Şimdi Ara

.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
31.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cdk3y

Konuyu görünce üye olup tanışıyım dedim
    Benide Yazın.

Eğitim Birliği: 2. kor.102. top.a.kh. ve kh.bl EDİRN/UZUNKÖPRÜ

Esas Birliği: 2.kor. 102. top.A. çnra tb.kh. ve kh.hiz.bl EDİRNE/UZUNKÖPRÜ

Sınıf : TOPÇU

İsmim Hakan beyler.İstanbuldan geliyorum.

İlk çıktığında ben de çok iyi gibi demiştim ama yorumlar biraz beni tedirgin etmedi desem yalan olmaz bir bölük için hiç kimse güzel şeyler söylemez mi yahu:)

Neyse vatani görev bu herkes allah hayırlı tezkereler versin inş kolay atlatırız beyler.

Selamunaleykum devrem Bende İstanbuldan gideceğim inşaallah .Adım Mustafa.Biletlere baktım gece yok, en geç Metro turizm o da 23.30 da kalkıyor 3.30 da uzunköprüde yani çok erken ama sabah saat 10 a kadar başka seçeneğimiz yok sanırım.Bir de İstanbul Seyahat var sabah 6.45 de, ona binsem 10 a yetişemem.Şu ''geç gelmeye ceza olayı'' olmasaydı rahat ederdik ama yapacak birşey yok.Eğer başka firma falan bulursan haber verir misin? facehttps://www.facebook.com/mustafa.likoglu.75 mail madida34@hotmail.com

• quote:

Beyler içinizi rahatlatıcak bilgiler edindim.
    Orda kısa dönem askerlik yapan arkadaşımın bi tanıdığı varmış.
    Sürgün yeri dedikleri doğru ama çok rahatmış herkes kafasına göreymiş.
    O arkadaşın bir tanıdığı daha varmış oda orda yapmış oda çok rahattım demiş.
    Yani bizi sadece soğuk zorlar.Geçmişte anlatılanların çoğu abartı yada artık daha rahat olmuş oralar.
    İnşallah bir nebzede olsa rahatlatır bu bilgiler sizi:)

hakkımızda hayırlısı o zaman kardeşim
  • Slm devreler beni de kaydedin. Araştırma yaparken buldum siteyi. Birlik olursak daha çabuk adapte oluruz askerliğe diye düşündüm Antalya dan gelEcem ben.
    Aöf işletme mezunuyum.

EĞİTİM BİRLİĞİ: 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ /
     ESAS BİRLİĞİ: 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 2 NCİ 155/52 MM.LİK K/M.OB.BT. (FIRTINA) / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arakadaşlar benim duyduğum kadarı ile de keşan sürgün yeriymiş uzunköprü de çok sorun yokmuş çünkü ben kime edirne desem keşan mı diye soruyo yok uznköprü deyince de oo iyi o zaman keşan olsaydı sürgün yeriydi diyo :D
  • jantiii J kullanıcısına yanıt
    Slm devrem esas birlikte de beraberiz seninle benim de 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 2 NCİ 155/52 MM.LİK K/M.OB.BT. (FIRTINA) / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE
  • quote:

Orijinalden alıntı: madida99

quote:

Konuyu görünce üye olup tanışıyım dedim
    Benide Yazın.

Eğitim Birliği: 2. kor.102. top.a.kh. ve kh.bl EDİRN/UZUNKÖPRÜ

Esas Birliği: 2.kor. 102. top.A. çnra tb.kh. ve kh.hiz.bl EDİRNE/UZUNKÖPRÜ

Sınıf : TOPÇU

İsmim Hakan beyler.İstanbuldan geliyorum.

İlk çıktığında ben de çok iyi gibi demiştim ama yorumlar biraz beni tedirgin etmedi desem yalan olmaz bir bölük için hiç kimse güzel şeyler söylemez mi yahu:)

Neyse vatani görev bu herkes allah hayırlı tezkereler versin inş kolay atlatırız beyler.

Selamunaleykum devrem Bende İstanbuldan gideceğim inşaallah .Adım Mustafa.Biletlere baktım gece yok, en geç Metro turizm o da 23.30 da kalkıyor 3.30 da uzunköprüde yani çok erken ama sabah saat 10 a kadar başka seçeneğimiz yok sanırım.Bir de İstanbul Seyahat var sabah 6.45 de, ona binsem 10 a yetişemem.Şu ''geç gelmeye ceza olayı'' olmasaydı rahat ederdik ama yapacak birşey yok.Eğer başka firma falan bulursan haber verir misin? facehttps://www.facebook.com/mustafa.likoglu.75 mail madida34@hotmail.com

Tamam kardeşim ben eğer bulursam haber veririm.ben daha sülüs mü almadım.ne zaman teslim olacağımı bilmiyorum.
    Nilüfer turizm i gördüm o da sadece 22.00 daydı ama daha sıradan firmalar illa ki vardır oraya giden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ergin_d

arakadaşlar benim duyduğum kadarı ile de keşan sürgün yeriymiş uzunköprü de çok sorun yokmuş çünkü ben kime edirne desem keşan mı diye soruyo yok uznköprü deyince de oo iyi o zaman keşan olsaydı sürgün yeriydi diyo :D

Kardesım forumda şöyle bi yorum okumustum ;

vay be zaman nasıl geçiyor. 319. KD olarak gittik 102'ye. gerçi o zaman kışla keşandaydı. hatta 16 mayıs cuma günü son eşyaları uzunköprüye taşıyıp 17 mayıs cumartesi tezkere almıştık.

Kesandaki sürgün yeri uzun köprüye tasındı galiba,orada bi karısıklık var :D
  • valla kardeşim ben tam duyduğum şöyle keşan sürgün yeriymiş arıza tipleri keşan a gönderiyolarmış :D

genelde uzun dönemde arızalı olanlar keşan a gönderiliyormuş usta birliğinde uzunköprü de devam eden kısa dönemler arasında sorunlu olan tip falan çıkarsa onları da keşan a postalıyolarmış :D ama tam olarak nedir ne değildir bilemiyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Beyler içinizi rahatlatıcak bilgiler edindim.
    Orda kısa dönem askerlik yapan arkadaşımın bi tanıdığı varmış.
    Sürgün yeri dedikleri doğru ama çok rahatmış herkes kafasına göreymiş.
    O arkadaşın bir tanıdığı daha varmış oda orda yapmış oda çok rahattım demiş.
    Yani bizi sadece soğuk zorlar.Geçmişte anlatılanların çoğu abartı yada artık daha rahat olmuş oralar.
    İnşallah bir nebzede olsa rahatlatır bu bilgiler sizi:)

Kardesim saolasin cidden iyi geldi bu cunku hangi siteye baksam herkes kotu yorum yapmis. Yorumlari okudukca saglikli dusunemez hale geldim. Intihar edenmi dersin dayak yiyip oldurulenmi dersin ne ararsan var anasini satiyim nasil bi yerse artik. Bide bitmek bilmeyen bir spor yaptiriliyormus. Bunye dayanmaz yemin ederim. Insallah boyle degildir.

O arkadasi denk getirmen iyi olmus. Daha detayli bilgiler bekliyoruz senden. Birde merak ettigim bu topcu alayinin kapasitesi kac kisilikmis bunuda ogrenebilirmisin?

Tamam kardeşim detaylı öğrendiğimde mutlaka yazarım buraya

• memetche M kullanıcısına yanıt
    Merhaba devre Silüs aldın mı ne zaman teslim oluyorsun. Ali ben Antalya dan

• quote:

Orijinalden alıntı: jantiii

Merhaba devre Silüs aldın mı ne zaman teslim oluyorsun. Ali ben Antalya dan

Merhaba Mehmet ben de Denizli'den aslen Burdurluyum. Yarın sabah alcam sülüsü ama 4ü akşama bilet aldım İzmir aktarmalı olarak 5i sabahı orda olcam. Sülüsü alınca ordaki tarihe göre değiştirebilirim belki bileti
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:10:49 >
  • Eğitim Birliği 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

Esas Birliği2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. ÇNRA TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

s.a. arkadaşlar bende mersin tarsus tan gelecem o kadar kötü bi yer değilmiş duydugum kadarıyla kolay kolay da çarşı iznini kitlemiyorlarmış yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergin_d

arakadaşlar benim duyduğum kadarı ile de keşan sürgün yeriymiş uzunköprü de çok sorun yokmuş çünkü ben kime edirne desem keşan mı diye soruyo yok uznköprü deyince de oo iyi o zaman keşan olsaydı sürgün yeriydi diyo :D

Evet benim de tanıdık var.Sürgün yeyip Keşan'a gitmiş =)
  • Ya arkadaslar herkes baska bisey diyo herkesin yeri konumuna gore degisebiliyo anlasilan gidince gorucez ama muhabbet ortam iyi olunca bi sekilde hallederiz 5 ay nedir oyle yada boyle gecicek dedem 36 ay yaptik biz istanbula trabzondan 7 gunde gemiyle geldik 17 aylik askerken izne gelmistim diyo :))))

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:10:53 >
  • Aynen oyle kardes :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Oflu611_

Ya arkadaslar herkes baska bisey diyo herkesin yeri konumuna gore degisebiliyo anlasilan gidince gorucez ama muhabbet ortam iyi olunca bi sekilde hallederiz 5 ay nedir oyle yada boyle gecicek dedem 36 ay yaptik biz istanbula trabzondan 7 gunde gemiyle geldik 17 aylik askerken izne gelmistim diyo :))))

:) aynen öylee hemserim
  • Ofun neresindensin hemserim

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

UZUNKÖPRÜ / EDİRNE bizi bekler

Sınıra 11 km mesafedeyiz

Ben 6'si sabahı 7:30 gibi Uzunköprü'de olcam. O gün gelecekler bana pm atsınlar buluşma ayarlayalım.

1. Angelica // İzmir (Eray)
    2. berkdesign // Ankara (Berkay)
    3. islamoglu61 // İstanbul (Samet)
    4. sehzade_35 // İzmir (Veysel)
    5. mecauz16 // Bursa (Melih)
    6. ergin_d // Eskişehir (Ergin)
    7. Factatoum // Antalya (Batu)
    8. Hazar138 // İstanbul (Hazar)
    9. memetche // Denizli (Mehmet)
    10. eyyolcu // Hatay (Mehmet)
    11. hunter059 // (Sercan)
    12. emrtsp77 // Bursa (Emrah)
    13. trabzz10 // Trabzon (Çetin)
    14. cdk3y // İstanbul (Hakan)
    15. venom3 // İstanbul (Bülent)
    16. Umit_math // Fethiye (Ümit)
    17. 175kemal // Denizli (Kemal)
    18. fictionpulp // (Abdullah)
    19. Oflu611_ // Trabzon (Bilal)
    20. madida99 // İstanbul (Mustafa)
    21. jantiii // Antalya (Ali)
    22. fahon // Mersin (Fahri)

Burda da 2008'de giden arkadasların actıgı konu var;

http://forum.donanimhaber.com/m_28338037/f_//tm.htm#28359177

Kaç kişi olacağım bilemiyorum ama devrelerin çoğu burada sanırım :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.