Şimdi Ara

Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Denemem (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
11
Favori
13.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı tabirleri bilmesemde sizin gibi coin alıp satmayı yada ufak ufak tutmayı düşünüyorum. HAngi siteden alım yapmayı ve hangi coinlerden alıp beklemeyi tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eriond

Bazı tabirleri bilmesemde sizin gibi coin alıp satmayı yada ufak ufak tutmayı düşünüyorum. HAngi siteden alım yapmayı ve hangi coinlerden alıp beklemeyi tavsiye edersiniz?

Binanceden işlem yapıyorum hocam , tavsiye vermek zor çok fazla coin var , benim elimde tuttuğum son 5 coin bence başarılı özellikle theta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki dikkat etmemiz gereken parametreler var mı? Takip edin dediğiniz birileri.
  • quote:

Peki dikkat etmemiz gereken parametreler var mı? Takip edin dediğiniz birileri.

hocam grubu okuduysanız ben bu işlerde çok eskiyim ama teorik ve pratik olarak acemiyim :) çok daha başarılı bilgili insanlar var , ben kendi adıma forumları sözlükleri coinlerin sitelerinş vs dolandım inandıklarımı aldım ve elimde tuttum güzel de kazandım.

takip için de https://twitter.com/madenuzmani bu arkadaş bana takip ettiğim sürece başarılı geldi bakabilirsinşz bence , ve spek için elon muskın bildirimini açın :D

• Bir çok kişi için (en azından bende varım) yeni bir alan burası. Terimler ve sistem farklı olunca başlarda zorlandığınız için soruları sordum.

Umarım sizi sıkmadım. İçtenlikle verdiğiniz cevaplar için Teşekkür ederim.

• quote:

Bir çok kişi için (en azından bende varım) yeni bir alan burası. Terimler ve sistem farklı olunca başlarda zorlandığınız için soruları sordum.

Umarım sizi sıkmadım. İçtenlikle verdiğiniz cevaplar için Teşekkür ederim.

rica ederim hocam özelden de sorabilirsiniz bildiğim kadarıyla cevaplarım ama bence internettenbir şeyler öğrenip daha sonra kurcalayarak öğrenmesi daha iyi oluyor :)

• bu sabah yaklaşık 188bin raca token alarak tekrardan kripto denemeleri yapmaya başlıyorum

açıkcası sağlam bir düzeltme sonrası girmek istiyordum ama son yükseliş kanımı kaynattı biraz

• Bir kaşıntı tuttu bugün 209bin raca daha aldım , belli bir süre artık ekleme yapamam gibi artık hodl diyeceğiz belki kasım ay gibi başka bir coin eklemesi yaparım

• 2,07 bnb ekleme yaptım , şuan raca ve bnb taşıyorum şimdilik raca terste bıraktı 2022 marta kadar tutmaya devam edeceğim beklentilerim var , bnbyi esnek olarak stake ediyorum

son kurşunu da attım daha ekleme yapmam biraz izlemede kalacağım

• raca token dolar bazlı %70 bnb ise %40 kar ile devam ediyor , bu sefer erken kaçmam umarım :) racada mart 2022ye kadar durmayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monsieur Vincent -- 7 Kasım 2021; 21:23:4 >
  • Hocam bir kaç coine baktım, ortalama 15-20x katlamışsınız 11 ay öncesine :)

Güzel günlerde yeni yatırımlar dilerim :)

• x3-4 gibi çıktım malesef hocam onlardan , biraz erken korktum bu sefer hedefime sadık kalacağım inş :)

• Monsieur Vincent kullanıcısına yanıt

Geçen roco satın aldım 0.7 den 30 dolarlık.

0.7 20-30 dolar aralığına girmeden unutacağım oradaki parayı :D

• Ben de racacıyım , hedeflere ulaşırız inş. :)

• Selamlar hocam,çok güzel yatırımlar yapmıssınız ama dediğiniz gibi önemli olan bekleyebilmek. Konuyu aktif tutarsanız güzel olur,bende racada beklemedeyim ama yine başka tavsiyeleriniz de olursa bakabilirim :)

• Benimde 30-40 dolar arası giresim var ama biraz gözümü korkutuyor :)

• NextMan-- kullanıcısına yanıt

bugün eve geçince konuya yazacaktım aslında yeni bir metaverse tokenı var yakında icosu olacak ama malesef ben katılamıyorum önce türklere kapattılar alımı daha sonra da sadece pasaport ile katılıma izin verdiler , benim de pasportun süresi dolmuş yenisini bu ay çıkartacaktım aslında ama tarihleri kaçırıyorum, shop falan yapıp yükledim ama yemedi :)

token HOLORİDE burada bir floodu var

Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Denemem
    Uzun Vadeli Altcoin Yatırım DenememSTEELtwitter
    “Bugün sizlere yakında taşları yerinden oynatacağını düşündüğüm bir projeden bahsedeceğim. İlk defa başlangıç olarak kurucu ve partnerlerini ilk tweete görsel olarak ekliyorum, ileride biz bunu nasıl görmedik kaçırdık diye pişmanlık duymamanız için. @holoride Flood'u başlasın.”
    https://twitter.com/steelleet/status/1438977655836233729?s=21

buradan da katılım gerçekleştirilebilir

Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Denememmaiarlaunchpad.com
    Maiar · Launchpad
    https://maiarlaunchpad.com/holoride

• Radio Caca 2 gündür çok güzel gidiyor böyle devam ederiz inş. :) listeleme haberi vs var galiba

• Bu 6 tokenla bir fantezi sepet denemesi yaptım, gönlümden geçen holoride almaktı ama pasaport yüzünden kyc yapamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monsieur Vincent kullanıcısına yanıt

ceek fantazi değil. Aksine marketcapi 30 mliyar dolarlara ulaşırsa falan şaşırmam.

Çok çok iyi proje

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.