Şimdi Ara

.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
31.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: trabzz10

quote:

quote:

ayıp ettin devrem trabzon yaz tabi :))

Oldu bil devrem

Sağol devrem.

Ayın kaçında gelcen devrem?

Devrem ben ayın 6 sında istanbula gelecegim 7 sinde edirneye gececegim ordan siz ?

• keşanda yaptım askerliği , çok berbat bir soğuk sizi bekliyor arkadaşlar . Buz gibi bir havası var oraların , ayaz öyle çarpıyo ki nevriniz dönebilir , 2 Saat kar yağdı , ayazdan buz tuttu , 3-4 gün buz kalkmadı yerden , dikkat edin kar demiyorum , 3-4 cm kalınlığında buz kalkmadı yerden . Yün içlik (beyaz yeşil farketmez) Haki renk (asker yeşili) bere ve eldivenleri unutmayın . Aslında askeri kantinden ucuza alabilirsiniz ama acemilikte ilk günler adaptasyon ve yoğunluktan kantine gidemeyebilirsiniz . en az 1 takım alın mutlaka ... Hayırlı teskereler.
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:34:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oldu bil devrem

Sağol devrem.

Devrem ben ayın 6 sında istanbula gelecegim 7 sinde edirneye gececegim ordan siz ?

Devrem basta bende senin gibi dusunuyordum ama cogu kisi 7 sinde gelcek ve yatak sikintisi olcak. 6 sinda mi gelsek acaba? pazara denk geliyor zaten egitim olmaz.

bence 7 sinde gitmemiz daha mantıklı yatak meselesi pek mühim değil orda halledilir ama birlik olup girmemiz iceride mümkün oldugunca beraber hareket etsek daha iyi olur sanki biribrimize destek olmak acısından

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oldu bil devrem

Sağol devrem.

Devrem basta bende senin gibi dusunuyordum ama cogu kisi 7 sinde gelcek ve yatak sikintisi olcak. 6 sinda mi gelsek acaba? pazara denk geliyor zaten egitim olmaz.

bence 7 sinde gitmemiz daha mantıklı yatak meselesi pek mühim değil orda halledilir ama birlik olup girmemiz iceride mümkün oldugunca beraber hareket etsek daha iyi olur sanki biribrimize destek olmak acısından

ayrıca pazara değil 6 sı çarşambaya denk geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:34:25 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oldu bil devrem

Sağol devrem.

ayrıca pazara değil 6 sı çarşambaya denk geliyor

Dun gece uykulu uykulu ekim ayina bakmisim

Tamam aga diger arkadaslarinda fikrini alalim herkese 7 sabahi uygunsa harika olur.

Ben giden arkadaslarla konusuyorum da sabahta teslim olsak aksama kadar sürecek ögleden sonra 4 lerde de teslim olsak aynı olacak hakkımızda hayırlısı.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:34:30 >
  • quote:

Ogleden sonra teslim oluruz :)

Gitcegimiz yerde uzun donemler varmi bilgisi olan varmi?

uzun dönem vardır heryerde vardır kısa dönemleri sadece bırakmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:34:33 >
  • beyler 6'sında 5'inde yada 4'ünde teslim olsanız da, bu sizin askerliğinizden düşmüyormuş, bunu bilerek hareket edelim.

7'sinde saat 4 gibi önceden kararlastırdıgımız bir yerde bulusup, hep beraber teslim olmamız mantıklı.

iletişimi kurma konusuna gelince, ergin arkadasımız telefonla gelip telefonu uzunköprüden kargoyla geri yollayacakmış. onun numarası üzerinden baglantı kurup, orda bir yerde bulusabiliriz.

orda herhangi bir yer bilmediğimiz icin öncelikle bulusabileceğimiz yeri ve saatini kararlastırmamız lazım.

biz bir kaç arkadas skype üzerinden görüşüyoruz, burdan anlasmamız biraz zor olacak gibi görünüyor, skype'dan eklerseniz toplu görüşme yapar kesin bir karar'a baglarız.

skype adresim : emrahtaspinar@windowslive.com
  • Konuyu görünce üye olup tanışıyım dedim
    Benide Yazın.

Eğitim Birliği: 2. kor.102. top.a.kh. ve kh.bl EDİRN/UZUNKÖPRÜ

Esas Birliği: 2.kor. 102. top.A. çnra tb.kh. ve kh.hiz.bl EDİRNE/UZUNKÖPRÜ

Sınıf : TOPÇU

İsmim Hakan beyler.İstanbuldan geliyorum.

İlk çıktığında ben de çok iyi gibi demiştim ama yorumlar biraz beni tedirgin etmedi desem yalan olmaz bir bölük için hiç kimse güzel şeyler söylemez mi yahu:)

Neyse vatani görev bu herkes allah hayırlı tezkereler versin inş kolay atlatırız beyler.
  • Merhaba herkese,

Az önce gördüm bu başlığı. Adım Bülent bu arada. Benim kütük Çorlu ama İstanbul dan gelicem ben de. Bir topçu daha ekleyebilirsiniz. :)

Eğitim Birliği: 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE
    Esas Briliği: 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:34:36 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:34:40 >
  • Fethiye'den Ümit Dursun.Matematik öğretmeniyim. 6 sında ben de katılıyorum yanınıza topçu alayı yazıyor acemi ve usta birliği.
    kitap getirsem içeri alırlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:34:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umit_math

Fethiye'den Ümit Dursun.Matematik öğretmeniyim. 6 sında ben de katılıyorum yanınıza topçu alayı yazıyor acemi ve usta birliği.

Hoş geldin hocam. Bende 6 sını düşünüyorum acıkcası.

Çoğumuz topçuyuz zaten ve acemi usta birliklerimiz aynı. Gidecegimiz yeri tanımıyoruz ama kitaba bişey demezler herhalde okuyan adamız sonucta

Hoşbulduk kardeşim. Beraber giriceksek alaya ben de sizleyim. Bu arada Fethite diye kayt etmişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:34:45 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fethiye'den Ümit Dursun.Matematik öğretmeniyim. 6 sında ben de katılıyorum yanınıza topçu alayı yazıyor acemi ve usta birliği.

Hoş geldin hocam. Bende 6 sını düşünüyorum acıkcası.

Çoğumuz topçuyuz zaten ve acemi usta birliklerimiz aynı. Gidecegimiz yeri tanımıyoruz ama kitaba bişey demezler herhalde okuyan adamız sonucta

Hoşbulduk kardeşim. Beraber giriceksek alaya ben de sizleyim. Bu arada Fethite diye kayt etmişsin.

Düzelttim devrem kusura bakma.

Beraber girelim olur. Benim varış saatim sabah 7-8 arası oluyor. Bilet almadım ama alırsam öyle olcak. Birkac arkadas daha bulursak iyi olur.

Hep topcuyuz desene keske futbolu bırakmasaydım :D:D arkadaslar bence de bir yerde bulusalım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.