony baştan savma amacıyla hazırlamış bunu
  • baştan savma konusunda beni tavladı. Tırsıyorum windows 10 a geçmeye...
    biraz daha bekleyin hocam o zaman zaten windows 10 yeterince stabil değil bir yeri düzeltmeye çalışırken diğer yer bozuluyor murat hocamın windows 10 konusuna bir göz atın isterseniz
  • Bu vaio yazılımlarına mühendis murat bile bir şey yapamaz.
    yeni vaio firması cihazlarına tam destek veriyor vallaha sony sattıktan sonra bizi tınlamamaya başladı.(yeni vaio sitesinden driverı indirdim yemedi) türkiyedeki servislerde zaten fiyatları tavana çıkarmış. bir üst kasa+klavye sordum herşey dahil ₺500 kağıt fiyat biçtiler sağolsunlar. litvanyadaki servisim kur farkına rağmen yaklaşık bir ₺300 liraya hallediyordu.
  • Adaptör kayboldu.Cihan Elektronikten adaptör aldım. Almaz olaydım. Tırtıklı kazığa oturtuyorlar.Cihan Elektronikten biri varsa duysun, hakkımı helal etmiyorum.
    quote:

Merhabalar Furkan bey,
    bahsetmiş olduğunuz modele ait ram servis bazında getirirsek çok pahalı olacaktır. 400-500 tl civarı onu oem parça satan yerlerden temin edebilirsiniz.

kendi servislerine mail attım böyle döndüler. bundan sonra tüm parçaları oem parça satan yerlerden kasa gibi sipariş ile gelen şeyleride litvanyadaki servisimden alacağım. kargosunu ben ödesem bile cebime para kalır.

Burdan Sony Eurasia'ya bunları bize yaşattığı, standart bir fiyat getirmediği için hürmetlerimi iletiyorum.

Bu arada windows 10 driverları büyük ihtimalle yayınlanmayacak arkadaşlar. sadece ufak minor upgradeler gelecek.
  • yok hocam taş çatlasa ram 2,1gb yi geçmiyor. win10 u da 8.1 den den yükseltip kurdum sonra kendi içindeki sıfırla ile formatladım.
  • vallaha çok iyi hocam driverlarınızı indirdiğiniz yeri öğrenebilirsem bende yapayım. benim cihaz minimum 2 gb harcıyor.
  • Bios updateler yayınlanmıcak mı? windows 8 ile gelen vaiolar için yada windows 8.1 bios updateini kursam olur mu*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starlordd09 -- 24 Aralık 2015; 17:40:42 >
  • Şu an son durum nedir? windows 10 için tüm driverlar hazır mı?
  • bios update i bi kere kurduysanız tekrar kurmanıza gerek yok. bios update yüksek ihtimalle verilmeyecek

yayınlanmadı driverlar. sadece vaio control center güncellendi. windows 8 ve 8.1 driverlerini kullanmaya devam ediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.