Şimdi Ara

Vadeli Mevduat Yerine Banka Bonosu Kullanımı Yaygınlaşır mı? (Örnek : N Kolay Bono) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
4
Favori
5.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bty06

Aynen,aktif bonoyu kullanıyordum.şubattan beridir n kolay bonodayım.en son sorguladığımda en iyi oran en kolay bonoda old.için aktif bonoyu bıraktım.güncel oranını şu an bende bilmiyorum(aktif bononun).aktif hesapta ise hesaptaki para otomatik gecelik repoya giriyor,Hergün gecelik repo faizi işliyor.repo faizide en kolay bonodan düşük olduğu için,bu yatırım ürünüde pek kullanmıyorum ..

Aktif bono nasıl bir ürün. Özellik olarak N Kolay bononun aynısı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puntoyel -- 25 Eylül 2017; 19:29:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • puntoyel kullanıcısına yanıt
    Ne zaman satın alabiliriz bu bonoyu ona göre hesap acicagim bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camino Del Rio

N kolay bono tükenmiş deniyor. Bu durumda hesap açsanızda almazsınız.

Web sitelerinde söyleseler keşke bunu takip edebileceğimiz bir yer yok mu mobil uygulamaları da yok

• Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    N kolay bono stokları tükendiği gün web sitelerindeki n kolay bono reklamını kaldırdılar,ayrıca tükendi şeklinde bir açıklama yapmadılar.MH lerini arayınca tükendi bilgisini teyid ediyorlar.

Aktif bono n kolay bonodan çok farklı özel bankacılık üzerinden tlfon ile alınabiliyor.Güncel oran ve şu anki anapara limit aralığı konusunda bilgim yok;uzun süre önce n kolay bonoya geçiş yaptığım için.Doğru ve kesin bilgiyi almak yada araştırmak istersen link paylaşıyorum;

http://www.aktifbank.com.tr/tr/ozel-bankacilik/yatirim-urunleri/ozel-bankacilik-hakkinda

• quote:

N kolay bono tükenmiş deniyor. Bı durumda hesap açsanızda almazsınız.

• quote:

Aktif bono n kolay bonodan çok farklı özel bankacılık üzerinden tlfon ile alınabiliyor.Güncel oran ve şu anki anapara limit aralığı konusunda bilgim yok;uzun süre önce n kolay bonoya geçiş yaptığım için.Doğru ve kesin bilgiyi almak yada araştırmak istersen link paylaşıyorum;

http://www.aktifbank.com.tr/tr/ozel-bankacilik/yatirim-urunleri/ozel-bankacilik-hakkinda

Aktifbank' ın sitesinde bulduğum Aktif bono güncel faiz oranları aşağıdaki gibidir. N kolay bonoya göre faiz oranları biraz düşük kalıyor ve vadeli olarak alınabiliyor.

Vadeli Mevduat Yerine Banka Bonosu Kullanımı Yaygınlaşır mı? (Örnek : N Kolay Bono)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puntoyel -- 26 Eylül 2017; 8:47:40 >

• quote:

Web sitelerinde söyleseler keşke bunu takip edebileceğimiz bir yer yok mu mobil uygulamaları da yok

Böyle bir yer yok malesef. Zaten dezavantajı bu. Bitti mi paran açıkta kalıyor. Paranı başka bir yerde değerlendirmen gerekiyor.
  • quote:

N kolay bono stokları tükendiği gün web sitelerindeki n kolay bono reklamını kaldırdılar,ayrıca tükendi şeklinde bir açıklama yapmadılar.MH lerini arayınca tükendi bilgisini teyid ediyorlar.

Diğer bankalar mevduat faiz oranlarını yükseltirlerse mevduat yatırımcıları bonolarını satıp mevduata yönelebilir belki o zaman yeniden alınabilir duruma gelir. Dediğiniz gibi sitede ki reklamdan takip edilebilir. Reklam tekrar çıktığında muhtemelen tekrar alınabilir hale gelecektir.
    Tekrar satın alınabilir olduğunda buraya yazabilir misiniz?

• quote:

Tabi ki.
  • N kolay bono ben bugün saat 4 de aldım yani bono var. İlgilenen arkadaşlar varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkeray68

N kolay bono ben bugün saat 4 de aldım yani bono var. İlgilenen arkadaşlar varsa.

Yarın bir denemek lazım. Faiz oranı hala %14,25 mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: puntoyel

quote:

N kolay bono ben bugün saat 4 de aldım yani bono var. İlgilenen arkadaşlar varsa.

Evet 14.25 bende zaten hesabı bugün açtım benim merak ettiğim bişey var acaba bono almayı bıraktığımızda hesabı nasıl kapatcaz ben mersindeyim burada şubesi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkeray68 -- 26 Eylül 2017; 18:47:42 >
  • quote:

quote:

quote:

Evet 14.25 bende zaten hesabı bugün açtım benim merak ettiğim bişey var acaba bono almayı bıraktığımızda hesabı nasıl kapatcaz ben mersindeyim burada şubesi yok.

Şöyle düşünüyorum ben.

N kolay bononuz olduğu sürece havale eft ücretsiz ve hesap işletim ücreti yok diye biliyorum. N kolay bono vade sonuna az kala bonoların büyük kısmını bozarak eft yapmayı düşünüyorum. Ardından kalan küçük miktar için ya N Kolay kart ile çekim yapacağım. Onunla da çekim ptt şubelerinden filan yapılıyor sanırım biraz meşakatli. Ya da eft ücretine bir defa katlanacağız. Ardından hesap zaten sıfır bakiye ile atıl kalacak niye kapatayım. Hesap işletim ücreti kesemezler ki??? Ama bence N kolay bıno önümüzdeki yılda ihraç edilecek dolayısıyla hesabı kapatmak zorunda kalmayacaksınız gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şöyle düşünüyorum ben.

N kolay bononuz olduğu sürece havale eft ücretsiz ve hesap işletim ücreti yok diye biliyorum. N kolay bono vade sonuna az kala bonoların büyük kısmını bozarak eft yapmayı düşünüyorum. Ardından kalan küçük miktar için ya N Kolay kart ile çekim yapacağım. Onunla da çekim ptt şubelerinden filan yapılıyor sanırım biraz meşakatli. Ya da eft ücretine bir defa katlanacağız. Ardından hesap zaten sıfır bakiye ile atıl kalacak niye kapatayım. Hesap işletim ücreti kesemezler ki??? Ama bence N kolay bıno önümüzdeki yılda ihraç edilecek dolayısıyla hesabı kapatmak zorunda kalmayacaksınız gibi.

Oranlar ve ücretler bölümünde okuduğum kadarıyla zaten bono olmasada internet şubesinden eft ücreti 0 yazıyo sadece şubeden eft ücretli görünüyor hesap işletim ücreti de çok değilmiş yıllık 42 lira ptt nakit çekim ücretide çekilen tutar üzerinden yüzde 1 miş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şöyle düşünüyorum ben.

Oranlar ve ücretler bölümünde okuduğum kadarıyla zaten bono olmasada internet şubesinden eft ücreti 0 yazıyo sadece şubeden eft ücretli görünüyor hesap işletim ücreti de çok değilmiş yıllık 42 lira ptt nakit çekim ücretide çekilen tutar üzerinden yüzde 1 miş

Evet ben de baktım şu anki internet sitesindeki güncel olan bilgiye göre internet şubesinden havale - eft ücreti sıfır olarak görünüyor. Hesap işletim ücreti de 6 ayda bir 21 TL görünüyor. İlerleyen zamanda değişiklik yapmazlarsa çok iyi. N Kolay bonon olmasa bile masraflar asgari ölçüde. Benim bildiğim N Kolay bono olunca hesap işletim ücreti de ödenmiyor.

Vadeli Mevduat Yerine Banka Bonosu Kullanımı Yaygınlaşır mı? (Örnek : N Kolay Bono)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puntoyel -- 27 Eylül 2017; 9:38:13 >

• quote:

Bugün 474,44 TL ile deneme yaptım ve N Kolay bono alabildim. Bilgilerinize.

Vadeli Mevduat Yerine Banka Bonosu Kullanımı Yaygınlaşır mı? (Örnek : N Kolay Bono)Vadeli Mevduat Yerine Banka Bonosu Kullanımı Yaygınlaşır mı? (Örnek : N Kolay Bono)

• Basvurumu yapıyorum bende yarın EFT yapacağım bakalım alabilecek miyim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.