Şimdi Ara

v40dan sonra kısyol rehberin listede ana ekrana atması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 5800 ile nete girince örneğin facebook bütün profil resimlerini vs kaydediyor..
    Bunu nasıl engelleyebilirim? Galeri saçma sapan resimlerle doluyo...

Herkes yeni güncellemeye odaklanmış..Bende yeni konu açma gereği duydum

ayrıca v40 yazılımını yükledim ana ekran rehber çubuğunu seçimde rehberden atıo ve radyoda sadece rds çalışmıyor.sanırım v40 bu 2 konuda ana ekran ve rehberçubuğundan atmada hatalı.
    acaba yüklemedemi hata yapmış olabilirim .bilgilendirirseniz sevinirim

• hocam herkesin v4.0a taktığı felan yok..Ana başlık altındada bu soru var demekki millet bilmiyorki cevaplıyamıyor
    yada gözden kaçıyor alınıt yap tekrar yaz onun için kimse laf etmez ama yeni konu için laf ederler
    tamam zaten bu konuda bende yardım istiyorum gerekli bir soru çözümü gerekir ama herkes kendi sorunu için konu açsa olmaz yani..
    şuan bende ona bakıyorum çözüm bulursam anakonuya eklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

hocam herkesin v4.0a taktığı felan yok..Ana başlık altındada bu soru var demekki millet bilmiyorki cevaplıyamıyor
    yada gözden kaçıyor alınıt yap tekrar yaz onun için kimse laf etmez ama yeni konu için laf ederler
    tamam zaten bu konuda bende yardım istiyorum gerekli bir soru çözümü gerekir ama herkes kendi sorunu için konu açsa olmaz yani..
    şuan bende ona bakıyorum çözüm bulursam anakonuya eklerim

yok benm istediğim sorunu halletmek olduğundan değil.v40damı hata yoksa benim yüklememdemi onu merak ettim 3-4 kere yazınca o yüzden burda konu açtım kusra bakmayın.neyseki senden cevap aldım bende hata olmadığını anladım sağolasın.bunlara bi çözüm olursa özeldende mesaj atasan sevinirim.anakonuda gözden kaçırırsam diye=)

• tamam hocam yok o tee ilk versiyondada vardı sinir ediyor isnanı her gördüğü resmi kaydediyor ototmatik
    sorunu çözülürse anakonuya kocaman yazıcam
  • Valla bende resim kaydetme felan olmuyor rahat rahat gırıyorum tum sitelere.
    Bendekı tek sorun 1den bire Telefonun browser'ı kapanıyor ana ekrana gelıyor. O sorun çok gıcık ilk aldıgımdan beri var o sorun :S
  • bu soruna genel çare alternatif tarayıcı kullanmak olabilir. opera favoridir bu konuda.. şahsen kendi tarayıcısını pek kullanmadığım için bu sorunu pek yaşamadım.

diğer taraftan bazı arkadaşlar 5800 ile ilgili açılan başlıklardan oldukça rahatsız.. haksızda değiller aslen. yani basit veya ciddi herkesin bi kaç sorunu var. kimisinin sorun ettiği şeyler gülünecek kadar komikte olabiliyor. düşünsenize kullanıcı sayısı x yaşanan sorun sayısı = kriz.. =) heleki çoğu sıkıntının cevabı yüzlerce kez verilmişte. sizin konuya denk geldiği içiin yazıyorum sizle doğrudan ilgili değil genel bi problem. yani yönetimin bu işe çare bulması isteniyorda düşünüyorum arkadaş ayrı bi forum başlığı açacan 3-5 ay sonra 5800 bu popülariteyi kaybedecek işin yoksa konu taşı dur.
  • arkadaşım senin yaşadığın kısayol rehber olayını bende yaşadım. çözüm şu kartvizitteki isimlerin hepsini sil sonra yeniden kopyala düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: motaro

arkadaşım senin yaşadığın kısayol rehber olayını bende yaşadım. çözüm şu kartvizitteki isimlerin hepsini sil sonra yeniden kopyala düzelir

yani rehberi komple mi sileyim sonrada simden kopyalayım ? tam anlayamadım dostum

çok sağolasın ya 2-3 saat aradan sonra rehberi sime kopyalayım telinkini sildim ve tekrar tele kopyaladım düzeldi.artık sadece sorun rds oda yazılımda var sanırım.artık küçük sinek mide bulandırmaz =)) müzik ayarlarıylada oynamışlar yeni farkettim.önceden bası hissediodum haporlörde şimdi pek hissedemiorum ekolayzır ayarlarını değiştirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan32 -- 20 Ocak 2010; 1:17:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.