Şimdi Ara

--V\/V\/\/'--Dh VoLKsWaGeN CaDdY TeAm--V\/V\/\/'-- (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.028
Cevap
59
Favori
3.104.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi bn onu bizim opel varken düşünmüştüm opelin arkaya dedim 5+1 hepsini döşeyim dedim ama olmadı elektrik gerek anfi gerek bir sürü iş gider bi anfi bi woofe ralrım tmm 1 kağıta temiz çıkar amaa para yok maddi dert var...idda oynadım yarın tuttarsa 300 YTL alacam ilk defa oynadım :):):) bizim dershanede adam oynuyo 1.5 milyar tutturdur 2 kere geçnlerde 450 YTL vurdu yine adam bugün geldi sağlam maçlar var bugün isteyen oynasın geçnçler dedi bizde bi oynayak ne olacak dedik baklım yarın ne olacak..
  • arkadslar lütfenn daha da kalabalıklaşsak daha iyi olacak...araçlarımızla ilgili dha çok paylaşım lütfenn..
  • Arkadaşlar, abiler selamlar. Bir topic açtım, tavsiyelerinizi beklerim

http://forum.donanimhaber.com/m_13906932/mpage_1/key_//tm.htm#13906932
  • topiğe cevabıu aktardım coşkun abicim..ben ASTRA derimbu kadar....

arkadaslar bişi soracam şimdi arabayı alırken biz caddy'i adam anlattı kullanımını..vites kolunun orda ASR düğmesi var onu ne zaman iptal edecez..yanii bi basıyorum o düğmeye göstergede kayan araba resmi yanıyo ona basınca ve üzerinde OFF yanıyo ne zamanlar iptal edecez o düğmeyi ben oonu anlamıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ==>KAPADOKYALI<==

topiğe cevabıu aktardım coşkun abicim..ben ASTRA derimbu kadar....

arkadaslar bişi soracam şimdi arabayı alırken biz caddy'i adam anlattı kullanımını..vites kolunun orda ASR düğmesi var onu ne zaman iptal edecez..yanii bi basıyorum o düğmeye göstergede kayan araba resmi yanıyo ona basınca ve üzerinde OFF yanıyo ne zamanlar iptal edecez o düğmeyi ben oonu anlamıyorum..

asr tuşu aslında antipatinaj sistemidir,eğer arabaya pati attırmak istiyorsan o tuşa basıp asryi kapatcaksın o zaman araba patinaj atar(biraz hareket yapabilirsin),araba çalıştığı zaman otomatikmen o asr açık olur bu sayede araba patinaj çekmez.bu asr genellikle karlı havada kullan derler.(derlermiydi demezlermiydi unuttum)ama ben genellikle biraz hareket yapmak istediğim zaman kapatıyorum onu ,elfreniyle döndükten sora pati atmak çok hoş oluyo
  • Arkadaşlar ASR her ne kadar patinajı bir yere kadar engelliyorsa da fizik kurallarını yenemez. Ben ASR açıkken de bir iki defa rampa da çakıllı zeminlerde patinaj çektiğini farkettim.

Ben kapatıp kullanayım dedim baktım bir ışık yandı. Sinir oldum zaten kapatsanda kontağı açıp kapatınca yine devreye giriyor. Uğraşmayın zaten her zaman aklınıza gelmez kapatmak düğmeyi.
  • bende ASR ile ilgili duydumda bide sizlere sorum demiştim..diyolardı ön çekişin güçlü olmasının istediğin zamanlarsa ASR tuşunu kapatın demişti bu kadar...ben bunu biliyom herhalde kalı havada açık olacak..
  • ASR açık kalsın zarar vermez. Yanlız bugün yokuş yukarı çıkıyodum, araba boştu. 2. viteste dip gaz araba pati çekti yaw
  • evet ön çekiş gücünü arttıyo.bide kalkışlarda asr yi mutlaka kapatın yoksa araba hantal kalkıyo(tabi yarışlarda).ark. lpg li şahini benim asr açıkken geçti asr yi kapattım araba ok gibi fırlıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacklotus

evet ön çekiş gücünü arttıyo.bide kalkışlarda asr yi mutlaka kapatın yoksa araba hantal kalkıyo(tabi yarışlarda).ark. lpg li şahini benim asr açıkken geçti asr yi kapattım araba ok gibi fırlıyo.

Hoca sen şahine geçildiysen ya arabayı denize at, ya da sen denize atla
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

quote:

evet ön çekiş gücünü arttıyo.bide kalkışlarda asr yi mutlaka kapatın yoksa araba hantal kalkıyo(tabi yarışlarda).ark. lpg li şahini benim asr açıkken geçti asr yi kapattım araba ok gibi fırlıyo.

ters anıma denk geldi,gelmiş bana dipgaz veriyo ışıklarda sallamadım ben normal kalktım baktım bu geçiyo.dedim senin neyine.sora bi soraki ışıklarda kapadım asr yi verdim gazı araba zaten patiye kalktı ve ok gibi fırladı,o zaman anladı arkadaş benle ve caddyle şaka olmaz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

quote:

ters anıma denk geldi,gelmiş bana dipgaz veriyo ışıklarda sallamadım ben normal kalktım baktım bu geçiyo.dedim senin neyine.sora bi soraki ışıklarda kapadım asr yi verdim gazı araba zaten patiye kalktı ve ok gibi fırladı,o zaman anladı arkadaş benle ve caddyle şaka olmaz

• İTİNA İLE IŞIKLARDA ARABA TOKATLANIR (tabi aynı cinsten olanlar)

• arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler.aslında olay şu bende toyota vardı tesisatı ona yapmıştım,satarken çıkardım..kısaca 4 adet kenwood kolon,1000wat bas 2 adet anfi birde teyip yalnız teyibi takmak istemiyorum üstündeki kalsın.şimdi arkadaşlar birkaç tesisatçıyla görüştüm bunları değerlendirebilirmiyiz diye bide ben bagajı meşkul etmek istemiyorum o yüzden en mantıklı yaklaşımı bagaja mdf yaparız kolonları oraya koyarız anfileri koltukların altlarına bas ta soketli yani hem kolonlar hem bası istediğim zaman alabileceğim yük koyacağım zaman.bide kolonların önüne yani mdf,nin üstüne basıda takabilirim yalnız binek arabalar gibi sağlam olmayacağından titreme veya ses yaparmı acaba.ben o konuda biraz titizim bide bildiğiniz işinin ehli bi tesisatçı tavsiye edebileceğiniz ist anadolu yakasında çok sevinirim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler....
  • kapadokyalı kardeş kusura bakma ben ilk defa forum sitesine katılıyorum o yüzden mesajını daha yeni gördüm. benim arabam caady 2007 siyah resmini çekip eklicam eğer yapabilirsem
  • arkadaşlar bide şu servis olayı canımı sıktı alarm yaptirim diyorum garantiden çıkar diyorlar bu konu hakkın da bilgi sahibi olan varmı.bide işin komik kısmı biz arabayı iki kişi kullanıyoruz bazen babam kapının önünden alıp gidiyor.adamların takacağı alarm sadece kumandalı anahtara yani öbür anahtar bi işe yaramıyacak diyorum ki babam nasıl arabayı kullanacak bilmiyorum diyor peki başka alarm tak diyorum başka yok diyor peki o zaman ben dışarda yaptırim diyorum garantiden çıkar diyor .valla nasıl iş anlamadım
  • bestsony kardeş ben jantlara varana kadar herşeyi yaptırdım bana göre çok güzel oldu arabanın üstüne titriyorum bi tesisat kaldı eğer onuda istediğim gibi yaparsam değme keyfime
  • quote:

Orjinalden alıntı: isoka

bestsony kardeş ben jantlara varana kadar herşeyi yaptırdım bana göre çok güzel oldu arabanın üstüne titriyorum bi tesisat kaldı eğer onuda istediğim gibi yaparsam değme keyfime

Özelden pm attım. Reklam olmasın diye yazmadım buraya.. Şu an istanbulda olsam oraya bırakcaktım arabayı ama artık Denizlideyim burda iyi bi arkadaşa yaptırtıcam .. De4diğim gibi bu işte işcilik çok önemli ..
  • arkdaşlar size bişe soracam arabanın -100 ünü veya kalkışını asr etkiliomu asr açık arabamı iyi kalkar olmayan arabamı_?????????
  • daha rahat kalkış yapmak istediğimde (aklıma gelirse) benim Caddy nin ASR sini kaatıyorum. Farkını hissediyorum kalkışlarda ama öyle çok ahım şahım bi fark değil. Ama seri kalkışlarda düzde bile pati çekiyor o zaman bayya bi farkediyor..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.