Şimdi Ara

V912 Helikopterim Kendi Ekseni Etrafında Dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, V912 helikopterimin bir kaza sonucu kuyruk motorunu yaktım. Kuyruk pervanesi yamulmuş ve arka motorun dönüşüne engel olunca da kuyruk motoru yandı. Ardından helikopteri kaldırmayı denediğimde saat yönünün tersine doğru 360 derece durmaksızın döndüğünü farkettim. Kuyruk motorundan dolayıdır diyerek zaten bozuk olan motorun yenisini sipariş ettim ve helikoptere monte ettim. Kuyruk motoru sorunsuz çalışıyor artık fakat hala kendi ekseni etrafında, saat yönü tersinde dönüyor. Gyro mu bozuk diye helikopteri elime alıp ana motor çalışırken ilk önce kuyruğu saat yönünde çevirdim ve arka motor çalışmaya başladı. Tam tersi saat yönünün tersine çevirdiğim zaman ise kuyruk motoru çalışmayı kesti. Bu koşulda GYRO ayarı mı yapmak lazım sizce? PCB sorunlu gibi geliyor ama bilmiyorum

Ek olarak internette bu sorunu yaşayan birçok insanın yazısı var ama hiçbiri işimi görmedi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gyro diye tahmin ediyorum.Aşağı yukarı her rcde olduğu gibi kumandadan yapılan gyro ayarını denediniz mı?

• muratilmaz kullanıcısına yanıt
    Negatif kalboyu pozitife takmışım...
  • Sonra drone neden dönüyor.

• muratilmaz kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.