Şimdi Ara

Vaillant eRelax Akıllı Oda Termostatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
12
Favori
28.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilginiz için teşekkür ederim. özellikle internet üzerinden bir kaç araştırma ile ürünü almış bulunmaktayım. montajını da yaptırdım. şu an için sorun yok.

kombimi 2010 yılından beri kullanıyorum.
  • Merhaba
    2016 dan beri erelax oda termostatı kullanıyorum çok memnunum ancak 3 gündür kazan ile e bus hatası veriyor yardımlarınız için teşekkür ederim
    Vaillant eRelax Akıllı Oda Termostatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    2016 dan beri erelax oda termostatı kullanıyorum çok memnunum ancak 3 gündür kazan ile e bus hatası veriyor yardımlarınız için teşekkür ederim

• Merhaba

• Bbbk35 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bende migo kullanicisiyim. Ayni hemen hemen. Baglantiyi kontrol et veya kombinin yaninda duran cihazin fisini tak cikar dene, benimde size sorum var cihazi nasil sifirliyorsunuz. Fabrika ayarina ve verileri nasil sileriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar bende immergas vitrix tera 24 kombi var erelax oda termostatı benim kombimle uyumlu mudur teşekkürler
  • ycangir Y kullanıcısına yanıt
    Hocam olmaz olsada bulasma senin modulasyonlu termistatlarin varken baska termostat bakma

• Selamlar.

eRelax'i üreten firma Netatmo'nun termostatları HomeKit uyumlu. Yani ayrı bir uygulama indirmek yerine, Apple marka telefon ve ipad'lerinizden, tek bir noktadan, istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Fakat anladığım kadarı ile eRelax'te bu mevcut değil. Çok saçma değil mi? Gerçi Netatmo Kasım 2018 civarında HomeKit'i desteklemeye başlamış, daha yeni sayılır.

Konu ile alakalı e-mail attım Vaillant'a Ingilizce olarak, bakalım cevapları ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cou_de_GraCe -- 22 Mayıs 2019; 23:3:29 >
  • Cou_de_GraCe C kullanıcısına yanıt
    Homekit özelliğine kadar o kadar çok eksiği varki eRelax ve Migo nun, artı netatmo üretmiş doğrudur ama hiçbir şekilde teknik destek vermiyor. Vaillant ve Demirdöküm de hiç arkasında durmuyor cihazların

• Ooooo MiGo'daki kankileri e-RELAX konusunda görmek... Hiç şaşırmadım...

e-Relax kullanan arkadaşlar merak ettiğiniz konular var ise aşağıdaki konu başlığı altında bize de katılabilirsiniz, şeytanın aklına gelmeyen bizim aklımıza geliyor, kafayı sıyırırsanız sorumluluk bizde değil...

https://forum.donanimhaber.com/demirdokum-nitromix-migo-hk--130499341#130499341

MiGo'daki klasik soruyu kankiler sormuştur diye düşündüm ama henüz sormamışlar...

e-Relax'de "Factory Reset" / "Reset" işlemi yapabilen 1 babayiğit arkadaş var mı?

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BART SIMPSON -- 7 Kasım 2019; 13:23:15 >

• Arkadaşlar dış ısıyı hatalı okumaya başladı. Dış ısı konumunu neye göre karar veriyor ? telefonun gps sinyaline göremi ?
  • Cihazın konumuna göre internetden alıyor. Dış isiyi

• quote:

Orijinalden alıntı: waterman

Cihazın konumuna göre internetden alıyor. Dış isiyi
    şu anda dış ısı 14 derece erelax 18 derece okuyor ve petekleri yeteri kadar ısıtmıyor. bende 30 derece istenilen yapıp bu şekilde kandırmaya calışıyorum. Ege bölgesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssregitoss

şu anda dış ısı 14 derece erelax 18 derece okuyor ve petekleri yeteri kadar ısıtmıyor. bende 30 derece istenilen yapıp bu şekilde kandırmaya calışıyorum. Ege bölgesindeyim.

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

Biz de DemirDöküm Migo kullanıcılarıyız. MiGo=e-RELAX...

Yaşamış olduğunuz soruna belki yardımcı olabilir, sizin de katkılarınız bize dokunabilir.

https://forum.donanimhaber.com/demirdokum-nitromix-migo-vaillant-e-relax--130499341#130499341

• Merhaba , birkaç yıldır eRelax kullanıyorum ancak bu yıl herhalde çevrede artan wifi ağı yoğunluğundan etkilendiği için iletişim ünitesi ve termostat arasında bağlantı sık sık kopuyor.
    ben de iletişim ünitesini, kablosunu (eBus) uzatarak modeme ve termostata yakın odaya taşımayı düşündüm. Elektrik kablosunu uzatmaya gerek yok çünkü priz var, ancak eBus kablosunu uzatmak için nasıl br kablo kullanmam gerektiğini bilen yardımcı olabilirse memnun olurum.
    Teşekkürler.
  • wiper2002 W kullanıcısına yanıt
    0.75 kablo işini görür hocam

• teşekkürler,
  • Merhaba arkadaşlar, tahmin özelliğinin açık yada kapalı olması gaz tüketimini ne derece etkiler acaba. Ben e-relaxı yeni aldım ve şuan kapalı durumda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.