Şimdi Ara

VAG'ın FİAT'ı alma spekülasyonu gerçekleşiyor mu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
2.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında iyi olabilir satamıyan bravoyu satarlar satılmaz diye çıkaramadıkları d segmenti arabayı çıkarıp satarlar kimse skodayı beğenmezken herkes skodacı oldu bi anda hakkeza lancia alfada öyle alfada iki araba var segmentleri arttırıp satarlar ve lanciayıda öyle

eksileyen olacaktır ama yollarda bravo mu daha çok görüyorsunuz golf mü vag alırsa fiatı fiat çok satar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

fiat linea boş 65bin lira oh çok süper

Vag puntoyu bravoyu satırır linea gibi n cap testi olmayan tofaş yapımı çakma araçların üretimine son verir vag fiatı alsa linea nın satacağını düşünenler var fiat tofaşla kalitesine leke düşürdü ama vag bu lekenin kalmasına izin vermez ;)

Benim vagın fiatı satın almasını istemem italyan araçlatının çok satması imajını düzeltmesi başka bişey değil lancia heryerden çekiliyor satamıyor vag bunu yenileyip skoda kadar satmasını sağlayacak alfanın ve italyan yapımı fiatlarında yeterki vag fiatı alıp doblo linea fiorino denen tofaş zımbırtısına son versin yoksa fiat bu lineaya son vermeyecek sonra buradakiler fiat kuş serisinden başka bişey değil diyecek

• Böyle birşey çok zayıf bir ihtimalde olsa hiç belli olmaz.

Benim korkum bu nazi bozması VAG FIAT'i alinca Bursadaki fabrikayı avusturya yada macaristana taşır.

Malum türkler zaten ithal VAG araçlarına bayılıyor. Ülkede işsizlik tavan yapar. Ülkedeki alman hayranlarida tok kapı sesli ithal LINEA ve DOBLO ile hava atıp garip bir gurur yaşarlar.

Ruhun Şada olsun Aziz Nesin ( her ne kadar sevmesemde haklı çıktın.)

• Yahudi sermaye tekel oldu zaten bu tip alimlarla alternatif birakmayacaklar.

• Dikkat etsinlerde Fiat VW yi almasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Motoru yağ yakan ve şanzımanı şıngırdayan Julyet yolda yani.

Vag i vw den ibaret sanan zavallı zihniyet neyse sizi biliyoruz zaten şaşırmadim

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt
    Puntonun polodan ahım şahım hiç bir üstünlüğü yoktur . keza polonunda ahım şahım bir üstünlüğü yoktur fakat polo çoğu konuda puntodan üsündür , polonun iç mekan malzemeleri puntodan daha kaliteli puntonun göğüs malzemesi bile yer yer sert yer yer hafif yumuşak malzeme.. keza bravo da daha golf 6 kalitesnin yanına yaklaşamaz...
    hala patlak dsg yağ yakan motorlar var diyorlar insaf ya onlar artık geride kaldı bu sorunlar düzeltildi temcit pilavı gibi bir dönem sorun yaşanmış olayları tekrar tekrar gündeme getirmeye gerek yok
    hee sen o yıllarda kalmışsan birşey diyemem 1.6 dizel motordan fiatta vw de istese 150 beygirden fazla alır fakat amaç hp tork almak değil artık amaç emisyon sınıfı standartlarına uymak yeşil bir motor yapmak her şey hp demek değildir git bi opelin 1.6 dizel 136 hp nin verilerine bak bir de golfun 110 hp lik dizel motorun verilerine bak kim daha başarılı gör .. Fiat hiç bir anlamda Ferrari' ye platform motor anlamında faydası dokunamıyor ama vw nin seat skoda audi bentley bugatti lamborghini gibi modellere motor ve şanzıman takviyesi yapabiliyor ama fiatla ferrarinin platform motor ve kalite anlamında uzaktan yakından ilgisi yok
    Ferrarinin de hiç bir zaman 8.0 W16 lık bir şaheser motoru olamaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 28 Temmuz 2014; 17:12:33 >

• aslında fiat vag'ı alsa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: linqs

quote:

Vag i vw den ibaret sanan zavallı zihniyet neyse sizi biliyoruz zaten şaşırmadim

VAG Alfa'ya W12 Bentley motoru ile Bugatti'deki Ricardo DSG'sini takacaktır evet.

Ben de olanlardan yola çıkıp olacakları analiz edemeyen zihniyete acıyorum. Gözünü VAG bürümüş senin.

Söyledigim tastamam doğru, bunu sen de biliyorsun. Uzatmanın anlamı yok.

• Yavaş alsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

quote:

Olsa güzel olur aslında, vw, skodaya yaptığı gibi fiatın araçlarına bir çeki düzen verse, zaten çok satan fiat daha da çok satar. Kalite ve tasarım dar (özellikle iç mekanda) artmış olur. Ayrıca belki chrysler gibi markaları yeniden ülkemizde yeni modellerle görebiliriz. Büyük ihtimalle alfayı da iyi bir yere konumlandırır vw. Fiatın ferrariyi vereceğini hiç zannetmiyorum ama bu işler belli olmaz, günümüzde herşey para, parayı o kadar seviyorlar ki, bugatti bile gitmiş ferrari mi gitmeyecek yani.

Fıat'ın ürettiği punto ve bravo'nun rakipleri olan golf ve polodan hiçbir kalite eksiği yoktur.Hatta punto iç mekan genişliği sağlam motoru ve diğer mekanik aksamları ile polo'dan çok daha iyi bir araç.Gulietta gibi bir şaheser vw de yok.Patlak dsg şanzımanları yağ yakan dökülen tsı motorları ile kalite gelecekse gelmesin.1.6 dizel motordan 240 nm tork alan vw 320 nm tork alan fıat'a birşey öğretemez.Bugün fıat'ın bünyesinde vw nin yapıpta fıat'ın yapamadığı hiçbir teknoloji ve araç yok.Bugatti dediğin almanların egolarını tatmin etmek için üretikleri bir abartıdan başka birşey değil.Yol tutuş,sürüş dinamikleri ve kalite yönünden bir ferrari olamaz.

Kuyruk acınız sağlam heralde vw'ye bu kadar kibir yaptığınıza göre. Göz var nizam var, polo neyse oyuncak da, fiat daha bugüne kadar golf kalitesinde bir araç üretemedi güncel modelleri dahil. Galeriler ortada, isteyen test sürüşünü yapsın.

Bir konuya katılıyorum "Kalite ve tasarım dar (özellikle iç mekanda) artmış olur." demişim orada dar yazmayacaktım "olarak" yazacaktım "dar" yerine. Sabah dalgınlığıyla yazmışım. Fiatın araçlarına dar demiyorum. Zaten benim için arabanın kalite kıstasında iç mekan darlığı ya dagenişliği bir kıstas değil. Bugün herkes fiat'ın araçlarının malzeme ve işçilik kalitesi olarak hemen hemen renault ile aynı seviyede olduğunu biliyor. Boşuna kendimizi kandırmaya gerek yok.

Dsg sorunlu evet, fakat tsi patlak matlak değil kahvehane geyiği onbinlerce insan severek sorunsuz kullanıyor. Şu an turbo atmosferik motorlarda en veirmli motorlar tsilar gerek tüketimleriyle, gerek tork güç eğrileriyle. Vw'nin bugün seat'ı, özellikle de skodayı getirdiği nokta belli. Batıyordu skoda ladadan bozma araçlarla. Bugün tam bir f/p markası octaviasıyla, superble. Alfadan skodanın yolundan gidiyor, bir el atan, sarsan olmazsa saab gibi küçülerek yok olacak pazarda. 159dan beri hiç bir modeli tutunmadı pazarda. Yeni model sürmede başarısız, motor seçenekleri kısıtlı, kaliteye göre fiyatları yüksek. En önemlisi markaya para getirecek bol satacak sedan tipi c ya da sınıfı araç yapmıyor kaç yıldır. Madem o kadar efsane giuletta neden satmıyor? Alfanın 2013 satış rakamları geely, proton gibi markaların az üstünde.

Siz burda egolarını tatmin etmek, bi ferrari olamaz bik bik diye konuşursunuz adam milyonlarca dolar yatırım yapar, markayı canlandırır aracı üretir, dünya rekorları kırar, sonra siz salyalar akıtarak youtubedan videosunu izlersiniz ancak. Şaşırmayın böyle konuştuğunuz fiat, alfa, ferrari de yarın bir gün hop diye satılırsa o zaman fiata da ferrariye de düman olursunuz siz bu vw düşmalığıyla heralde..

Benim herhangi bir kuyruk acım yok ama senin forumda en nefret edilen tipler olan vw fanlarından olma ihtimalin %100.Bir arabanın kaliteli olmasını satış rakamlarına bağlıyorsan zaten seninle otomobil konusunda tartışılmaz.O zaman fıat'ın en kaliteli aracı da linea oluyor herhalde.Vw alfa romeo bizden daha başarılı bir marka diye açıklama yaptı ama senin gibi almancı fanatikleri satış rakamlarına bakarak passat'ı 159 dan daha iyi araç yapar.Fıat golf kadar kaliteli araç üretemedi demişsin orda da cozutmuşsun.Stilo ve croma gibi mükemmel araçlar üretti ama fıat algısı yüzünden tutulmadı.Skoda'nın da seat'ın da bugatti nin de tutulması satış rakamları kırmasının tek sebebi dünyada yaygın olan alman malı kalitelidir anlayışıdır.Günümüzde birçok marka vw den daha iyi araç üretiyor.Hele bir arıza oranlarına bak bakalım vw ne durumda.Neyse sana yumuşak plastikten yapılmış göğüsü olan vw ile iyi sürüşler.Ne söylesem de zaten bir şekilde sen tersini iddia edeceksin.Mesajındaki eksilerden de forumda en sevilmeyen tiplerden olduğunun belli olması bana yeter.

• quote:

quote:

quote:

VAG Alfa'ya W12 Bentley motoru ile Bugatti'deki Ricardo DSG'sini takacaktır evet.

Ben de olanlardan yola çıkıp olacakları analiz edemeyen zihniyete acıyorum. Gözünü VAG bürümüş senin.

Evet her mesajında vw ye laf eden Vag lafı geçince bile işin içine alakasız bu şekilde dsg yi sokup hakaret eden sen takintili değilsin nefret beslemiyorsun bi metal parçasına

Ama passat yerine mondeo bakN ben hatta kia sportage bakıp konusunu açan ben , doğuş a gereken eleştiriyi getiren ben , 7 ileriyi eleştiren tercih etmem diyen ben fan im evet ..

Nefret ediyorum dünyaya at gözlükleriyle bakan , anlatilani anlamak istemeyen ,metal parçasına Nefret besleyip her mesajında insanların tercihlerine hakaret eden vasıfsız insanlardan nefret ediyorum ..

Helbuki herkez yasadiklarini paylassa , geyik yapilacak yerde geyik yapilsa , dogru bilgiler verilse ne guzel olur .. ama bu soylediklerim bu tarz tiplerle mumkun degil

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olsa güzel olur aslında, vw, skodaya yaptığı gibi fiatın araçlarına bir çeki düzen verse, zaten çok satan fiat daha da çok satar. Kalite ve tasarım dar (özellikle iç mekanda) artmış olur. Ayrıca belki chrysler gibi markaları yeniden ülkemizde yeni modellerle görebiliriz. Büyük ihtimalle alfayı da iyi bir yere konumlandırır vw. Fiatın ferrariyi vereceğini hiç zannetmiyorum ama bu işler belli olmaz, günümüzde herşey para, parayı o kadar seviyorlar ki, bugatti bile gitmiş ferrari mi gitmeyecek yani.

Fıat'ın ürettiği punto ve bravo'nun rakipleri olan golf ve polodan hiçbir kalite eksiği yoktur.Hatta punto iç mekan genişliği sağlam motoru ve diğer mekanik aksamları ile polo'dan çok daha iyi bir araç.Gulietta gibi bir şaheser vw de yok.Patlak dsg şanzımanları yağ yakan dökülen tsı motorları ile kalite gelecekse gelmesin.1.6 dizel motordan 240 nm tork alan vw 320 nm tork alan fıat'a birşey öğretemez.Bugün fıat'ın bünyesinde vw nin yapıpta fıat'ın yapamadığı hiçbir teknoloji ve araç yok.Bugatti dediğin almanların egolarını tatmin etmek için üretikleri bir abartıdan başka birşey değil.Yol tutuş,sürüş dinamikleri ve kalite yönünden bir ferrari olamaz.

Kuyruk acınız sağlam heralde vw'ye bu kadar kibir yaptığınıza göre. Göz var nizam var, polo neyse oyuncak da, fiat daha bugüne kadar golf kalitesinde bir araç üretemedi güncel modelleri dahil. Galeriler ortada, isteyen test sürüşünü yapsın.

Bir konuya katılıyorum "Kalite ve tasarım dar (özellikle iç mekanda) artmış olur." demişim orada dar yazmayacaktım "olarak" yazacaktım "dar" yerine. Sabah dalgınlığıyla yazmışım. Fiatın araçlarına dar demiyorum. Zaten benim için arabanın kalite kıstasında iç mekan darlığı ya dagenişliği bir kıstas değil. Bugün herkes fiat'ın araçlarının malzeme ve işçilik kalitesi olarak hemen hemen renault ile aynı seviyede olduğunu biliyor. Boşuna kendimizi kandırmaya gerek yok.

Dsg sorunlu evet, fakat tsi patlak matlak değil kahvehane geyiği onbinlerce insan severek sorunsuz kullanıyor. Şu an turbo atmosferik motorlarda en veirmli motorlar tsilar gerek tüketimleriyle, gerek tork güç eğrileriyle. Vw'nin bugün seat'ı, özellikle de skodayı getirdiği nokta belli. Batıyordu skoda ladadan bozma araçlarla. Bugün tam bir f/p markası octaviasıyla, superble. Alfadan skodanın yolundan gidiyor, bir el atan, sarsan olmazsa saab gibi küçülerek yok olacak pazarda. 159dan beri hiç bir modeli tutunmadı pazarda. Yeni model sürmede başarısız, motor seçenekleri kısıtlı, kaliteye göre fiyatları yüksek. En önemlisi markaya para getirecek bol satacak sedan tipi c ya da sınıfı araç yapmıyor kaç yıldır. Madem o kadar efsane giuletta neden satmıyor? Alfanın 2013 satış rakamları geely, proton gibi markaların az üstünde.

Siz burda egolarını tatmin etmek, bi ferrari olamaz bik bik diye konuşursunuz adam milyonlarca dolar yatırım yapar, markayı canlandırır aracı üretir, dünya rekorları kırar, sonra siz salyalar akıtarak youtubedan videosunu izlersiniz ancak. Şaşırmayın böyle konuştuğunuz fiat, alfa, ferrari de yarın bir gün hop diye satılırsa o zaman fiata da ferrariye de düman olursunuz siz bu vw düşmalığıyla heralde..

Benim herhangi bir kuyruk acım yok ama senin forumda en nefret edilen tipler olan vw fanlarından olma ihtimalin %100.Bir arabanın kaliteli olmasını satış rakamlarına bağlıyorsan zaten seninle otomobil konusunda tartışılmaz.O zaman fıat'ın en kaliteli aracı da linea oluyor herhalde.Vw alfa romeo bizden daha başarılı bir marka diye açıklama yaptı ama senin gibi almancı fanatikleri satış rakamlarına bakarak passat'ı 159 dan daha iyi araç yapar.Fıat golf kadar kaliteli araç üretemedi demişsin orda da cozutmuşsun.Stilo ve croma gibi mükemmel araçlar üretti ama fıat algısı yüzünden tutulmadı.Skoda'nın da seat'ın da bugatti nin de tutulması satış rakamları kırmasının tek sebebi dünyada yaygın olan alman malı kalitelidir anlayışıdır.Günümüzde birçok marka vw den daha iyi araç üretiyor.Hele bir arıza oranlarına bak bakalım vw ne durumda.Neyse sana yumuşak plastikten yapılmış göğüsü olan vw ile iyi sürüşler.Ne söylesem de zaten bir şekilde sen tersini iddia edeceksin.Mesajındaki eksilerden de forumda en sevilmeyen tiplerden olduğunun belli olması bana yeter.

Sen fanatik görmemişsin, aç da forumda ölümüne vw savunanları gör, bir de benim önceki konularda vw ile yazdıklarıma bak. Ben vw süper falan demiyorum. Ama bir lokma yiyip tane tane konuşacaksın saçmalamayacaksın. Stilo falan golfün işçilik ve malzeme kalitesinde değiller. Şu an 1 serisinin malzeme kalitesi bile golfün gerisinde sen bana stilo, brovo falan demişsin.

Ben giulietta az sattığı için kötü araba demedim celalli kardeşim, madem o kadar iyi neden satmıyor dedim. Yani o kadar iyiyse, o kadar efsaneyse, o kadar verimliyse ya da o kadar kaliteliyse mutlaka daha çok satmalıydı değil mi? Fiat ucuz, alfa pahalı diye az satmıştır diyorsan land rover bile,volvo bile daha çok satıyor. Onlar ucuz mu değil ama daha çok satıyor işte. Sen de çok iyi biliyorsun da işine gelmiyor belki yakın tarihte alanın en başarılı aracı 159'du. Sonrasındaki modeller tutmadı üstelik doğru düzgün model piyasaya sürmedi. Ben diyorum ki vw alfayı almış olsa skodaya yaptığı gibi canlandırsa yeni modeller, sedanları çıksa alfanın kendine gelir diyorum. Yok italyanlığı bozulur bilmene diyenler olmuş. Ne bugattinin fransızlığı bozuldu, ne lamborghini'nin italyanlığı ne skodanın çekliği. Adamlar alıp almana çevirmiyor arabayı, sermaye ve mühendis desteğiyle özüne göre geliştiriyor markayı.

Alman malı kalitelidir genel kanısına sizin gibilerin çekememezliği nedir anlayamıyorum. Bir tanesi de gelsin açıklasın alman malı neden kaliteli değil. Fransız malı mı ingiliz malı mı daha kaliteli göstersin. Kaliteyi sorunsuzluk olarak algılamamak lazım. Alman üretimi şeyler hiç bir zaman sorunsuzluklarıyla ünlü olmadı. Alman malı kalitelidir lafı ezelinden beli işçilik ve malzeme kalitesinin yüksek olmasından dolayı gelir. Almanlar çoğu şeyi overengineered yapıyor, gereksiz karmaşıklaştırıyor. Bundan dolayı da arıza yapmaya müsait oluyorlar. Ağır sanayinin temelini attıkları ikinci dünya savaşında da böyleydi bugün otomobillerinde de böyle. Ama adamların yaptığı araçların işçilik ve malzeme kalitesi yüksek. Bundan dolayı tüm dünyada herkes gülü seven dikenin razı olur hesabı sorun çıkarma ihtimallerine de razı olup bmwdir, audidir, vw'dir alıyor araçlarını yıllardır. Sorun çıkarma sıklığından bmw vwden de audiden de daha sabıkalıdır mesela, özellikle de yıllandıkça. Ama forumda bmwye , audiye çamur atılmaz.

vwye atılır niye? 50bin parası olup golf alamayıp i30 alan, saydırır bomboş vw diye, golf alamayıp auris alan saydırır dsg diye, megane alan saldırır tok kapı sesiymiş ehehee diye. Mide bulantısı getirdiler artık. Forumda ölümüne vw savunanlar kadar, en az durduk yere boş bulduklarında markaya çamur atanlar da mide bulandırıcı.

vw kalburüstü bir marka. Yakın fiyatlı muadillerinden daha kaliteli araç yapıyor. Bunun yanında doğuş tarafından çok kötü pazarlanıp, teknik konularda türk müşterilerine arka olmuyor. Ama herşeye rağmen bir peugeottan da, citroenden de, opelden de, renaulttan da, forddan da vs daha iyi araçları bir bütün olarak. Bakın bir bütün olarak diyorum. Gün içinde aynı araçları sürüp akşam indiğinizde paranızı harcayıp yola devam etmek isteyeceğiniz araç çoğunlukla vw araçları oluyor. Geçen de tartışıldı golf niye bu kadar tutuyor diye, cevap belli golf hiçbir şeyi süper yapmıyor, ama yaptığı herşeyi ortalamanın üstünde yaparak memnun ediyor deniliyor. Yani ciddi anlamda kötü bir yanı yok. Satış rakamları belli zaten ülkede ve dünyada.

Hal böyleyken bu körü körüne düşmanlığı ben alamayıp kedi ciğer meselesine dönüştürmeye bağlıyorum. Başka açıklaması olamaz. Marka fanatiklerini anlamak zaten mümkün değil. Fiatın araçları vw ile aynı kalitededir demek de anlaşılamaz düşünce tarzlarından bir tanesi mesela. Beyin var, göz var, nizam var...

Ha bir de sana son bir not; "iyilik", "kalite", "sorunsuzluk" kelimelerini araştır. Hepsinin farklı anlamı vardır. Kime neye göre iylik diye sorarlar. Sorunsuz olmak kaliteli olmak değildir. Kaliteli olmak iyi olmak değildir tek başına. İddian ne karar ve daha mı iyi, daha mı kaliteli, ben vw malzeme ve işçilik kalitesinde rakiplerinden daha iyi araçlar yapıyor diyorum. İyilik herkese göre değişir kalite, sorunsuzluk, ekonomi, donanım, vs. Sana göre fiatın araçları dizel seçenekleriyle daha iyidir. Ama fiat araçları daha kalitelidir ya da aynı kalitededir diyorsun. İşte orada tarafsızlık bitiyor. Sonra gelip fanatiklikle suçluyorsun.

• Ferrari maserati vw nin mi olacak

• o zaman dünyada otomobil denince akla 3 marka gelecek
    vag
    toyota
    vw
    rekabet açısından tüketici için bence olumsuz

• Insallah olmaz yoksa her yerde ayni araclari gorucez

• Ferrari için bırsey değişmez
    Fiat arabalarının satışı artar
    Amac amerıka zaten
    Çın ve Avrupa tamam sıra amerıkada

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet her mesajında vw ye laf eden Vag lafı geçince bile işin içine alakasız bu şekilde dsg yi sokup hakaret eden sen takintili değilsin nefret beslemiyorsun bi metal parçasına

Ama passat yerine mondeo bakN ben hatta kia sportage bakıp konusunu açan ben , doğuş a gereken eleştiriyi getiren ben , 7 ileriyi eleştiren tercih etmem diyen ben fan im evet ..

Nefret ediyorum dünyaya at gözlükleriyle bakan , anlatilani anlamak istemeyen ,metal parçasına Nefret besleyip her mesajında insanların tercihlerine hakaret eden vasıfsız insanlardan nefret ediyorum ..

Helbuki herkez yasadiklarini paylassa , geyik yapilacak yerde geyik yapilsa , dogru bilgiler verilse ne guzel olur .. ama bu soylediklerim bu tarz tiplerle mumkun degil

Onu herkes biliyor zaten. Fransız hastası, citroen fanatiği. Citroen araçlarının mercedes araçlarından daha konforlu olduğunu iddia eden, ben sürdüğüm iki jenerasyon c5'i de o kadar da matah bulmadım diye, iki araçta de fabrika çıkış amortisör kusurludur diyen bir arkadaş. Hani kendi doğru ya ne dese mübah "fabrika kusurlu üretim" Umarım bir mağazası falan yoktur, yoksa her garantiye gelene "kullanıcı hatası" muamelesi çekerdi heralde. Her bulduğu konuda da bıyık altından alman markalarına ve özellikle vw'ne çamur atıp tatmin oluyor. Sallama sen

Bana direkt deseydin bunu keşke, forumumuzun sayın bilirkişisi.

Yaptığın ithamları buraya koymazsan, koyamazsan da bilirkişi yerine başka bir isim takacağım sana

"At çamuru izi kalsın" adamı degilsen, dediğimi iddia ettiğin şeyleri buyur koy buraya. Bu sefer beni de haberdar et ama.

Bu mesaja cevap gelmezse de gördüğüm her yorumunun altına bunu belirteceğim.

Gel sana da diyeyim işte. Sen değil misin her vw konusunda bel altından çamur atan? Sen değil misin bana bindiğin iki araç da fabrika arızalıdır diyen? Sen değil misin c5 E serisinden daha konforlu diyen? İstediğin ismi tak çok umrumdaydı, forumda herkesin ne yazdığı ortada profilim açık isteyen bakabiliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Onu herkes biliyor zaten. Fransız hastası, citroen fanatiği. Citroen araçlarının mercedes araçlarından daha konforlu olduğunu iddia eden, ben sürdüğüm iki jenerasyon c5'i de o kadar da matah bulmadım diye, iki araçta de fabrika çıkış amortisör kusurludur diyen bir arkadaş. Hani kendi doğru ya ne dese mübah "fabrika kusurlu üretim" Umarım bir mağazası falan yoktur, yoksa her garantiye gelene "kullanıcı hatası" muamelesi çekerdi heralde. Her bulduğu konuda da bıyık altından alman markalarına ve özellikle vw'ne çamur atıp tatmin oluyor. Sallama sen

Yaptığın ithamları buraya koymazsan, koyamazsan da bilirkişi yerine başka bir isim takacağım sana

"At çamuru izi kalsın" adamı degilsen, dediğimi iddia ettiğin şeyleri buyur koy buraya. Bu sefer beni de haberdar et ama.

Gel sana da diyeyim işte. Sen değil misin her vw konusunda bel altından çamur atan? Sen değil misin bana bindiğin iki araç da fabrika arızalıdır diyen? Sen değil misin c5 E serisinden daha konforlu diyen? İstediğin ismi tak çok umrumdaydı, forumda herkesin ne yazdığı ortada profilim açık isteyen bakabiliyor.

İddian varsa ispatlamakla yükümlüsün.

İddia ettiğin cümleleri açık açık buraya koymazsan da yazdıkların "iftira"nın ötesine geçmez.

Hadi bakalım, benim o cümleleri yazdığımı ispatla burada.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eksilene eksilene bir hal oldun hala konuşuyorsun.Konuştukça da batıyorsun bari sus.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.