Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar İzmir optimum mediamarkt ta miele s5211 parkett&co 529 tl. Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes süpürgesini aldı herhalde kimse bakmıyor buralara.:D ben süpürge siparişni v erdim ama 14 gün oldu hala göndereemdiler. acele de etmiyorum çünkü ucuza buldum ama sanırım ucuz olmasının sebebi süpürgenin hiç olmaması olsa gerek.:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitkokcu

Arkadaslar İzmir optimum mediamarkt ta miele s5211 parkett&co 529 tl. Tavsiye eder misiniz?

miele süpürge 6310 kullanıyorum. dediğiniz benimkinin üst serisi fiyatını bilmem ama ben süpürgeden memnunum sizede tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitkokcu

Arkadaslar İzmir optimum mediamarkt ta miele s5211 parkett&co 529 tl. Tavsiye eder misiniz?

Annem kullanıyor s5211 i, çok memnun. Zaten hortum ucu çekiş gücü en iyi modellerden biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende süpürge alıcam miele ve nilfisk e bir bakayım.marka model olarak ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montana007

Uzun soluklu araştırmadan sonra Rowenta ro5921 aldım. Henüz elime ulaşmadı.Bugün yarın gelir heralde.
    teknik özelllikler;

Rowenta RO5291 Silence Force Extreme
    -Giriş gücü (maks.):1100 W
    -Emiş gücü (maksimum):32kPa
    -Hava akımı (maks.):46 l/s
    -Gürültü seviyesi (Lc IEC):62 db
    -•HEPA 13 filter

Hayırlı olsun, memnun kalacağınızı düşünüyorum bu süpürgeden.
    Altı ay önce aldık aynı modeli ve genel olarak çok memnunuz.
    Çekişi, sessiz olması v.s çok beğendik. Günün her saatinde hanım kullanabiliyor. Evimiz küçük ama evde kedi var. Bu yüzden en geç iki günde bir çalışıyor yine de ilk torba dolmadı daha. (Dolma sinyali vermeye yeni başladı... Bu günlerde değiştiririz.) Torbası muadillerine göre daha büyük. Ses olarak sadece vakum sesi geliyor eğer çok erken yada geç saatte kullanırsanız minimum emiş gücünde neredeyse sıfır ses. Ortamda çok az ses olsun minimum emiş gücünde kesinlikle çalışmıyor zannedebilirsiniz. Malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilirmiş. Kırılma dökülme olmadı ama gövdeye en ufak darbede hemen sıyrıklar oluşuyor. Şu an için arızalanan, sorunlu, kırılan bir tarafı olmadı çok şükür. Elektrik sarfiyatımız da kesinlikle düştü. Eski Thomas sulu süpürgemiz zamanına göre aylık 20-25 liraya yakın düştü. Taksitlerin yarısı elektrik faturasından kısacası :)

Bu arada bizim evimizde halı yok uzun tüylü halıda biraz sıkıntı yaratabiliyor.

Altı ay önce 459/12 liraya carrefourdan almıştık. O zamanlar en ucuz bilinen meşhur mağazalarda 700 lira civarıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mors -- 27 Mart 2013; 9:14:51 >
  • uzun süreli araştırma yaptım, emiş sonrası çevreye verdiği havanın ev sakinleri için zararı malumunuz helede küçük çocuklar varsa hepa 13 yıkanabilir filtresi olan PHİLİPS fc9071/01 elektrikli süpürgesi tavsiyemdir. fiyatının ucuzlaması alınabilecek yegane makina olarak ortaya çıkarıyor. dün aldım akşam eve getirdim bence muhteşem. emiş muhteşem , fiyat performans olarak bence kaçırılmayacak elektrik süpürgesi yeni nesil torbasızları almam diyorsanız. fiyat olarak en az 250 tl daha vermeniz lazım, torbalı olarak bunu alın derim hepa 13 filtresi yıkanabilir (tabiki kullanım şartlarına göre uygun görülen sürede değişim yapmakta fayda var) teknosa ankara mağazalarında 4-5 adet kalmış haberiniz olsun.... Ayrıca aktif koku kontrolü var hava akımıyla birlikte etrafa koku yayıyor...PHİLİPS fc9071/01 daha uzun süreli kullanmadım ama ilerki zamanlarda tekrar yorumlarımı eklerim....
    Emiş gücü (W) 450
    Filtre HEPA13 Gürültü seviyesi (dB) 76
    Kullanım Kuru Motor gücü (W) 2000
    Vakum (maks.): 32 kPa
    Hava akımı (maks.): 43 l/s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontrol71 -- 28 Mart 2013; 13:15:31 >
  • Sonunda elime ulaştı aldığım ürün inşallah evdekiler de beğenirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

http://www.vatanbilgisayar.com/Ev%20Bakım%20Ürünü/electrolux-ultracaptic-ucorigin-ultracaptic-ucorigin-toz-torbasiz-elektrikli-supurge/productdetails.aspx?I_ID=65324

Electrolux Ultracaptic Ucorigin model elektrikli süpürgesi olan DH kullanıcıları için SüpürgeMarket firmamızdan tedarik edebileceğiniz hepa filtrenin satış linkini aşağıda paylaşıyorum;

http://www.supurgemarket.com/electrolux-ultracaptic-ucorigin-hepa-filtre-p-10522.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Healer -- 30 Mart 2013; 19:41:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mors

quote:

Uzun soluklu araştırmadan sonra Rowenta ro5921 aldım. Henüz elime ulaşmadı.Bugün yarın gelir heralde.
    teknik özelllikler;

-•HEPA 13 filter

Çekişi, sessiz olması v.s çok beğendik. Günün her saatinde hanım kullanabiliyor. Evimiz küçük ama evde kedi var. Bu yüzden en geç iki günde bir çalışıyor yine de ilk torba dolmadı daha. (Dolma sinyali vermeye yeni başladı... Bu günlerde değiştiririz.) Torbası muadillerine göre daha büyük. Ses olarak sadece vakum sesi geliyor eğer çok erken yada geç saatte kullanırsanız minimum emiş gücünde neredeyse sıfır ses. Ortamda çok az ses olsun minimum emiş gücünde kesinlikle çalışmıyor zannedebilirsiniz. Malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilirmiş. Kırılma dökülme olmadı ama gövdeye en ufak darbede hemen sıyrıklar oluşuyor. Şu an için arızalanan, sorunlu, kırılan bir tarafı olmadı çok şükür. Elektrik sarfiyatımız da kesinlikle düştü. Eski Thomas sulu süpürgemiz zamanına göre aylık 20-25 liraya yakın düştü. Taksitlerin yarısı elektrik faturasından kısacası :)

Altı ay önce 459/12 liraya carrefourdan almıştık. O zamanlar en ucuz bilinen meşhur mağazalarda 700 lira civarıydı.

Çok uygun fiyata almışsın gercekten.Ben 536 tl zor buldum. 15 gündür kullanıyoruz ve memnunuz.Bir elektronikçi olarak özellikle sessizliği başlı başına hayranlık uyandırıyor bende:) Evet uzun tüylü halılarda pek belli olmuyor çekiş kuvveti, ancak başlık ile tüylü halı arasında hava boşluğu kaldığından halıya yapışmasını bekleyemeyiz zaten. Normal halıya zaten vantuz gibi yapışıyor. Bu sessizliğe bu çekiş gücü çok iyi,üstelik 1100 w
  • bende bugün ro5823 modelini inceledim sesiz emiş gücü iyi.fakat filitreleri ve toz torbalarının fiyatları nedir.orjinali.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mors

quote:

teknik özelllikler;

-•HEPA 13 filter

Çok uygun fiyata almışsın gercekten.Ben 536 tl zor buldum. 15 gündür kullanıyoruz ve memnunuz.Bir elektronikçi olarak özellikle sessizliği başlı başına hayranlık uyandırıyor bende:) Evet uzun tüylü halılarda pek belli olmuyor çekiş kuvveti, ancak başlık ile tüylü halı arasında hava boşluğu kaldığından halıya yapışmasını bekleyemeyiz zaten. Normal halıya zaten vantuz gibi yapışıyor. Bu sessizliğe bu çekiş gücü çok iyi,üstelik 1100 w

Merhaba dogru bilinen yanlışı her zaman söylüyorum eger halı vantuz gibi yapışıyorsa temizleyemez yani tozu iyi almaz mutlaka arada hava gececek kadar boşluk olması lazım dikkatinize
  • merhaba arkadaşlar geçtiğimiz hafta perşembe günü bayadır araştırmakta olduğum elektrik süpürgesini almış bulunuyorum. rowenta nın ro5921 modelini aldım.toz torbalı modellerin en üst modeli oluyormuş. 525 tl ye 3 ay erteleme 8 taksit aldım ankaradaki panora teknosadan.yalnız son kapalı kutuydu.bayadırda iyi bir fiyat yakalamayı düşünüyordum fırsat o güneymiş.hemen aldım kutuyu kasaya götürdüm dedim bunu kesin alıcam 5 dakka tutun ve kimseye vermeyin.üst katta tefal var oraya çıktım dedim bunun fiyatı ne kadar.demezmi ikimci ürün alırsanız yüzde yirmi beş indirim ile size 699 lira.tava verecekmiş bide yanına dedim bi düşüneyim.indim aşşagı hemen aldım.bu arada arkadaşlar rowenta alacaksanız group seb garantili olanı dışında asla almayın.nedenini anlarsınız rowenta serviş şikayetlerini takip ederek.ekektrosan diye bi firma da veriyormuş garanti.millet yaka silkmiş durumda.internetten sipariş verirken arayıp sorun group seb garantilimi diye çünkü 550-600 gibi rakamlara satılan internetteki ürünler genelde sorunlu garanti firması ile satılıyormuş.teknosadan aldım ben güvenip allahtan garantiside group seb çıktı.ürünüde inceledim çıkardım kutusundan taktım fişe cihazı açayım dedim meger açıkmış cihaz.dügmesi basılıymış şaştım bu nasıl bir sessizlik diye.şu videoyu bi izleyin dediğimi anlarsınız.

http://www.youtube.com/watch?v=9WqpxXhDzPw çok uzattım farkıındayım ürün on numara arkadaşlar ve şiddetle öneririm..resmide bu

• Arkadaşlar selsm öncelikle nerdeyse bütün msjları okudum ve bütün videolar görseller trknik veriler hepsini inceledim kıdıtlı bütçemle torbasız ve filtresi iyi bir model olarak electrolux t8 e karar verdim haftasonu alıcsm almadan son bir yorumlsrnızı almak önemli benim için.şimdiden tşkler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANGELUS...

Arkadaşlar selsm öncelikle nerdeyse bütün msjları okudum ve bütün videolar görseller trknik veriler hepsini inceledim kıdıtlı bütçemle torbasız ve filtresi iyi bir model olarak electrolux t8 e karar verdim haftasonu alıcsm almadan son bir yorumlsrnızı almak önemli benim için.şimdiden tşkler...

Tavsiyem torbalı al torbasızdan memnun kalmazsın filitresini temizlemek zahmetli hijyen degil
  • quote:

Arkadaşlar selsm öncelikle nerdeyse bütün msjları okudum ve bütün videolar görseller trknik veriler hepsini inceledim kıdıtlı bütçemle torbasız ve filtresi iyi bir model olarak electrolux t8 e karar verdim haftasonu alıcsm almadan son bir yorumlsrnızı almak önemli benim için.şimdiden tşkler...

Uzun süreli araştırma yaptım, emiş sonrası çevreye verdiği havanın ev sakinleri için zararı malumunuz helede küçük çocuklar varsa hepa 13 yıkanabilir filtresi olan PHİLİPS fc9071/01 elektrikli süpürgesi tavsiyemdir. fiyatının ucuzlaması alınabilecek yegane makina olarak ortaya çıkarıyor. dün aldım akşam eve getirdim bence muhteşem. emiş muhteşem , fiyat performans olarak bence kaçırılmayacak elektrik süpürgesi yeni nesil torbasızları almam diyorsanız. fiyat olarak en az 250 tl daha vermeniz lazım, torbalı olarak bunu alın derim hepa 13 filtresi yıkanabilir (tabiki kullanım şartlarına göre uygun görülen sürede değişim yapmakta fayda var) teknosa ankara mağazalarında 4-5 adet kalmış haberiniz olsun.... Ayrıca aktif koku kontrolü var hava akımıyla birlikte etrafa koku yayıyor...PHİLİPS fc9071/01 daha uzun süreli kullanmadım ama ilerki zamanlarda tekrar yorumlarımı eklerim....
    Emiş gücü (W) 450
    Filtre HEPA13 Gürültü seviyesi (dB) 76
    Kullanım Kuru Motor gücü (W) 2000
    Vakum (maks.): 32 kPa
    Hava akımı (maks.): 43 l/s fiyatı 299.9tl gibi bir rakama bu özellikte süpürge bulamazsın torbalı tercih et derim. torbasızlar maddi ve hijyen açısından olumsuz...
  • http://www.hizlial.com/u28.035.4131.0207/electrolux-t8-zt-3520-multi-cyclone-toz-torbasiz-elektrikli-supurge

bu fiyata bu süpürge nasıl acaba bütcem fazla değil başka öneriz varsada 200 tlyi aşmasın lütfen
  • daha önce birçok süpürge kullandım(torbalı torbasız pahalı ucuz v.b. ve sattım da ) genel deneyimim olarak ben torbasız süpürge tercih ediyorum bu konuda firmanın genel kalitesi ve plastik kalitesi,siklon sistemi filtreli ve fiyatı önemli unsurlar;bu konuda Philips en iyi markalardan fiyat performans olarak bosh ve electrolux de başarı servis olarak phlips tabiki yaygın ve makul
    Philips in FC8732/01modelini uzun süredir kullanıyorum ve ben aldığım da 350 tl idi o yıllarda yeni sistem olarak makul sayılıyordu hala kullanıyorruz ve çok memnunuz.
    Electrolux t8 istememim sebebi ablama 2. süpürge alıcaz çünkü şu anki bedava verilse bile benim almayacağım arçelik sulu sistem bir elektrik süpürgesi bozuldu çekimi düşltü v.b. uzatmayalım. bir bebişimiz var ve 2. gelio ve genetik olarak hiç birimiz de alerji astım yok zaten bir sahil şehrinde yaşadığı için yılın nerdeyse 8 ayı pencere genelde açılıyor ve tozla çok derdimiz yok bu ucuz ürün video testlerindede görüldüğü gibi gayet başarılı çekişi ve dışarı verdiği hava olarak gittim gördüm çalıştırdım da sesi makul kullanımı makul kablosu biraz kısa ve plastik kalitesi düşük ama ucuz parçalar kolay kullanım güçlü çekim ve 160 tl civarında olan fiyatıyla ben onu alıp geriye kalan paraylada alf122 buharlı sistem alıp malum bebikler daha çok yerde onlara daha hijyenik bir ortam sağlamak amacındayım...
    gene de fikri düşüncesi olan varsa konuşmak paylaşmak isterim...
  • quote:

daha önce birçok süpürge kullandım(torbalı torbasız pahalı ucuz v.b. ve sattım da ) genel deneyimim olarak ben torbasız süpürge tercih ediyorum bu konuda firmanın genel kalitesi ve plastik kalitesi,siklon sistemi filtreli ve fiyatı önemli unsurlar;bu konuda Philips en iyi markalardan fiyat performans olarak bosh ve electrolux de başarı servis olarak phlips tabiki yaygın ve makul
    Philips in FC8732/01modelini uzun süredir kullanıyorum ve ben aldığım da 350 tl idi o yıllarda yeni sistem olarak makul sayılıyordu hala kullanıyorruz ve çok memnunuz.
    Electrolux t8 istememim sebebi ablama 2. süpürge alıcaz çünkü şu anki bedava verilse bile benim almayacağım arçelik sulu sistem bir elektrik süpürgesi bozuldu çekimi düşltü v.b. uzatmayalım. bir bebişimiz var ve 2. gelio ve genetik olarak hiç birimiz de alerji astım yok zaten bir sahil şehrinde yaşadığı için yılın nerdeyse 8 ayı pencere genelde açılıyor ve tozla çok derdimiz yok bu ucuz ürün video testlerindede görüldüğü gibi gayet başarılı çekişi ve dışarı verdiği hava olarak gittim gördüm çalıştırdım da sesi makul kullanımı makul kablosu biraz kısa ve plastik kalitesi düşük ama ucuz parçalar kolay kullanım güçlü çekim ve 160 tl civarında olan fiyatıyla ben onu alıp geriye kalan paraylada alf122 buharlı sistem alıp malum bebikler daha çok yerde onlara daha hijyenik bir ortam sağlamak amacındayım...
    gene de fikri düşüncesi olan varsa konuşmak paylaşmak isterim...

tabi birde gene PHILIPS FC8144/01 var unutmuşum indirimde şuan ya T8 yada Philips EasyLife FC8144 ikisinden birini alıp en kısa sürede deneyimlerimi yazıcam...
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.