Şimdi Ara

Vaio VGN-FW170J yardim lutfen..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    vgn-fw170j model notebookumu amerikadan getirttim. fakat yanında herhangi bir recovery cd gelmedi.

geçen gün bi problem oldu format atmak zorunda kaldım. fakat orjinal cd si olmadıgı için başka bir vista cd'sinden yükleme yaptım ve yüklerken vista versiyonunu yanlış seçmişim. sonradan ogrendimki benim lisansım 64 bit home premiummuş.
    bu yüzden ürün anahtarımı kabul etmedi. yeniden yükleme yapmadan bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

sormak istediğim birşey daha var. ben XP yüklemek istiyorum fakat gördüğüm kadarıyla XP driverları yok.
    bunu bir şekilde halledebilirmiyiz?

• Artık çoğu bilgisayarda driver cd si çıkmıyor. Diskin bir bölümünde yüklü olarak geliyor. Xp driver larını internetten belki bulabilirsin. Bence bir Sony yetkili servis noktasıyla görüş. İstanbul Bilişim teknik servisinin çok iyi olduğunu duydum Oradan almadığın için bakarlar mı bilmiyorum ama ara istersen. 444 0 912 telefon numaraları
  • açılışta F10 basıp bi deneyin, bende fw de direk olarak recovery alanına ulaşıyor. sizde nasıl bilmiyorum ama denemekte fayda var.
  • arkdaşım bu ürünü burdan alsaydın belki bu kadar problem yaşamaycaktın.
  • bu sorun yakında çözüleceğini umuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.