Şimdi Ara

Vae Kapalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. İnternetimi kullanabiliyorum fakat oim’de şöyle bir durum ile karşılaştım. Hat aktif etme ve numara tanımlama işlemi yapılacaktı acaba ondan dolayı mı böyle gözüküyor ?

Vae Kapalı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aynı durumdayız ama bende herhangi bir bekleyen işlem yok, sistemlerinde bir sıkıntı olabilir.
  • Shimmy kullanıcısına yanıt
    Tüh ... ben de sanmıştım ki 4 gündür aktif edilmeyen hattım aktif ediliyor. Hüsran :)

• Hüsran değil yahu, asıl hüsran bizim bağlı internetin 15 dk da bir kopması
  • Shimmy kullanıcısına yanıt
    Bende de ne kopma var ne birşey hak yemeyeceğim ama yani vaat edilen hıza ulaşma engelim kalkmıyor ortadan bir türlü :(

• Sayın @TurknetDestek bildiğiniz üzere hat tanımlamam ve telefon numarası tanımlama işlemlerim yapılamamıştır. 24 saat olarak belirtilen çözüm süresi 50+ saati geçmiştir. Yaşadığım sorun ile alakalı henüz dönüş yapılmamıştır. Telekom’u aradığımda tersler gibi “ ONU ANLAŞTIĞINIZ ISS ÇÖZECEK” şeklinde saçma bir cevap aldım. Gidişat hakkında bilgi alabilir miyim gerçekten aşırı anlamsız bir süreç geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppobelter -- 27 Mart 2020; 15:55:6 >
  • Terslemek degil de, dogru olanı söylemişler. Çünkü TT'nin elindeki kısım santral ile bina ankastresi arasındaki devre.
    Gerisi anlaştıgınız issnin elinde. TT hiç bir müdahele yapamaz.
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ne kadar bekleyeceğim ya böyle bu kadar uzun sürecek nesi var bu işlemin? Evimin önüne santral dikin demedim ki ben bu adamlara

• Hocam deneyimler kişiye özeldir ancak belirtmem gerekirse ben 3 yıl önce hata yapıp kendilerinden abonelik almaya çalıştım.
    TürkNet bana göre tamamen hüsran. Çünkü başka bir mesajda belirttigim gibi "Sorun çözecek mh yok" yani problem telefon ile ulaşamamak degil açılan ticketlara bakanlar.
    Ben bunlara başvuru yaptıgımda, 5 gün sonraya kurulum randevusu verip 20 gün sonra kurdular. Kurduklarında da hat aktif degildi. 15 gün kadar da aktivasyon bekledim yapamadılar. Başka firmaya geçmiştim bende.

Forumda da görmüşsünüzdür bunlar arıza oldugunda da aynı. Tabiki her iss de arıza oluyor, ama bunlar vasatın bayrak taşıyanı.

Bence başka firmaya başvurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 27 Mart 2020; 16:39:47 >
  • Merhaba, teknik bilgiler kısmında sorun bulunuyor. Bu durumu ilgili birimimize ilettik. Kısa süre içerisinde sorunu gidereceğiz.
  • Merhaba, telefon geçişinizin bir an önce yapılması için ilgili birimimize bildirimde bulundum. Bu konuda elimden geleni yapıyorum. En kısa süre içerisinde geçişinizi arkadaşlarım gerçekleştirecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.