Şimdi Ara

Uzun zaman sonra yeni şampiyon geliştirmem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yıllar önce, meydana gelen arıza sonucunda iyonya yavmur ormanlarına düşen uçakta hayatta kalan kimse olmadı . Kurtarma ekiplerinin günlerce aramalarına rağmen elde edilen sonuç yok.

Evet.. Valinin yaptığı açıklamarın özetiydi bu.Herkes doğruluğuna inandı ve konu kapandı...

ANCAK !!

Kimsenin aklına gelemicek mucivezi ve uhlevi şekilde bir kişi kurtulmuştu. Bu o zamanlar 3.5 veyahutta 4 yaşında olan cli'pal dan başkası değildi. Doğal çevre ve hayvanlarla iç içe büyüyen cli'pal ona sırtını dönen tüm insanlardan ve presinın presidıntın açıklamalarına inanan herkeşlerden intikam almak için yemin etti. İyonyalıların kadim dostu olan bilgewaterlılar ve onların baş düşmanı demasyalılar ve onların en yakın müttefiki aroganlılar ve onların en iç içe olduğu kardeş memleket noxuslular ve ve en önemlisi onların baş düşmadı kadim dostu olan şurimalılar hep birlikte halay çekme kararı aldı. Gün belirlendi. Ve o gün bugündü 15.09.2018.

Yıllar süren antrenmanlar , çalışmalar , emekler .. evet hepsi bugün içindi.. Hayatını adadığı bu yol için çekilecek her şeyi çekmişti artık

Sihirdar vadisinin yolunu tutan cli'pal şimdi sizin elinizde ve onun bu sözünü yerine getirmesini sadece siz sağlıyabilirsiniz..

Q YETENEĞİ ( GÜL DÖKTÜM YOLLARINA ) - %785 zırh can ve culdavn ridakşın değeri kazanan cli'pal düşmanları adeta korkutur. ( 1 dakika 72 kuruş bekleme süresi )

W YETENEĞİ ( EYZİ LAKA PEYZİ ) - Dost minyonlara %3 ila % 4 değerinde Hareket hızı sağlar. Hız sağladığı minyon başına %16 mana potu kazanır

E YETENEĞİ ( d0ru ) - İleri d0ru atılan cli'pal yaptığı bu harekete all chatten 3 defa "d0ru" yazılması üzerine sinirleniyomuş gibi yapar ama aslında sinirlenmez ve birimlerin içinden geçer

R YETENEĞİ ( EEAMANIN ) - Tek bir ( allahuekber ) hareketiyle nexusu patlama yetisine sahiptir . İstediği an bu skilli kullanabilir ( Oyunun 72. Dakikasından sonra aktifleşebilen bir skill )

PASİF ( GEL LAN BURAYA ) - 1 Minyon kestiğinde 3 defa balım abi diye bağrırır ve bütün orman canavarlarını dehşete düşürür. Bunun sayesinde %0.4 AD + %0.03 AP kazanır ve tam bu işler oluyoken tam mükemmel ad ve ap yüzdesi kazanıyorken tammmmm o an rakip şampiyon katledilirse mouse u da 7 defa baronun etrafında döndererse.. işte o zaman oyun biter ve karşılığında 2 anahtar parçacığı ve 3 kutu kazanıyomuş gibi yapıp kazanamaz.

Evet arkadaşlar yorum yapmayı unutmayın. Görüşleriniz benim için çok önemli . Her konuda eleştiriye açığım umarım beğenmişsinizdir. Geliştiri ve tasarımlarım devam edicek. Beklemede kalın..

• iyonya... yavmur... Valinin... ANCAK !!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruella'ya forumu bıraktırma konusu mu bu ?

Çağırayım da gelsin bu yazım yanlışlarına tepkisi ne olacak merak ediyorum.
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Yazım/imla hataları değil DE, beni en çok "de" leri ayıramayanlar ilgilendiriyor

quote:

Ama sen DE farkındasındır ki sktyi

quote:

Benim laf söylediğim kitle bu kitle yoksa sen yensek DE yenilsek DE

Otur sıfır
  • Cruella kullanıcısına yanıt
    Benim ''de'' lerim çok spesifik ama 2.okuyuşta anca bulmussundur.
    Paslanmışım yazım yanlışı konusunda.

Ben deki kaleminde on daki çantanda kayıp.
    Poliste bura da hiçbir kanıtta bulamadı.
    Bide bunu oku.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Bugün bunu buldum, hiçbir şey bunu geçemez
    Uzun zaman sonra yeni şampiyon geliştirmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 9 Kasım 2018; 18:32:17 >
  • Cruella kullanıcısına yanıt
    "Hiçbir" birleşik yazılır...
  • Gymno kullanıcısına yanıt
    Düzelttim
  • Çöp ceks buna tek atar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.