Şimdi Ara

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
82
Favori
382.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır hocam, internete bağlı değildim. Kablom 19.6.1 bu arada. Siz "auto-scan" yaptığınızda hiç kırmızı hata almıyor musunuz yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

Hayır hocam, internete bağlı değildim. Kablom 19.6.1 bu arada. Siz "auto-scan" yaptığınızda hiç kırmızı hata almıyor musunuz yani?
    auto scan yapınca hata gelmıyor bende. Gelse de o hata ne ıse bakın duzeltın ama sızde interface hatası vermıs. Kablo ıle kodlama yapabılıyor musunuz ?
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğm o Interface hatasını alınca kodlamaya geçmedim hocam. Başka bir kablo bulup bi de onunla denemek lazım aslında.
  • quote:

Bahsettiğm o Interface hatasını alınca kodlamaya geçmedim hocam. Başka bir kablo bulup bi de onunla denemek lazım aslında.
    bence ufak bır ıkı kodlama deneyın eger kodlama yapıyorsa hatayı ıgnore edebılırsınız :) kodlama yapmıyorsa muhtemelen kabloda ya da kullanıdıgınız versıyonda sıkıntı var
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    bugün Kadran Selamlama kodlaması yaptım bir sorun çıkmadı
  • quote:

bugün Kadran Selamlama kodlaması yaptım bir sorun çıkmadı
    sevındım ozaman demekkı kablo calısıyor
  • Arkadaşlar merhaba
    aracım 2008 variant elime v12.12 bi vag kablo geçti vcds 12.12 yükledim çalıştı
    vcds 17 sürümünü yükledim kabloya update çıktı update yapmadan çalışmıyor.
    kablom orjinalmi avrupamı çinmi nasıl anlarım update yapabilirmiyim.

vcds 12.12 sürümünde linasn status activided çıkıyo
  • 2010 AUDI A6 C6 4F sahibiyim,

hangi kabloyu almam ve yazılımı kurmam gerekli ?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

2010 AUDI A6 C6 4F sahibiyim,

hangi kabloyu almam ve yazılımı kurmam gerekli ?

teşekkürler
    12.12 ve üzeri
    yani ilk rakam yıl ikinci rakamda o yılda çıkan güncellemenin sayısıdır

güncel olarak 17 - 18 - 19 herhangi biri sizin işinizi görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmenbahar

Arkadaşlar merhaba
    aracım 2008 variant elime v12.12 bi vag kablo geçti vcds 12.12 yükledim çalıştı
    vcds 17 sürümünü yükledim kabloya update çıktı update yapmadan çalışmıyor.
    kablom orjinalmi avrupamı çinmi nasıl anlarım update yapabilirmiyim.

vcds 12.12 sürümünde linasn status activided çıkıyo
    kabloyu nerden ve hangi fiyata aldınız ?
    çinden veya Türkiyeden aldığınız ucuz yollu klon kablolardansa internete bağlı işlem yaptığınız için kablonun işi bitmiştir
    klon kablolarla işlem yaparken internet bağlanısı olmamalı.

pahalı ve orjinal kablolardan aldıysanız güncellemeden sonra çalışmıştır zaten
  • İşte vag kablo orjinalmi değilmi nasıl anlaşılır update yaparsam geri dönüş varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmenbahar

İşte vag kablo orjinalmi değilmi nasıl anlaşılır update yaparsam geri dönüş varmı
    update etmeye kalktıysanız geri dönüşü yok klon kablolarda

satın aldığınız kişi söyler orjinal olup olmadığını
    yada fiyatından anlarsınız

yoksa dış görünüşten anlaşılmaz. kopyaları orjinalinin aynı şekilde yapıyorlar.
  • Aldığım kişi bilmiyo malesef hiç kullanılmamış eline nereden geçmiş bilmiyor. Bi yazılım varmış kablonun işlemcisini gösteren bulamadım kullanan varmı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar kablom 18.2 versiyon. kablo ile gelen cd yi kaybettim. format attığım için tekrar kuramıyorum. ross tech in sitesinde en son versiyon yani 19.6 indirebiliyoruz. 18.2 hiç bir yerde bulamıyorum 19.6 kursam sıkıntı çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

arkadaşlar kablom 18.2 versiyon. kablo ile gelen cd yi kaybettim. format attığım için tekrar kuramıyorum. ross tech in sitesinde en son versiyon yani 19.6 indirebiliyoruz. 18.2 hiç bir yerde bulamıyorum 19.6 kursam sıkıntı çıkar mı?
    klon kablo ise sadece cd ile gelen programla çalışır. satın aldığınız yere mesaj atın size programı indireceğiniz link verir.

orjinal ise sıkıntı yok. rosstech sitesindeki program işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

klon kablo ise sadece cd ile gelen programla çalışır. satın aldığınız yere mesaj atın size programı indireceğiniz link verir.

orjinal ise sıkıntı yok. rosstech sitesindeki program işinizi görür.

Alıntıları Göster
    kablo klon 2 yıl oldu alalı. programın eski versiyonlarını hiç bir yerde bulamamak çok garip. gerçi ülkemizde vag gurubu araçları peynir ekmek gibi satılmasına rağmen şu programı yıllardır Türkçe ye çeviren birinin çıkmaması daha da garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

kablo klon 2 yıl oldu alalı. programın eski versiyonlarını hiç bir yerde bulamamak çok garip. gerçi ülkemizde vag gurubu araçları peynir ekmek gibi satılmasına rağmen şu programı yıllardır Türkçe ye çeviren birinin çıkmaması daha da garip.

Alıntıları Göster
    sizin kablonuz programın eski sürümleri ilede çalışmaz
    sizin programınız sadece kablo ile gelen cd deki program ile çalışır

programın orjinal halinin eski sürümleri mevcut. ama güncellendiğinde yeni eklemeler olduğu için eski sürümleri yüklemenin bir mantığı yok.

program tam anlamıyla ingilizcede değil. almanca ingilizce karışık. türkçeye çevirilirse anlamsız kelimeler çıkabilir.

• Aracini satmis olup kablosu bosa cikan uygun fiyata verebilecek arkadas olursa pm bekliyorum. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

sizin kablonuz programın eski sürümleri ilede çalışmaz
    sizin programınız sadece kablo ile gelen cd deki program ile çalışır

programın orjinal halinin eski sürümleri mevcut. ama güncellendiğinde yeni eklemeler olduğu için eski sürümleri yüklemenin bir mantığı yok.

program tam anlamıyla ingilizcede değil. almanca ingilizce karışık. türkçeye çevirilirse anlamsız kelimeler çıkabilir.

Alıntıları Göster
    Benim bildiğin programın orijinalı zaten Almanca. Almanca'dan İngilizceye çevrilmiş. cd nin içinde çıkan dil paketi gibi bir şey kuruyorduk yanlış hatırlamıyorsam. Almanya'da 2 milyon Türk var. Ülkemizde de bir çok Almanca bilen insan var. Elbet anlayacağımız şekilde çeviri yapılabilir, zor bir şey olmasa gerek. Programın eski versiyonları da anca kullanan birilerinin bir yerlere upload etmesi gerek yoksa zor gözüküyor.

• Herkese merhaba,

Golf 5 2004 FSI aracım var. Vagcom ile amerikan park yapmak istiyorum ancak çok yüksek fiyat veriyorlar. İstanbul içinde anadolu yakası taraflarında ücretsiz şekilde yardımcı olacak arkadaşlarımız var mı acaba ?

Çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.