Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VA-11 HALL-A İçin PS Vita Tanıtım Videosu Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
46
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> VA-11 HALL-A İçin PS Vita Tanıtım Videosu Yayınlandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1754 Mesaj

Wolfgame tarafından geliştirilen VA-11 HALL-A'nın batı için ne zaman geleceği hakkında yakın zamana kadar net bir bilgi bulunmuyordu. Wolfgame yapılan duyuruyla birlikte VA-11 HALL-A'nın PS Vita için 14 Kasım 2017 ilk olarak Kuzey Amerika'da çıkış yapacağı açıklandı.

Oyun dijital olarak PlayStation Store üzerinden 14.99$ fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Ayrıca dağıtımcı Limited Run Games tarafından oyunun kutulu sürümü de yakın bir zamanda raflardaki yerini alacak. Valhalla lakaplı bir barmeni kontrol ettiğimiz oyunda küçük bir barda oldukça ilginç insanlarla diyaloga girecek ve onları mekanınızın müdavimi yapacaksınız.

VA-11 HALL-A'nın çıkış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

|
    |

• Yüzbaşı
    456 Mesaj
    cihaza kac aydır dogru düzgün sistem güncellemesi bile gelmiyor artık oyun cıkması şaşırttı beni yazık ettiler resmen güzelim el konsolunu öyle çekmecede yatıyor gariban.
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.