Şimdi Ara

LAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER LAMBALI AMFİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
8
Favori
26.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakiyor bu proje. handsome bro handsome

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten güzel paylaşım... eline sağlık

• İnsallah emeklerim bosa gitmez :)
  • Bunlarda daha onceki amfimin lambalari,cok nadir bulunur.Ebayda tanesine 250$ gibi rakamlar isteniyor.Philips 4699 pentode vede sadece ses uygulamalari icin Philips tarafindan uretilmistir.Zamaninda sinema amfilerinde kullanmislar.Uretim yili yaklasik 1950-60.İnternette sadece datasi var.Uygulanmis bir semasi malesef yok.EL34 un atasi olarakta biliniyor.Mete Aydin tarafindan devre ve trafolarin tasarimi yapildi.2x20 watt pp amfi yaptik.
    LAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİ

• 4699 4 kullanıcısına yanıt
    El 34 mü

Bal bal masallah bayılırım bunun sesine

• EL34 degil Philips 4699 :) EL34 un babasi.

• EL34'ü sesi süsleyen lamba diye nitelerler

• sevdiğim çalışmalar. herfler sanat yapıyor vesselam... yunanlı bir ark.nın zihni deli proceleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 26 Aralık 2014; 10:37:13 >

• 1927 Raleigh Mullard Amp

https://store.donanimhaber.com/fa/c6/fb/fac6fb328cf3d1fbcf91e06409864ae6.jpgLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİ

edit: bir resim yuklersin iki tane çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 26 Aralık 2014; 10:41:54 >

• 1920'lerde İNGİLTERE 'de ERIC KIRKHAM COLE tarafından kurulmuş EKCO AUDİO AIG Group tarafından yeniden üretime geçerek Türkiye'ye geldi.
    EV55SE amfisi Lambalı sesinden hoşlanan ancak güç de isteyen arkadaşlar denesinler mükemmel kontrollü ve güçlü çalıyor... Ayrıca birde CD-DAC-PRE modeli var onu deneme fırsatım olmadı...
    ayrıca yapım kalitesi de üst düzeyde...
    Mekan CREAM AUDIO

www.ekcoaudio.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HI-DEF-MAN -- 27 Aralık 2014; 16:02:37 >

• tüplerden KT150 tüp furyasına bir marka daha katıldı sandım. çok şık çinya işi değil de el yapımı ingiliz ürünüyse yeme yanında yat denir mi?
  • arkadaşlar bende de wega marka 1951 model bir radyo var şimdi zengin mi oldum? civa neresinde vardır bunun?

içinde telefunken ef marka vakum tüpler falan var yardımcı olur musunuz arkadaşlar
  • bir kırmızı civa efsanesidir gidiyor bilemiyoruz...
  • niye bu kadar güzel bunlar
    LAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİ

• 833 lambaya meğillenme var sanki şaka bir yana bir ara wavac 833 leri bende çok düşünmüştüm rüya gibi çalıyorlar.
  • Değerli dostum şeytan gibisin he evet benimde maalesef gözümü ısırmaya başladılar. Wavac dineleyemedim velakin. Gesvages Audio sanırım emin değilim ama onların web sayfasında KT88 Cathode follower 833A görmüştüm. 30bin $ ya da TL idi hatırlayamadım he heheh ettim geçtim. şimdi senin beğenini duyunca bana bir şeyler olmaya başladı kurtlanacağım herhal akşama kadar
  • Ben çok girtim geldim bunlara baktın ama. Her güzelin bir kusuru var fiyatlar cidden yuksek
    Bütçeme gore bizde kiyisin dan başladık el34 le hatta kıyının da en köşesinden

• fiyatlar çok yüksek. zengin işi mi bu lambalı anlamadım.
  • MUSES. single end, class A integrated amplifier Made in Turkey.
    Product detailed;
    Parallel Single Ended Class A. 2x10W güç, parallel singfle ended sürümde 2X20W olarak elde edilmektedir
    Muzaffer Günal'ın tasarımı ve el imalatıdır.
    Single Ended Class A mimaride bir tümleşik yükselteç olarak hazırlanmıştır. Çıkış tüpleri 6L6 veya bias'a göre 6CA7 dir.

LAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİLAMBALI AMFiLER VACUUM TUBE AMPLIFIER  LAMBALI AMFİ

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.