Şimdi Ara

Vaillant 4 Yıllık Sözleşme bu fiyata değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar az önce vaillanttan aradılar. İşte 2018den 2022ye kadar herşey dahil garanti ücreti 834 lira dediler. 12 taksit olarak ödeyebilirsiniz dediler. Bizim kombi de 3 4 yıllık falan. Sizce değer mi yaptırmaya?

• Size iyi fiyat vermişler 3-4 yıllık kombiye 2 aylık kombiye 2 yıllık ek garantiye 650 TL istediler.
  • talipb kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz fiyata göre cidden iyi demişler. Değer mi peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetriser

Bu dediğiniz fiyata göre cidden iyi demişler. Değer mi peki?

Kombiniz yoğuşmasız ise bu fiyatı vermiş olabilirler 4yıl içinde kombi değiştirmiyecek iseniz değer.
  • Değmez vaillant marka kombilerde kronik olarak arızalanan 1-2 parça var onlarında fiyatı şehire göre 100-150 arasında değişiyor. Kullanım hatası dışında olurda arızalanırsa daha fazla bir şey çıkmaz hem evimde kullanıyorum hemde servis olarak söylüyorum
  • Bu garanti her yıl bakım ücretinide kapsıyor bildiğim kadarıyla sadece arıza değil her yıl kombi bakımda yapılıyor vaillantın söylemine göre .!parça içn zaten verilmez her yıl bakım ve parça için olabilir .
  • Bu sözleşmeyi kapsayan bakım detaylı bakım değildir banada bakım hediye vermişlerdi sırf denemek için çağırdım cihazın kapağını bile açmadan barını kontrol edip gidiyorlar yani bunu sizde yaparsınız. Sözleşmedeki bakımı kapağı açılıpta yapılan temizlikle karıştırmayın
  • Arkadaşa herşey dahil fiyat vermişler bu fiyata kombi iç temizliğide dağil sadece bar kontrolu değil.Benim kombi yoğuşmalı 2 yıla 650 tl ah. dılar herşey dahil bakım ve parça garantisi .Özellikle sordum vaillant mh. her şey dahil garantide bakım ve parça garantisi var .Yani temizlik var.
  • Dediğin gibi olmuyor o iş kendim kullanıyorum ve yetkili servisinde çok arkadaşım var parça garantisi ve bakımı kapsar bakımıda bildiğiniz bakmak yılda 1 defa gelir bakar cihazdan sorununuz var mı der barını ayarlar gider bu kadar
  • Eğer değiştirmeyi düşünmüyorsanız bence değer.

İki evimde de vaillant kombi var ve ikisinde de bakım sözleşmesi var.

İlk elimde hanım misafirin sürekli kombi sıcaklık düğmesi ile oynamasına kızıp düğmeyi çıkartmaya çalışırken kırmış ve servisi çağırıp düğme taktırttım ücreti sorduğumda da yapılan sözleşme nedeni ile ücretsiz değiştirileceğini söylediler.

Ayrıca sürekli bakım yapılmıyor yazan arkadaş ben ilk kombimi 2009 yılında aldım ve ilk 2 yıl bakım yapılmadı ama 3. yıldan itibaren her yıl bakımları ücretsiz yapıldı. İnanmayın bu karalamaya çalışan insanlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.