Şimdi Ara

.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
31.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:13:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşey bi yanadaa a dostlarr bizz giderkennn yanımıza bişeyy götürmicezmii hanii şunları şunlarıı götürürsenizzz ilk zamanlar sıkıntıı çekmessinizz gibisindenn yorumdaa bulunanlarınız yokmu bii kendimizimii götürelimmm gurbeteee nedirr yanii.. .
  • 175kemal kullanıcısına yanıt
    bugün gittim askeri malzeme satan bi dükkana. her ne kadar işte şunu götürmeyin bunu götürmeyin orda var boşuna hammallık yapmayın diyenler olsa da traş bıcağınızdan, havlunuza her şeyi alın diyenlerde var. bu askeri malzeme satan dükkanlarda bi paket yapmışlar zaten içinde yok yok ben aldım. en ilginci ise şu vatka olayı.... baştan çok güldüm ama gülme o kalıp gibi botlar vurunca hayat kurtarır dediler... he birde silikon tabanlık olayı var. 5 tl ye de 20 tl ye de mevcut ama eczanelerde 40-50TL o yüzden bi medical e gidip almakta yarar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter059 -- 29 Ekim 2013; 17:11:50 >
  • hunter059 H kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:13:23 >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    yok devrem almadım onu, soğuk oluyor deselerde biz yemin edene kadar pek soğuk olacağını zannetmiyorum. bizim burda sağlam soğuklar ocak ayı ortası gibi olur. artık yeminden sonra çarşıdan alırız onuda. birde kilit olayı aklıma geldi bi anahtarcıya gittim bu botlar için bi kilit verdi şifreli, tel kilit sittin sene çikmaz açılmaz dedi. t.dağ da asker sayısı oldukça fazladır adamlar tecrübeli yani.. uyduruk çin malı kilitleri açıyorlar dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter059 -- 29 Ekim 2013; 17:26:41 >
  • hunter059 H kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:13:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hic Ankara'dan gidecek yok mu arkadaslar? Nasıl is bu ankara hariç heryerden gelen var..

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Tekrar tesekkürler hocam Birde oranın toplam asker kapasitesi ne kadardır tahmini?

beyler gideceğiniz yer Alay. bikere 3 tabur + bir ÇNRA taburu+ karargah destek ve ölçme hedef destek bölüğü var her taburunda 4 bataryaya ayrıldığını söyliyeyim asker hesabını siz yaparsınız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunasıis -- 29 Ekim 2013; 21:34:31 >
  • BAYA BÜYÜK BİR BİRLİK OLDUGU BU FOTODANDA BELLİ ZATEN..
    ..
  • Arkadaslar ben sülüs ı aldım.6 kasım 10 da teslim ol dediler. 5i aksam d.bakırdan istanbulda, 6sı sabah 8 de de istanbuldan yola cıkacagım. metro turizmle. 11:30 gibi orda olurum. bi yemek yer teslim olurum.aynı otobüse bilet alacak olan varsa inş otobüste tanışırız. 1 nolu koltuk aldım. yanımda biraz kitap getiricem her ihtimale karşı, fırsat olursa okurum. :)
  • Cok merak ettigim bisy var bizim acemilik kac gun surecek?

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:13:30 >
  • Yalniz piyadelerin 18 gun falan oluyomus.o yuzden sordum.benim abim de kesan da yapti bi kac sene once ona bi sorayim.

• 21 GÜN ARKADAŞLAR
  • bugün şubeye gidip paramı da aldım evraklarımı da :) 6sı sabah 10 da teslim olacaksın dediler :D türkiye nin her yerinde teslim saati sabah 10 anlamadım arkadaş :D nasıl varıcaz biz oraya sabah 10 da
  • Bende de aynı şekilde ayin 7si saat 10yazıyor yetişmek çok zor öğlene birliğe katılıriz sıkıntı olmaz umarım.

• devreler içliği ne renk almalıyız? bide hangi atm ler vardır ona göre bankamatik kartı götürelim.
  • memetche M kullanıcısına yanıt
    Devre ben haki rengi oluyor sanırım asker yeşili ondan aldım. Zaten içlik standart renk var başka renk göremedim ben. Atm konusunda da hiç bilgim yok malesef ..

• quote:

Orijinalden alıntı: jantiii

Devre ben haki rengi oluyor sanırım asker yeşili ondan aldım. Zaten içlik standart renk var başka renk göremedim ben. Atm konusunda da hiç bilgim yok malesef ..

Sağolasın devrem
  • Ya devrelerim ben kime sunu bunu aldim desem zaten calcaklar fazla bse alma diolar ne anladim bu isten hakkaten calarlarmi acaba ya :))
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.