Şimdi Ara

VAE ALTYAPISINA GEÇİRİN BENİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 2 aydır abonenizim D-Smart internetten geçiş yaptım size ilk günlerde 16 MB hızim vardı vae altyapisindaydim VDSL e geçiş talebinde bulundum sonra hızim 35 MB e çıkarıldı ardından 1 hafta sonra yapaya geçirdiniz beni haberim olmadan 5 gün internetim kesildi ve hızim maximum 16 MB e kadar olduğunu söylediniz yapada iken ardından tekrar talep oluşturdum vaeye altyapisina geçmek için 1 hafta daha internetimin kesilmesinden sonra vaeye geçişimi sağladınız 2 hafta daha kullandıktan sonra beni tekrar 2 gün önce yapaya geçirdiniz ve bu yüzden de 5 gün daha internetim kesildi tekrardan ve yapada kaldım şuan lütfen rica ediyorum beni Türktelekomun vae altyapisina geçirin ve bir daha altyapımla oynamayin 2 aydır abonenizim 2 hafta kullanamadim hizmetinizi gerçekten bunaldım usandım sizden rica ediyorum Yapa da kalmak istemiyorum böyle bir zorunluluğum yok vae altyapisinda 35 MB hız aldığım için vae de kalmak ve bir daha altyapımın haberim iznim olmadan 4. Kez değiştirilmesini istemiyorum yeter

VAE HAT DEĞERLERİM

YAPA HAT DEĞERLERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyital1 -- 16 Kasım 2018; 13:53:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, sizinle PM üzerinden iletişime geçtim. Gerekli kontrolleri yaparak size daha detaylı bir bilgiyi pazartesi günü vereceğim.
  • Peki yeni gördüm PM yi beklemedeyim o halde 8 gün oldu destek kaydını açalı bilginize teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.