Şimdi Ara

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.157
Cevap
82
Favori
382.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: firozat

Passatlardaki confort bölümünden yapılan, kumanda ile camların kapanana kadar basılması yerine kapanmaya başladıktan sonra düğmeyi bıraktığımız halde de kapanması ayarını Leonda central electric altında nerden yapıyoruz acaba bilen varmı? Veya passatlarda yapılan yerdeki işaretlenen yazı nedir?

Comfort closing via window gibi bir şey olsa gerek...
  • Vw Grubuna özel arıza tespit cihazlarıwww.arizatespiti.com da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: firozat

Passatlardaki confort bölümünden yapılan, kumanda ile camların kapanana kadar basılması yerine kapanmaya başladıktan sonra düğmeyi bıraktığımız halde de kapanması ayarını Leonda central electric altında nerden yapıyoruz acaba bilen varmı? Veya passatlarda yapılan yerdeki işaretlenen yazı nedir?

Çok bedavacı olucam ama bulursan mutlaka bende cevabını bekliyorum :=)
  • Avrupa yakasında gönüllü kodlama yapacak arkadaş varsa, kendisi ile tanışmış yemek yemiş oluruz
  • 2004 golf 5 fsi sportline aracımın hangi özellikleri açılabilir?
  • 2012 model ww golf 1.6 tdi trendline aracımda vag.com ile amerikan park açmak mümkün mü ya da gündüz farını turuncu yapmak lazım resimdeki gibi olmasını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
    --- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---
  • 2012 Scirocco aracım için RNS510 satın aldım. Araca kodlama için İZMİR'den (kablosu olan) yardım edebilecek arkadaş var mı? acil
  • Merhaba; 2006 Trendline Passat'ım var, istanbulda bulunan ve kablosu olan bir arkadastan bir kaç talebim olacaktı.(zaten malumunuz çok yapacak bişey yok, gündüz farı ve arka stopları bi de otomatik kapı kilitleme 1-2 şey daha)
    bakirkoy civari tercihim olmakla birlikte istediginiz restoran veya kafe de buluşabiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bofbo

Merhaba; 2006 Trendline Passat'ım var, istanbulda bulunan ve kablosu olan bir arkadastan bir kaç talebim olacaktı.(zaten malumunuz çok yapacak bişey yok, gündüz farı ve arka stopları bi de otomatik kapı kilitleme 1-2 şey daha)
    bakirkoy civari tercihim olmakla birlikte istediginiz restoran veya kafe de buluşabiliriz :)

Bu civarda kablosu olan arkadaş bulursanız, bana da haber verin
  • edremit civarı kodlamalar yapılır.
  • Acaba Seat Leon 1.6 tdi dsg 2011 de Leaving Home özelligini acabilen oldu mu?

Bursada kodlama yaptirmak isteyen olursa, yardimci olabilirim bende
  • Arkadaşlar bende 2006 Golf 5 var. VagCom ile Can Bus Gateway versiyonunu öğrenebilir miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2009 6j seat ibiza referance ım var hangi gizli özelliği açılıyor birde yol bilgisayarı hız sabitleyici takılırmı saygılar...
  • Arkadaşlar biz bu kodları arabaya nasıl yüklüyoruz
  • kocaeli/darıca da oturuyorum gelirseniz kodlama konusunda yardımcı olurum.
  • 2002 A4 B6 3.0 Quattro aracımda benden önceki sahibi bazı özellikleri açmış/kapatmış. Değişiklikler yapmam lazım ama İzmir de bu işleri yapacak bir yer/kişi bulamadım. Yardım edecek olan ya da bu işleri yapan biri yok mu?

• merhabalar..
    2005 model caddy aracıma;
    american park
    Coming home (inerken sellektör yap 15 sn yansın)
    vb şeyler yapmak istiyorum bunun kodlarını nereden bulabilirim.. rosstech de bulamadım.. yardımcı olursanız sevinirim.. saygılar..
  • 2013 model passat için ne gibi kodlar mevcut ?
  • YasinDE kullanıcısına yanıt
    Beyler sizden yardım istiyorum ki kimse yapamadı, eskiden bnm audi a4 makyajı kasa da geri viteste ses kısıtlıyordu menü vardı bı adam bnm vag ayarlarını yaparken bunu sildi şimdi kimse yerıne getiremiyor adam da bilmiyor yardım lutfennnn

• quote:

Orijinalden alıntı: fastson3

Beyler sizden yardım istiyorum ki kimse yapamadı, eskiden bnm audi a4 makyajı kasa da geri viteste ses kısıtlıyordu menü vardı bı adam bnm vag ayarlarını yaparken bunu sildi şimdi kimse yerıne getiremiyor adam da bilmiyor yardım lutfennnn

kaç model a4 ?

anladığım kadarıyla geri vitese takınca teybin sesinin kısılmasını söylüyorusunuz. VW grubunda o ayar teyp üzerinden yapılıyor. aynı grup olduğuna göre teyp ayarlarınızı bir kurcalamanızı öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.