Şimdi Ara

.. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
31.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çalma yoktur yer değiştirme vardır askerde bu sözü çokca duyacaksın merak etme kafanızıda takmayın böle şeylere daha gitmeden, rahat olun derim ben çünkü gün gelicek sizde bişeyleri yer değiştirirken bulacaksınız kendinizi
  • eğitim Birliği: 2. kor.102. top.a.kh. ve kh.bl EDİRN/UZUNKÖPRÜ

Esas Birliği: 2.kor. 102. top.A. çnra tb.kh. ve kh.hiz.bl EDİRNE/UZUNKÖPRÜ

Sınıf : TOPÇU

İsmin Muhammed Semih arkadaşlar. İstanbul Başakşehirden geliyorum. Beni de eklerseniz sevinirim.

Lise arkadaşım orda yaptı.Heryerden sürgün yeri diye duyum aldım ama arkadaşım tek derdiniz soğuk olacak başka bişeyi kafaya takmayın iyi arkadaşlarınız olsun geçer gider dedi.İçim rahatlattı ve sadece içimi rahatlatmak için sölemediğini biliyorum :) Kötü olsa derdi yani:)
    şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun.
  • fahon F kullanıcısına yanıt
    devrem çnra bu kamyonun arkadasında bi anda 20 tane füze atan bi alet.biz onun bataryasında olacagız.Ama tabi makineyle alakamız olmaz diye düşünüyorum :)
  • https://www.facebook.com/semih.bilgili.1 Beyler bu arada face adresim bu. Ekleyen olursa iyi olur en azından simamızı tanırız orda hemen kaynaşırız.Hepinizin de dediği gibi birlik olmamız lazım.Burayı keşfetmemiz iyi oldu.
  • semihbil S kullanıcısına yanıt
    şuana kadar edindiğim en net bilgi oldu çnra ile ilgili saolasın..
  • bu arada herkes saban saat 10 da 6 sında diyor ama bugün aldım silüsü 7 si en geç öğle 2 de teslim ol yazıor bendede..
  • Arkadaslar benide yazabilirsiniz.
    Adim Onur.Manisadan gelicem.
    Aöf mezunuyum.
    Yorumlarinizi okudum icim bir nebze rahatladi diyebilirim.
    Bu arada bende 6 si sabahi teslim olacaklardanim.
    Umarim hepimiz gönlümüzdeki askerligi yapmis oluruz.
    Hepimize hayirli teskereler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oflu611_

Ya devrelerim ben kime sunu bunu aldim desem zaten calcaklar fazla bse alma diolar ne anladim bu isten hakkaten calarlarmi acaba ya :))

Acemilikte çalma işleri pek olmuyormuş diye duydum. Ama usta birliğinde dikkat et dediler bana da.
  • İnsaallah karsesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyin Kocaeli den geleceğim adım Eray edirne uzunköprü sınıf topçu diye gözüküyor. Salı günü birliğe katılmayı düşünüyorum :)
  • Arkadaşlar benide ekleyin! Ben Manisadan Recep kocak. sülüsü yarın sabah alacağım. 7 sinde teslim olmayı düşünüyorum. Esas birlik olarak uzun köprü kışla hizmetleri tabur komutanlığı diyor. Kışla hizmetleri ne demek bilgisi olan var mı?
  • recepkocak R kullanıcısına yanıt
    Kardeş 2.hd.tb. kışla hizmet takımı mı? Yoksa topçu taburu kışla hizmet takımı mı yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fena87x

Kardeş 2.hd.tb. kışla hizmet takımı mı? Yoksa topçu taburu kışla hizmet takımı mı yazıyor?

topçu taburu kışla hizmet takımı diyor kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:13:33 >
    Anladım. Kışla hizmet takımı birlikteki köşe bucak her türlü arıza, inşaat ne işi varsa onları yapar. Çok fazla yat kalk eğitimleri yaptırmazlar sadece atış yaptırırlar oda nöbet için.. Uzunköprü küçük bir kasabadır takılabileceğin heryer bi cadde üzerindedir zaten.. Yemek için köfteci sebo vardır oraya uğramayı unutmayın omletleri ve köftesi meşhurdur. Bende askerliğimi Uzunköprüde 2.hudut taburunda yaptım. Sorusu olan olursa yardımcı olabilirim. Herkese Allah kolaylık versin şimdiden..
  • fena87x F kullanıcısına yanıt
    ya sülüste çarşamba sabahı en geç 10da teslim ol yazıyor. Ondan sonra teslim olsak sorun olur mu o gün içinde!
    Askeriye ye girerken nizamiye komutanı sülüsünün arkasına ne zaman giriş yaptığını yazar ve imzalar. Terhis edilirken bu tarihten hesaplanır ama saatlerin çok fazla önemli olduğunu sanmıyorum. 2-3 saatten bişey olmaz bence ama sen yinede abartma..
  • fena87x F kullanıcısına yanıt
    Bu Silüste fırtına yazan yer ne oluyor kardes hiç bilgimiz yok sen orda yapmışsın biliyorsundur. 1.Topçu taburu 2. 155/52 mm fırtına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaşlar ben AMASYAdan Adem Çolak Edirne üzünköprü topcuyum giderken yanımızda ne götürecegimiz hakkında bilgisi olan var mı?
  • jantiii J kullanıcısına yanıt
    slm ben Amasyadan Adem Çolak burda topcu olarak askerlik yapan abim var fırtına Türkiyenin Üretmekte olduğı tank büyük ihtimalle onun ekibinde olacağız. bende de aynı tabir yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.