Şimdi Ara

Vadesiz mevduat hesabı nasıl kullanılır/online alışveriş? ING bank nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İlk olarak,bu işlerden pek anlayan birisi değilim,açtıracağım ilk hesap olacak.Şöyle açıklayayım,önümüzdeki ay elime bir miktar para geçecek ve bunu bankaya yatırmak istiyorum.Amacım faiz almak değil çünkü istediğim zaman parayı kullanmak istiyorum.Özellikle online alışveriş için vadesiz mevduat hesabı mı açtırmam gerekiyor?

Meblağ çok olmaması şartı ile birlikte hesap işletim ücretine karşı değilim çünkü paramı oraya emanet edip karşılığında hizmet alıyorum.Aklımda ise ING var,bir sebebi yok ancak reklamlarından olsa gerek beni kendisine çekiyor

• enpara-cepteteb-senin bankan-nuvo . bu 4ünü öneririm.ben 4ünü de kullanıyorum. hesap işletim ücreti , eft, havale ücreti yok. senin bankan da ilk 100tl üzeri alışverişin 20tlsini iade ediyor.
  • Vadesiz tl hesabı olarak cepteteb öneririm vadesiz olsa bile günlük faiz veriyor. Banka kartına başvursan 1 günde hemen getiriyorşar hemende aktif oluyor. Nuvoya bulaşma sakın 1 aydır kartım aktif edemedi o kadar dandik bir banka. Enparada iyidir ama yüklü miktarda gelecekse cepteteb hesabı açtırın. Hesapda günlük faiz gelir hemde alışveriş falan yaparsınız sıkıntı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.