Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, Electrolux ESPC71DBT nasıldır? Şuan amazonda 500 lira, tavsiye eder misiniz?
  • smhhh S kullanıcısına yanıt
    onda turbo başlık yok.
    turbo başlıklı ESPC74SWT modelini al.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138667385

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimurat34 -- 26 Kasım 2019; 12:22:29 >
  • Hepsiburadada iki farklı fiyatta süpürge var başlıkları farklı. Bu başlıklar arasında çok fark varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cafocum C kullanıcısına yanıt
    2.fotoyu kullanan internet satıcısı büyük ihtimal biraz cahil.
    3 yıllık eski fotoyu googledan bulup kullanmış o kadar.

Bütün Cat&Dog lar yeni ve Miele Tr tarafından ülkeye getirilip dağıtılıyor.

Yani onların ikisi de aynı ürün.
    İkisi de 1. ürün fotoğrafındakinin aynısı.

Yanlış fotoyu kullanandan da alsanız yeni ve orijinal ürün gelir merak etmeyin.

Ortalık internetten satış yapan tonla cahil cühela dolu olduğundan oluyor böyle şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 28 Kasım 2019; 16:8:44 >
  • Merhabalar, önerilen makinalar arasında bulunan Rowenta X-Trem Power 4A+ RO6883EA 500 W Toz Torbalı Süpürge için yorumlarınız nelerdir? Halı ve sert zemin karışık, f/p ürünü arıyorum. Yetkili servisi, toz torbası ve filtre fiyatları uygun mudur? Teşekkürler.
    https://www.akakce.com/toz-torbali-supurge/en-ucuz-rowenta-x-trem-power-4a-ro6883ea-500-w-fiyati,305705955.html
  • Electrolux ESPC74SWT nasıldır, kullanan arkadaşlar fikir verebilir mi ?
  • İyi akşamlar, ben de eve Miele Complete C3 Cat&Dog PowerLine 890W süpürgeyi alma arifesindeyim. Bugün eşimle Mediamarkt'a uğradık. Miele vardı ama bizim aradığımız yoktu. Dyson lara baktık v10 ve v11 i inceledik. Fiyatından dolayı almamız mümkün değil. Oradan Armada'daki Miele satıcısına gittik. Gerek C3 gerekse cx1 olanını inceledik. Sonuçta C3 yani torbalı olanda karar kıldık. Fiyatı 2390₺ idi. Zaten İnternette miele Shop'ta da fiyat aynı. Satıcı bu fiyat dışında ne daha az ne de daha yüksek fiyatına satamayız dedi. İnternette (HB, Trendyol vs.) yaklaşık 2000₺ ye satıldığını söyledim. Onların muhtemelen spot satıcı olduklarını, kendi ürünlerinin Almanya'dan kutulanıp ilk bizim açabileceğimizi söyledi. Diğerlerinin nakil esnasında zarar görme ve tamir edilme (refurbished gibi) olabileceğinden bahsetti. Böyle bir şey olma ihtimali var mıdır? İnternetten 2000₺ ye almak mı, yoksa 400₺ fazla verip miele shoptan almak mı mantıklı olur? Ustalarım ve cihazı alanların fikirlerini alabilir miyim?

• atakan84 kullanıcısına yanıt
    Tamamen yalan söylemiş satıcı şapşik.
    890Watt ve 550 Watt motorlu
    C3 ve CX1 serilerinin tamamı Almanya üretimi
    ve
    Hepsi Miele Türkiye deposundan çıkıp dağılıyor ülkeye.

Cat&Dogların Almanya üretimi modellerinin spotçusu daha anasından doğmadı.
    Rahatlıkla herhangi birinden alabilirsiniz bizim gibi. Boşuna 400 TL fazla para vermeyin.
    O paraya 4 yıllık sarf malzemesi alır garantiyi 2 yıl daha arttırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 28 Kasım 2019; 21:53:58 >
  • Amazon ESPC74SWT'ın fiyatını yine 599 a indirdi !

Torbasız Turbo başlıklı f/p süpürge alacaklar saldırsın.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07CJG9FHR/ref=asc_df_B07CJG9FHR58073271?smid=A24KKR8OYWS6H4&tag=akakcetr-21&creative=380341&creativeASIN=B07CJG9FHR&linkCode=asn

.
  • İhtiyacı olan arkadaşlar için;
    Fiyat bugüne kadarki en düşük seviyesinde, daha önce 999TL'den (+Garanti pay ile 75TL vardı) kredi kartı postada olduğu için alamadım diye üzülmüştüm.

Güncel fiyat : 826 TL
    https://www.vatanbilgisayar.com/electrolux-pure-c9-pc91-4mgt-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-4a-.html

Fiyat bilgisi için;
    https://www.akakce.com/toz-torbasiz-supurge/en-ucuz-electrolux-pure-c9-pc91-4mgt-700-w-fiyati,467696568.htmlhttps://www.cimri.com/elektrikli-supurgeler/en-ucuz-electrolux-purec9-pc91-4mgt-700-w-a-enerji-sinifi-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-fiyatlari,211246013

Fiyat için bilgi veren @L@civert arkadaşa da teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 28 Kasım 2019; 23:14:34 >

• Okan Turkoglu O kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Ben de ucuz olanı almayı düşünüyordum, ama tereddütte kalmıştım. Dediğiniz gibi 400₺ ile sarf malzemeleri almak daha mantıklı.
    Bir de satıcı ürünün 2 yıl garantili olduğunu 4 lü toz torbası paketi alındığında +3 yıl garanti uzatıldığını söylemişti. Bahsettiğiniz garanti uzatılması hususu bu sanırım.
    Tekrar teşekkürler.

1) akakçeden sgef3 kodlu mieleyi en ucuz yerden alın (şu an en ucuz 1.899 TL):

https://www.akakce.com/toz-torbali-supurge/en-ucuz-miele-complete-c3-cat-dog-powerline-sgef3-890-w-fiyati,103727838.html

2) Ürün gelince faturasınının fotosunu çekin.

3) Miele Türkiye internetten bunu alın:

https://shop.miele.com.tr/miele-hyclean-gn-16li-toz-torbasi-konfor-paketi

4) Alır almaz Miele Türkiyeyi arayın. Süpürgeyi internetteki bir bayiden alıp ardından mieleden toz torbası konfor paketini aldığınızı söyleyin. Garanti uzatmak istediğinizi belirtin. Süpürgenin faturasının fotosunu isterler. Onu yollayın. Garantiyi uzatın.

Detay:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140871535

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 28 Kasım 2019; 23:53:0 >

Çok teşekkür ederim. Dediklerinizi uygulayacağım.

Bugün miele müşteri hizmetlerini aradım, Garanti uzatma meselesini sorduğumda aldığım cevap "süpürge ile toz torbası aynı faturada olmalıdır" oldu. Özellikle üstüne basarak tekrar sordum aynı cevapta ısrar etti. Bu durumda ne yapmak gerektiğini bilemedim. Bu konuda süpürge ve toz torbası farklı faturalarda olup garantiyi uzatan oldu mu?

Düzenleme: Forumu biraz karıştırdım, cihazı farklı toz torbasını da farklı yerden alıp garantiyi uzatanların olduğunu gördüm. Tekrar miele müşteri hizmetlerini aradım. Bu defa temsilci farklıydı 2 faturanın olabileceğini kabul ettiklerini söyledi. Demek ki ilk eleman beni sabote etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan84 -- 29 Kasım 2019; 10:54:26 >
    Bu farklı 2 tavrı da Miele Türkiye'ye şikayet olarak yazın.
    O konuştuğunuz ilk kişiden şikayetçi olun.
    Kayıttan kim olduğunu bulurlar.
    Hepsi bir uyarı alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 29 Kasım 2019; 12:10:7 >

• 29 Kasım 2019 tarihli "Ucuzdan pahalıya süpürge tavsiyesi":

1- 118 TL, Pratik Dikey süpürge-Kablolu, Fantom P 1200 -link1-
    Her evin yedek süpürge olarak alınabilir bu dandik ama çok ucuz şey. Ben mutfakta tutuyorum. Pil derdi de yok. Kalite de yok.

2- 528 TL, Toz torbasız süpürge, Fakir Ranger 890W -link2-
    Güçlü bir motoru var; 890 W. Ek turbo başlık YOK!! Turbo başlığı olmadığından halıda çok zor kayar. Ortalama malzeme kalitesi.

3- 550 TL, Toz torbasız Turbo başlık ekli süpürge, Electrolux SilentPerformer Cyclonic ESPC74SWT 650 W -link3-
    Torbasız en iyi f/p oranına sahip ürün. Ek turbo başlıklı. 650 W ile iyi güçte. Fiyatı "şu an" çok hesaplı. Ortalama malzeme kalitesi.

4- 775 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli Rowenta RO6883EA X Trem Power 500W - link4-
    Fransada da satışta olan güncel model. Ek turbo başlıklı. 500 W;vasat güçte ama sessiz. Ortalama malzeme kalitesi.

5- 799 TL, Toz torbasız Çift Turbo başlık ekli süpürge, Rowenta RO6993 Extreme Power 4A Animal 750W -link5-
    750 W ;iyi güçte bir motoru var. Ek turbo başlıklı. Ortalama malzeme kalitesi.

6- 1.200 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli Electrolux Pure D9 PD91-ANIMT A+ 550 W -link6-
    Yeni model. 550 W; vasat güçte ama sessiz. Ek turbo başlıklı. Ortalamanın biraz üstü malzeme kalitesi.

7- 1.250 TL, Toz torbasız Çift Turbo başlık ekli süpürge, Rowenta Silence Force Cyclonic RO7681EA 750 W -link7-
    Daha yeni Rowenta modeli. Fransada da satılıyor. 750 W. motor; gücü iyi. Ek turbo başlıklı. Ortalamanın biraz üstü malzeme kalitesi.

8- 1.899 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli süpürge, Miele C3 Cat&Dog 890W SGEF3 -link8-
    Güçlü bir motoru var; 890 W. En iyi malzeme kalitesi. Ek turbo başlıklı. En iyi torbalı süpürge. Almanya üretimi.

9- 2.899 TL, Toz torbasız, Ömür boyu Hepa filtreli Turbo başlık ekli süpürge, Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline 890W Kırmızı SKCF3 -link9-
    Güçlü bir motoru var; 890 W. En iyi malzeme kalitesi. Ek turbo başlıklı. Kendini temizleyebilen ömür boyu hepa filtreli. En iyi torbasız süpürge. Almanya üretimi.

---------------------------------------------------------------------
    Alışveriş kampanyaları için gelen pek çok soru nedeniyle biraz alelacele hazırladım.
    ---------------------------------------------------------------------

• Rowenta ro7244 nasıldır? 750liraya iyi midir?

• tonyukuk76 T kullanıcısına yanıt
    turbo başlıksızdır; kötüdür...
  • ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    Hocam Fakir Ranger önermişsiniz. O fiyat aralığında Veyron Okö ile Rowenta RO3786 Compact Power arasında kaldım. Son olarak hangisini önerirsiniz. Rowentanın Turbo Başlığı da mevcut. 1 saate alım yapacağım.

HB de Rowenta için çekim gücü düşüyor gibi yorumlar okudum çokça. Ranger alıyorum tavsiyeniz üzerine Turbo başlık olmamasına rağmen teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 3 Aralık 2019; 22:19:12 >
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.