Şimdi Ara

Uzun Zaman Sonra Ankara Ulus'taki Atatürk Heykeli Temizlendi, Işıklandırma Yapıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
0
Favori
36.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
309 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zerathull

Tasbip ne demek yahu, Türkçe bilmeden yazmayın şu foruma.

Biz Atatürk'ü kusursuz görmüyoruz ama siz reisinize tapıyorsunuz. Atatürk en azından ülkenin kurtulmasında büyük bir rol oynadı. Reis yol yaptı ama daha üstün.
    Şahıs. O kelime TÜrkçe değil. Sen önce Türkçe olmadığını öğren. Hatalı yazmışız. Olabilir.

...... gibi saçma sapan şeyler yazma. Reise tapan kafirdir. Ben müslümanım. Taptığım tek Allah. Sizin gibi Mustafa Kemal'e tapmıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akstrev -- 13 Nisan 2019; 2:22:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Türkiye nüfusunun Müslüman oranı %98. Aynen Türkiye için Müslüman bir ülke demek baya yanlışmış :)

Bu arada halen dini kullananlar diyorsun. CHP'de Atatürk'ü kullanıyor.

Alıntıları Göster
    %98 mi? Kabaetinle mi hesapladın, yoksa soyadlara mı baktın? Geç o %98 masallarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 12 Nisan 2019; 23:49:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

%98 mi? Kabaetinle mi hesapladın, yoksa soyadlara mı baktın? Geç o %98 masallarını

Alıntıları Göster
    Bknz: google>"türkiye müslüman oranı"
    Yorum yazmadan önce birazcık düşünmeye ve araştırmaya davet ediyorum. Tabi sende bu yetenekler var mı bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 12 Nisan 2019; 23:51:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bknz: google>"türkiye müslüman oranı"
    Yorum yazmadan önce birazcık düşünmeye ve araştırmaya davet ediyorum. Tabi sende bu yetenekler var mı bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Google mı saymış? Cidden şaka gibi adamlarsınız :) Artık kimsenin nüfus cüzdanında inancı yazmıyor, bitti o saçmalık. Neye göre 98, kime göre 98? Bana soran olmadı, sana oldu mu?

• quote:

Google mı saymış? Cidden şaka gibi adamlarsınız :) Artık kimsenin nüfus cüzdanında inancı yazmıyor, bitti o saçmalık. Neye göre 98, kime göre 98? Bana soran olmadı, sana oldu mu?

Alıntıları Göster
    Lol. Google bir arama motorudur. Hani bunu da bilmiyorsun galiba. Araştırıp çeşitli raporlara ulaşabilirsin. Anketler nasıl yapılır bundan da bir habersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 12 Nisan 2019; 23:54:45 >

• quote:

Lol. Google bir arama motorudur. Hani bunu da bilmiyorsun galiba. Araştırıp çeşitli raporlara ulaşabilirsin. Anketler nasıl yapılır bundan da bir habersin.

Alıntıları Göster
    Tamam sen öyle sanmaya devam et :) Hoş bana ne kaç kişi neye inanıyor, kaç kişi neye inanmıyor. Herkesin inandığı da şnanmadığı da kendine, sizin kadar meraklı değilim milletin inancının çetelesini tutmaya :)

• quote:

Tamam sen öyle sanmaya devam et :) Hoş bana ne kaç kişi neye inanıyor, kaç kişi neye inanmıyor. Herkesin inandığı da şnanmadığı da kendine, sizin kadar meraklı değilim milletin inancının çetelesini tutmaya :)

Alıntıları Göster
    Araştırıp sonuçları gördün değil mi? :D Neyse bu kadarı sana yeter.

• onkuba kullanıcısına yanıt
    İnançlara dair en yakın çalışma Mak’ın değil miydi?
    Orada Allah’a inanıyorum diyenler yüzde 86
    Peygambere inanıyorum diyenler yüzde 83
    Kuran ı anlayarak okudum diyenler yüzde 17 idi.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tam sana yakışan cevap :)

• ağlayacak mısın yoksa hdp yi barzani yi kim kankisi yapmış araştıracak mısın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heykelleri temizlesinler de yesinler. Yiyorlar ama temizliyorlar
  • ne idüg belli olmayan badem bıyıklılardan kurtulduk..ama yetmez ikditarıda almamız lazımki ülke temizlensin
  • Akstrev kullanıcısına yanıt
    Atatürke tapma lafı bu aralar çok revaçta. Hazır denk gelmişken sorayım sana.
    1) Tapmanın kelime anlamını biliyor musun?
    2) Atatürk için mesela namaz kılan, oruç tutan ya da ona kurban kesen kimi gördün?

Saygı duyma konusuna gelelim. Sence monorşi mi mantıklı, cumhuriyet mi? Hangi ülkelerin cumhuriyeti kazanmak için ne bedeller ödediği hakkında en ufak bi fikrin varmı? Atatürk'ün savaş zekasıyla ilgili bişeyler biliyor musun? Yabancı devletlerle yaptığı diplomasideki başarıları herhangi bir tarihçiden okudunmu? Eğitim, sanayi, tarım alanında yaptıklarının başarısı hakkında az da olsa bişeyler okudunmu?

Ya da daha kötüsü sadece raporlu deli kadir mısıroğlundan mı okudun?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.