Şimdi Ara

V. DH İstanbul Sonunda Geleneksel Olan Halısaha Müsabakası -Saraçoğlu Etabı- (fotoğraflar eklendi) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
1
Favori
8.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9-10 da 10-11 de oynasak farkeden pek bişey olmayacaktı ha sıcak tabiki fark ederdi

maçta en üzüldüğüm nokta barbarın sol golü atmış olması oldu, sevindiğim nokta bu maçta beni hiç tutturamadı hep karavana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

9-10 da 10-11 de oynasak farkeden pek bişey olmayacaktı ha sıcak tabiki fark ederdi

maçta en üzüldüğüm nokta barbarın sol golü atmış olması oldu, sevindiğim nokta bu maçta beni hiç tutturamadı hep karavana

Ben barış abiyi aratmadım ya Bakkal 1 sen 2

• la bıurak kolumda hala topun izi var

o yetmemiş gibi bide çelme taktın yuvarlandık ağırmayan yerim yok... söz bi dahaki maçta içinden geçecem intikam için
  • quote:

la bıurak kolumda hala topun izi var

o yetmemiş gibi bide çelme taktın yuvarlandık ağırmayan yerim yok... söz bi dahaki maçta içinden geçecem intikam için

Bug Fatality
  • quote:

la bıurak kolumda hala topun izi var

barbar da benim gazabıma uğradı yanlışlıkla tabi
  • dedikodu yapmayın baham

1.si, ilk yarı biz eksiktik, yorlduk ve oyundan düştük

2.si, yanımızdaki gecekondu rahatsız ediyordu

3.sü, rövanş istiyorum

resimleri atıyorum.
  • haklısın hashus
  • yalnız sanırsam ilk defa kazanan taraftaydım
  • İlk yarı eksik oynayalım 5 tane atın. zaten koşmaktan pert olmuşuz hepimiz o dakikadan sonra fazla oynasak nolur

abi hadi biz gs liyiz kadıköyde normal böle oynamamızda bjk lileride vurdu bu sefer
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

dedikodu yapmayın baham

3.sü, rövanş istiyorum

resimleri atıyorum.

hooop bakalım... yanlış yönlendirme yapmayalım...

1.si ilk yarı siz eksiktiniz, tamam. ama ikinci yarı yorulan oyundan düşen biz olduk iki yeni adam size geldi,

2.si o gecekondu dediğin yeri babbar ve ekibi olarak dişardan sabote edip şişe taş atanlarda sizlerdiniz.

3.sü bıtmadınızmı yenilmekten

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

dedikodu yapmayın baham

3.sü, rövanş istiyorum

resimleri atıyorum.

hooop bakalım... yanlış yönlendirme yapmayalım...

1.si ilk yarı siz eksiktiniz, tamam. ama ikinci yarı yorulan oyundan düşen biz olduk iki yeni adam size geldi,

2.si o gecekondu dediğin yeri babbar ve ekibi olarak dişardan sabote edip şişe taş atanlarda sizlerdiniz.

3.sü bıtmadınızmı yenilmekten

ııh bıkmadık

diğerleri hakkında yorum yapmak istemiyorum, sidikli şişeler, kaldırım taşları... yazık la bize

• Gözüme lazer, kafama yumurta, omzuma şemsiye, sırtıma pet şişe yedim. Üstüne lenslerimi evde unuttum. Bırakında yenin artık.
  • yalnız şu da varki ilk yarı değil ilk yarının 20 dakikası eksik oynadınız, toplamda 40 dakika bizden fazla adamla oynadınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDV Beyannamesi

Gözüme lazer, kafama yumurta, omzuma şemsiye, sırtıma pet şişe yedim. Üstüne lenslerimi evde unuttum. Bırakında yenin artık.

:) o kadarda değil :)
  • quote:

Gözüme lazer, kafama yumurta, omzuma şemsiye, sırtıma pet şişe yedim. Üstüne lenslerimi evde unuttum. Bırakında yenin artık.

e normaldir, bende o kadar gol yesem maç sonu ne diyeceğimi şaşırırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comaa

quote:

:) o kadarda değil :)

O kadar olsa yine iyi. Bakkal ve malumatın tekmelerine maruz kaldım. Kadıköy faktörü yine baş gösterdi.
  • quote:

quote:

çok acımasızsın

• ben bile gol atım daha ne diyim ben böyle kaleciye,
  • quote:

quote:

hatırlatırım maç 5-0 ken 1 kişi eksik oynuyorduk. Kademe anlayışımız tamamen bozuktu. Gerçi bunun rövanşı da var, biz değil ayaklar konuşsun.

• eksikken 5-1 di skor fazla oluna 6 fark oldu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.