Şimdi Ara

uzun yoldaki lokanta hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • adıdı (3 mesaj) ugur.k (2 mesaj) goodorevil (2 mesaj) Guest-C059A1A87 (1 mesaj) onurmaurer (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    409 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dün İstanbul'la giderken yol üzerinde (bilindik bir yer) çorba içmek için durdum. Çorba parasına ilaveten bir lira ekmek parası istediler bende böyle bir uygulamanın yanlış olduğunu belirterek geri döndüm. Sizinde başınıza böyle bir olay geldimi??? Hiç lokanta görmesek, aşırı bir şekilde ekmek yesek tamam diyeceğim ama ayrıca ekmek parası istenmesi bana oldukça ters geldi.

|
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Evet hocam geldi. Ekmek parasina itiraz edip menude olmayan biseyin parasinin alinamayacagini soyleyip ekmek parasini odemedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yapılan sadece terbiyesizlik ve fırsatçılık. kahvaltı için ''miktar önemli değil kişi sayısı önemlidir'' uyarısı yazmayı akıl eden zihniyet ekmek ücretlidir yazmıyor-yazamıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    15076 Mesaj
    Ben yemek ihtiyacımı gidermek için ilçelere giriyorum. Bildiğim, belirlediğim bir kaç nokta var. Onun dışında İsmail'in Yeri haricinde yol üzerinde hiç bir yerde durmuyorum.
  • Yarbay
    13758 Mesaj
    Bizim bir arkadaş vardı. Bir kase çorbayı 2 ekmekle yedi, bitirdi. Bir gün böyle. İki gün böyle. Üç gün böyle derken bir gün lokantacı dedi ki: Bir daha buraya ekmek çorba yemeye gelme. Gelirsen ekmeğin parasını alırız dedi.

Eğer böyle bir durum olduysa o yüzden ekmek parasını istemiş olabilirler. Bunun dışında ekmek parası istenmesi hiç uygun değil.
    |
    |
  • Yarbay
    2166 Mesaj
    kamyoncu mekanları bile soyguncu yeri olmus.. mecbur sehir merkezlerine girip orda yenilip icilmeli..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bir tabak çorbaya iki ekmek, beş tane çay içersen eyvallah ama 6 lira çorba bir lira ekme demek yanlış. Belki de müşteri farkına varmayacak veya bir lira için konuşmayacak diye tutturabildiklerini yoluyorlar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1410 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Ben yemek ihtiyacımı gidermek için ilçelere giriyorum. Bildiğim, belirlediğim bir kaç nokta var. Onun dışında İsmail'in Yeri haricinde yol üzerinde hiç bir yerde durmuyorum.

Hendekdeki mi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    15076 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Hendekdeki mi hocam

Karaçam hocam. Sanırım aynı tesisten bahsediyor da olabiliriz.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.