Şimdi Ara

UZUN YOLCULUKLAR İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya böyle uzun yollar için eğlencesi bol olan, küçük oyunlar neler war düşün düşün içinden çıkamadım.. tabu fln türü şeylerden ya da daa başka aklınıza ne geliosa yazarsanız sewinirim..

• scrablle var veya upwords kelime bulma oyunu..hem geçmeli oldukları için yolculuklar için ideal..
  • yanındaki ile tokat atmaca oyna
  • walla ben gameboy götürüyodum eskiden şimdi onun yerini 2-3kitap aldı
  • doğru aslında en mantıklısı kitap
  • daaa başka bşi yokmuuu çünküüü tek başıma gitmiormm... grupça yapılabilecek bi aktivite sööleyin ( ciddi olsun lütfen ;) )
  • Walla çok güzel bi kabak oyunu war eger en az 6-7 kişilik bi grupsanız ... örneğin 5 kişi var oyunda ; herkesin bir numarası olacak 1- 2- 3- 4- 5-
    yani 1. kabak 2. kabak 3. ...... 5.kabak .....oyun tamamen reflekslerle ilgili...

oyuna örneğin 2. kabak başlıyacak ve şu şekilde (bağırarak herkesin duyabileceği şekilde)

2. Kabak - EKTİM BİÇTİM 5 KABAK!!!

5. Kabak - 5 KABAK OLMAZ!

2. Kabak - YA KAÇ KABAK OLUR!!

5. Kabak -1 KABAK OLUR

1.Kabak -1 KABAK OLMAZ ! !!

5. Kabak - YA KAÇ KABAK OLUR

1. Kabak - 3. KABAK OLUR !!! VS

ŞEKLİNDE BİRİBİRİNE İSTOP TAKİ GİBİ BİRİBİRİNE ATARAK DEVAM EDİYOR VE ŞAŞIRANA ,YANLIŞLIKLA KENDİ KABAK NO SUNU ORTAYA ATAN KABAK BİR BARDAK SU İÇME CEZASINA ÇARPTIRILIR , BİZ SIRASI GELİP TE 1-2 SN BEKLEYEN KABAĞA DA CEZA VERİYORDUK FALLA ÇOK ZEVKLİ OLUYODU EVDE YAPINCA HELA KUYRUĞU OLUYODU OTOBÜSTE ARTIK SALIVERİRSİNİZ TUTARSINIZ TESİSE KADAR OASINI BİLEMEM ...

AMA YETERLİ KABAK ÇOĞUNLUĞU SAĞLANMALI OYUNDA MİN 5 KABAK ,MAX 10-12 KABAK CİVARI

HADE KOLAY GELSİN KABAKLAR

• konuşun.. konuşmak güzeldir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.