Şimdi Ara

vaillant kombi garanti uzatımı ücreti !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dün vaillant genel merkezden aradılar 2 yıl garanti uzatımı için 1690,00.-TL talep ettiler .ayrıca 2 defa da bakıma gelecekler .

bu yok zamanda bana inanılmaz yüksek geldi .

sizin değerli görüşlerinizi almak istiyorum .

• gereksiz tek kelime

• Demirdöküm nitromix 2 yil 700 tl 1 bakim önerdi, vailantt olsadi 1200,1400 başlar dmeişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de birkaç aydır arıyorlar ve fiyat sürekli artıyor. Bugün yine konuştum; 2yıl+2bakım:2250TL, 4 yıl+4 bakım:4000TL, kombim 3 yıllık EcoTec Plus ve fiyatlar 2022'de bitecek garantimden sonrası için.

Normalde yıllık bakımın ne kadar olduğunu sorduğumda yoğuşma contası değişimi dahil 935TL dedi, bu fiyatın doğruluğunu teyit edebilecek olan var mı? Fiyatın yüksekliği hakkında lütfen özel servisler ile karşılaştırma yapmayalım.

• Fixx kullanıcısına yanıt

Buderus yetkili servisi yıllık bakım için mesaj atmış 1 eylüle kadar 120 TL diye, bunun dışında Akbank'tan eşya plus sigortam var zaten kombi bakımı yıllık içinde sigorta 350 TL mi ne, sizin yazdığınız fiyatlar çok yüksek bu fiyata bakım mı olur? 24 KW lık Yeni kombi bile 4500 TL en az 2 yıl garantili

• kir-pi K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevabınız için, poliçe kapsamında yetkili servis yönlendirmesi yapılmıyor olabilir, hele ki Vaillant'da sadece kendisi yetkili olduğu için %99 yapılmayacaktır.

Bunun dışında Vaillant ile konuştum, yıllık bakım ücreti 300-500TL arasında(halihazırda kapsamda olduğum için tam fiyat çıkmıyormuş cihazım için), conta da 150TL civarında denildi. Garanti ve bakım sözleşmesini uzatmayacağım, 2018'de kombi kurulumda ekstra 2yıl+2bakım:1000TL'ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fixx -- 10 Haziran 2021; 17:5:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.