Şimdi Ara

UZUN YAŞAMAK İSTER MİSİNİZ? O ZAMAN BAKIN>>>>

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SENEDE 200 (YAZIYLA İKİ YÜZ) KEZ SEKS YAPANLAR UZUN YAŞIYOR...

ÜNLÜ TÜRK KALP CERRAHI DR. MEHMET ÖZ, SEKSİN YAŞAM ÜZERİNDEKİ ETKİSİNİ BELİRTTİ

New York'ta yaşayan ünlü Türk kalp cerrahı Dr. Mehmet Öz, uzun ve sağlıklı yaşam için günde 20-30 dakika yürüyüş ve merdiven çıkma gibi hafif sporların çok yararlı olduğunu söyledi.
    Merkezi New York'ta bulunan Türk-Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO), uluslararası başarılara imza atan Dr. Mehmet Öz onuruna yemekli bir toplantı düzenledi. Toplantıda konuşan Dr. Öz, sağlıklı yaşamla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. ''Senede en az 200 kez seks yapanlar daha uzun yaşıyor'' diyen Dr.Öz, ''seksin tek eşli olmasının şart olduğunu, aksi takdirde hastalık kapma riskinin arttığını ve ruhsal özelliğinin kaybolduğunu'' kaydetti. Dr. Mehmet Öz, ''Dünyada aşktan kuvvetli bir şey yok. Senede 200 kere seks yapanların asıl yaşı kronolojik yaştan 2 sene daha genç oluyor'' dedi. Dr. Öz, izleyiciler tarafından ilgiyle izlenen konuşmasında, mekanik kalp pompası ve New York'ta bulunan bir doktorun uzaktan kumanda yoluyla İstanbul'daki bir hastayı ameliyat etmesine olanak veren ''gelecek kuşak robotlar'' hakkında da açıklamalarda bulundu. ''Yağlı süt, kola gibi gıdaların kalp sağlığı üzerinde çok olumsuz etkileri bulunduğuna'' dikkati çeken Dr. Öz, ''günde 20-30 dakika yapılacak yürüyüş, merdiven çıkma gibi hafif sporların sağlığın korunması açısından büyük fayda sağladığının'' altını çizdi. ''Beyaz ekmek, rafine şeker ve kızartma yiyeceklerden kaçınılması gerektiğini'' de vurgulayan ve fındık, badem gibi yağlı kuruyemişlerin okside olmaması için buzdolabında saklanmasını öneren Dr. Öz, ''televizyon seyrederken boş duracağınıza egzersiz bisikletine binerek pedal çevirin'' tavsiyesinde bulundu. Dr. Mehmet Öz, ''bunlara dikkat eden bir kişi 75 yaşında 60
    yaşında gibi gösterir; dikkat etmeyense 90 yaşında gösterebilir'' diye konuştu.

• Bu Konu 2 Gün Öncede Açılmıştı
  • ciddi misin hemen bakayım aynıysa siliyorum....
  • tamam onu buldum yalnız orda sadece 200 kez seks konusu vurgulanmış burada konu tümüyle ele allındı....
    sahara2002 açmış konuyu 19.ocak 2004 te açılmış ama benzer kısımı sadece dediğim gibi 200 seks kısımı...
  • hayatımız el versede o akdar yapabilsek...
  • yaw bişii soracambu 200 aralıklı mı ralıksız mı???

biraz ayıp kacıcak ama neredeyse kışın 3-5 ama yazın 200'ü hayli hayli aşar????

walla merak etiim ondan soruyorum??
  • Bunu yapmak için İçten yanmalı 6 silindirli 24 valfli motor lazım:=)
  • sende 200 keremi sex yapmak lazımmış?yahu benim 400 ü falan buluyor yaa...
  • Ne 200'ü kardeşim ayda yılda bir buluyoz zaten
  • hoca mayıstan kasım başına kadar ben ewde tek yaşıyorum.............

anladın sen anladın......

quote:

Orjinalden alıntı: kadir_meric

Ne 200'ü kardeşim ayda yılda bir buluyoz zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLueLeader

Bunu yapmak için İçten yanmalı 6 silindirli 24 valfli motor lazım:=)

makine muhendisin galiba hadi suna 8 silindir. ve 32 valf yapalim daha uyugun olur. anlıycanız benzini sömürecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.