Şimdi Ara

aaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 13 Nisan 2022; 7:48:42 >

• Sayfanın geneline bakarken alttaki şiiri gördüm ve bütün yazıyı okuma hevesim kaçtı. Bir de nickin çok Knight Online'cı geldi. Okumaya değeceğini hiç düşünmüyorum.
  • umarım herşey yolunda gider dostum
  • iyi düşündünmü aynı hataya 2 defa düşme
  • şiiri alabilir miyim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myceneans

Sayfanın geneline bakarken alttaki şiiri gördüm ve bütün yazıyı okuma hevesim kaçtı. Bir de nickin çok Knight Online'cı geldi. Okumaya değeceğini hiç düşünmüyorum.

evet üyeliğimi ilk aldığım zaman KO oynuyordum bırakalı uzun bir süre oldu sonrada değiştirme gerekği duymadım ön yargılı yaklaşmışsın zaten yazının sonunda sadece paylaşmak istediğimi söyledim.
  • Benden sana tavsiye sana o kızdan sevgili felan olmaz bir an önce hayatından komple çıkar o kızı yoksa böyle sürünmeceye bırakırsan en sonunda sende kafayı yersin delırırsın yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

şiiri alabilir miyim ??

tabiki alabilirsin güle güle kullan kardeşim

@b1gRepublic

teşekkür ederim dostum inş. öyle olur.

@bestercan

aynı hataya 2. kez düşme derken ne demek istediğini anlamadım
  • geçmiş olsun kardeş bencede ondan kendini soğutmaya bak yoksa içinde erir bitirir seni bu eğer gerçekten aşıksan.bizim tarafımızdan demesi kolay fakat o acıyı yaşayan bilir seni iyi anlarım dostum hem devamlı aynı mekandasın onu gördükçe kahrolursun gerçekten zor bir durum Allah yardımcın olsun.
  • kız yakın arkadaşınmış bence burdan bişey olmaz kız yaa biz sadece arkadaşız der yada deneyelim diyecek her şekilde biticek malesef kısa süre içinde.sen daha kötü olucaksın yine sürekli onu görüceksin derslerden ve sınıftan dolayı.şimdiden geçmiş olsun demek istiyorum.
  • yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar daha bugün söylediğim için daha erken bir şey söyleyemem ve zaten aynı sınıfta olmasak bile ortak dersler var ortak arkadaşlarımız çok fazla o yüzden sürekli görüşeceğiz sonuçlarını biliyorum kabul etmezse acı çekeceğimi biliyordum ama yinede söylemek istedim çünkü çok seviyorum tabi ki sürekli göreceğim için eğer sevgilim olmazsa inanılmaz bir acı çekeceğimin farkındayım bunları göze almıştım zaten tavsiyeleriniz için teşekkür ederim zor olacak farkındayım...
  • Herşeyin bir sonu var, hayatında. O yüzden duygularınızı ifade etmekten korkmayın. Kabul etmezsede dostum üzülme fazla 3 günlük dünya ne çok eğlenmeye yeter ne fazlasıyla üzülmeye değer.
  • kızın adı pelin mi ?
  • İnşallah olur be hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

kızın adı pelin mi ?

Değil arkadaşım

@Göktürk

teşekkürler biraz fark da olsa hemen hemen aynı şeyi düşünüyoruz. Peşinden koşacağım biraz ama bir sınırı var tabi duracağım yeri bilirim.

@Mr. Blonde

Teşekkür ederim inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangibirisiaaaaa -- 17 Kasım 2011; 4:09:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_silici

quote:

kızın adı pelin mi ?

Değil arkadaşım

@Göktürk

teşekkürler biraz fark da olsa hemen hemen aynı şeyi düşünüyoruz. Peşinden koşacağım biraz ama bir sınırı var tabi duracağım yeri bilirim.

Tam anlattıgın kıza uygun birini tanıyorumda hocam ondan sordum.

Bu arada umarım dilediğin gib olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tr_silici

quote:

kızın adı pelin mi ?

Değil arkadaşım

@Göktürk

Tam anlattıgın kıza uygun birini tanıyorumda hocam ondan sordum.

Bu arada umarım dilediğin gib olur

valla ne bu sene ki ne de geçen sene ki sınıfta DH de takılan olduğunu sanmıyorum insanlar birbirine benzeyebilir yaşadıklarıyla dostum.

• dostum çok üzgünüm ama kıza eski sevgilisini anlatmasına izin verdiğin an seni o sınıfa koymuş oluyor.O sınıf ise arkadaş bölgesi dediğimiz ve çıkması çok zor olan bir bölge.Umarım mutlu olursun.1.5 sene boyunca aynı kız peşinde koşmuşsun değer umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JuDgE-

dostum çok üzgünüm ama kıza eski sevgilisini anlatmasına izin verdiğin an seni o sınıfa koymuş oluyor.O sınıf ise arkadaş bölgesi dediğimiz ve çıkması çok zor olan bir bölge.Umarım mutlu olursun.1.5 sene boyunca aynı kız peşinde koşmuşsun değer umarım.

o konuda yapabileceğim bir şey yoktu sonuc ta o anlatıyor ve ben dinliyordum anlatma diyemezdim bunun farkındayım ama sonuçta eski sevgilisini unutmaya çalışıyor zaten sevgilim olursa onu unutmak için sevgilim olacak bunun farkındayım ama bende unutturmak için elimden geleni yaparım çünkü ben bunla 1 hafta çıkayım olursa olur olmazsa olmaz diyebilen biri değilim zor seviyorum sevdiğim kişiyide mutlu etmek istiyorum
  • dostum bundan sonra olumlu bir cevap vereceğini sanmıyorum ama bunları çok düşünmemeye çalış vize haftasındayız çünkü
    bir de dokuzçeşmelerde misin merak ettim bölümünü falan pm atarsan belki yardımım dokunur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.