Şimdi Ara

Uzun Süreli Kullanım İçin DSLR Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, uzun soluklu bir kullanım için fotoğraf makinesi arıyorum.

Lens uyumluluğu, çeşitliliği ve fiyatları açısından güzel bir makine olmasını istiyorum.

Beni uzmeyecek, ihtiyacima göre lens takıp sorunsuz kullanabileceğim makine önerilerinize açığım, teşekkürler.

Max. Bütçe 3500TL (2.el de düşünüyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim selamlar. Bir fotoğrafçı olarak o fiyat bandında ve çok uç profesyonel bir yerler çekime gitmeyeyim dersen sana Canon EOS 200D veya 250D öneririm. Hem fotoğraf anlamında hem video kaydı anlamında o fiyat bandında eline su döken makine bir veya iki tane vardır ve artı eksi mutlaka üstün gelir. Detaylı anlatmamı istersen uzun uzun yazarım fakat araştır kardeşim kıyaslamalar yapabilirsin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scuderia F1 kullanıcısına yanıt
    Eğer makine almadıysan satıyorum düşünürsen özelden yazabilirsin ilan sahibinden no: 829749917

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelcukMST

Kardeşim selamlar. Bir fotoğrafçı olarak o fiyat bandında ve çok uç profesyonel bir yerler çekime gitmeyeyim dersen sana Canon EOS 200D veya 250D öneririm. Hem fotoğraf anlamında hem video kaydı anlamında o fiyat bandında eline su döken makine bir veya iki tane vardır ve artı eksi mutlaka üstün gelir. Detaylı anlatmamı istersen uzun uzun yazarım fakat araştır kardeşim kıyaslamalar yapabilirsin...
    Kesin DSLR istiyorsan aynen katılıyorum. 200D, 250D tamamdır

Fakat DSLR den kasıt genelde "amatör olmayan makina" oluyor, eğer öyle ise Olympus omd m10 M3 gibi aynasızlara da bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimatom -- 15 Haziran 2020; 15:15:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.