Şimdi Ara

VAG VW SAHİPLERİNE 25.600 € ÖDEME YAPACAK (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Valla ceza ödeyecek gibi duruyor.

https://jesmb.de/2168/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Özellikle 40 bin euro altı araçlarda bu denli maliyet öldürücü olur, 3000-4000 bin euro çok ciddi rakam araç başı.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    smartları o yüzden elektrikliye çevirdiler ya. Attığım linkte herşeyi yazmışlar.

ACEA Covid sebebiyle cezaların bu sene uygulanmaması için başvuru yaptı ama geri adım atacaklarını sanmıyorum mevcut durumda Toyota dışında herkesi vuracak bakalım. Asıl sorun 2 sene sonra super creditler kalkınca ve NEDC sona erince ne yapacaklar bakalım, Faz 2'de zaten dananın kuyruğu kopar 2025te. Bitirecekler pure iceleri, öyle görünüyor.
  • Bizim ülkemizdeki araçlar içinde belli bir meblağ ödeme yapmak isterse vw, hükümet en az yüzde 50-60 ini vergi olarak kesmezse bende bisey bilmiyorum 😀

PSA da iyi durumda. Mercedes 2025 ten sonra ice leri önemli oranda azaltacakmış.

Mecburlar, forumda defalarca anlattık daha doğrusu anlatamadık çoğu zaman. Şu an 1 elektrikli araç süper credit sayesinde 2 araç olarak hesaplanıyor bu sırasıyla 1,67 1,33 ve sonunda 2023te 1'e düşüyor. NEDC'ye göre hesaplama 2021'de kalkıyor. Yani en geç 2022-2023te herkes sadece ice kullanan araçları bırakmak zorunda kalıyor neredeyse. 2025te limitler azaltılıp tüm avantajlar kalkınca, mecbur herkes ya bev satacak ya da hybrid. PSA şu anda NEDC'den yırtıyor, 2021'de onlar da gerçeklerle yüzleşecek.

İnsanlar arka planını bilmediği için mis gibi mazut, benim onu torunum görmez kafasıyla geziyor forumda.
    Ben o kadar kısa sürede kalkacağını düşünmüyorum. Mercedes ısrarla plug in hibridleri bile dizel satıyor. 2030 hedefleri bile %50 elektrik.

Bahsettiğim durum batı avrupa için zaten, oradan elde ettikleri düşüş ile doğu avrupada bolca turbo benzin satmaya devam ederler. Dizelin net kaderini Euro 7 tayin edecek, o da 2023-2025 için iki faz halinde olur sanırım. Dizel %10 vs devam mı edecek yoksa sıfırlanacak mı göreceğiz. Bildiğim kadarıyla toplam satışlardaki hedefler o detaylı incelemedim ancak, AB pazarı için daha öncesinden o rakamları yakalamaları mecburiyet. Ki zaten Roma, Londra, Paris, Milano, Madrid vs 2024-2025te tamamen içten yanmalıları yasaklayınca satış patlaması yaşanır.
    Almanlar ne derse o Batarya tedariği şuan bile sıkıntılı %7 pay varken. Daha var ya.

Bak senin profile bu yakışır

VAG VW SAHİPLERİNE 25.600 € ÖDEME YAPACAK
    Puhahaahahaha yav adamlar üstün ırk. şu covid sürecinde avrupa kırıldı geçti bunlara bişe olmadı. Dünyanın en güçlü milleti kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 27 Mayıs 2020; 0:59:7 >
    İnanılmaz bir eğitim gelenekleri var. 2 dünya savaşında perişan olup devamında ayağa kalkmalarında en büyük sebep, şu an hatırlayamadım ancak 2. dünya savaşı sonrası nasıl ayağa kalkacağız sorusuna üniversitelerimiz duruyor cevabı veren bir bürokratları vardı. Disiplinli ve 2 savaş kaybetmenin verdiği hırsı taşıyan bir milleti iyi de eğitince sonuç kaçınılmaz.
    Hitler ulan

Ohooo coştun sen. Ancak bu kadar Alman hayranı bir insanın Hitleri sevmesi absürt olur, 1. Dünya savaşının intikamını isteyen akıllı, disiplinli ve eğitimli bir milleti popülist söylemlerle zehirleyip yıkıma götüren bir gerizekalıdır kendisi
    Şaka yaptık be.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.