Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O fiyatın altına 890 watt c3 kasa + standart başlık + ek turbo başlıklı miele cat&dog varken; philips pahalı, kalitesiz, gereksiz ve dayanıksız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimurat34 -- 2 Haziran 2018; 2:37:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Ben bir ay önce rowenta 7681 cyclonic toz torbasız süpürge aldım. Maalesef pişman oldum.neden:

1. Öncelikle ürün sıfır olmasına rağmen bazı parçaları hasarlı geldi. Neyse satıcı ücretsiz değiştirdi.

2.turbo başlığıyla halıda süpürmek imkansız neredeyse. Teknolojinin son ürünü lakin tasarım hatası var. Halıya aşırı yapıstığından tozları halı üzerinde sürüklüyor. Süpürmek bir işkenceye dönüşüyor.

3.borusu hortumu başlığı çok ağır bu nedenle sürekli iki el ile kaldırmak zorundayız .

4.süpürme işi bittikten sonra (tabi siz bitmeden o biterse) toz haznsini boşaltmazsanız filtre üzerinde kalınnnnn bir toz tabakası oluşuyor ayıkla dur. Ve tozlarla surekli muhatap oluyorsunuz agziniza gozunuze doluyor bosaltrkrn. Heralde eldiven maske koruyucu gozluk ile bosaltmak lazim.

Velhasili cokkk pismanim ne yapabilirim bir size sormak istedim.resmen paramizla rezil oluyoruz.verdigim paraya mi yanayim ,rowentaya yazdim cozum olmadilar ona mi kizayim, adam gibi temizlik yapamiyorum ona mi kizayim,supurge elimde patladi onami yanayim bilemedim.

Simdi bana Bir oneriniz olur mu acaba? Gordugum kadariyla burada epeyi bilgili arkadaslar var bu konuda.

• Süpürgerezaleti S kullanıcısına yanıt
    Toz torbasız süpürgelerde sonrasında çıkacak sıkıntılar bellidir,en bilineni toz boşaltım sorunu dertdir dysondada böyle çoğunda böyle,
    Onun haricinde kullanılan malzemelerdeki plastik ve metal kalitesi markanın insiyatifine kalmıştır malesef ama üç aşşağı beş yukarı hangi markalar genelde kaliteli sağlam kullanışlı ürün yapar baş ağrıtmaz bellidir,
    1000 1500 tl üstü çok bilindik markalarda süpürgeler alıp mağdur olan çok ,bir çok yerde okunuyor videoları var dolu,sadece bilindik çok satılıyor diye almamak lazım,

En başta benim tavsiyem toz torbalı süpürge alınmalı ve kendini kanıtlamış ama uçuk fiyatlı olmayan markalara yönelinmeli,
    Burda birçok arkadaş son zamanlarda miele aldı ve kullnmakda ,alıp kullananların yorumlarına bakın ve netde detay araştırma yapın bol videolu deneyim videoları sonra kararınızı verin,

Miele nilfiks elektrolüx sırasıyla gitmeniz faydanıza olur,bu sıraylada giderken uçuk deli paralar vermemeye çalışın ,en iyi süpürge en pahalı süpürge değil çünki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni supürge alamam şimdi bunu nasıl iyileştirebilirim onu merak ediyorum. Yoksa evet mielenin çok methini duydum bir sonraki makinem miele olacak . Ama şimdi bunu nasıl iyileştirebilirim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Süpürgerezaleti

Merhabalar

Ben bir ay önce rowenta 7681 cyclonic toz torbasız süpürge aldım. Maalesef pişman oldum.neden:

1. Öncelikle ürün sıfır olmasına rağmen bazı parçaları hasarlı geldi. Neyse satıcı ücretsiz değiştirdi.

2.turbo başlığıyla halıda süpürmek imkansız neredeyse. Teknolojinin son ürünü lakin tasarım hatası var. Halıya aşırı yapıstığından tozları halı üzerinde sürüklüyor. Süpürmek bir işkenceye dönüşüyor.

3.borusu hortumu başlığı çok ağır bu nedenle sürekli iki el ile kaldırmak zorundayız .

4.süpürme işi bittikten sonra (tabi siz bitmeden o biterse) toz haznsini boşaltmazsanız filtre üzerinde kalınnnnn bir toz tabakası oluşuyor ayıkla dur. Ve tozlarla surekli muhatap oluyorsunuz agziniza gozunuze doluyor bosaltrkrn. Heralde eldiven maske koruyucu gozluk ile bosaltmak lazim.

Velhasili cokkk pismanim ne yapabilirim bir size sormak istedim.resmen paramizla rezil oluyoruz.verdigim paraya mi yanayim ,rowentaya yazdim cozum olmadilar ona mi kizayim, adam gibi temizlik yapamiyorum ona mi kizayim,supurge elimde patladi onami yanayim bilemedim.

Simdi bana Bir oneriniz olur mu acaba? Gordugum kadariyla burada epeyi bilgili arkadaslar var bu konuda.
    Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun yaşadığınız soruna çok üzüldüm. Sizin bu ürünü 6 ay içinde yasalara prosedürlere göre gizli ayıplı mal olarak satış bedelinden indirim isteme ayıpsız olanı ile değiştirme gibi yasal haklarınız var, eğer gizli ayıplı veya fabrikasyon hatalı olduğunu ispatlayabilirseniz para iadesi de isteyebilirsiniz.

• Kimse benim makina dan almıyor ne ilginç

C3 excellence ecoline. 899 A almıştım Teknosa dan :))

• quote:

Orijinalden alıntı: elementry

Kimse benim makina dan almıyor ne ilginç

C3 excellence ecoline. 899 A almıştım Teknosa dan :))
    Sadece sizin süpürge ile gelen yeni tip standart başlık da, bizdeki eski tip standart başlık gibi; halıda max. güçte tutunma yapıyor mu?

Eğer yapıyorsa turba başlık size de şart.

Eğer sizin süpürgede de turbo başlık şart ise; süpürgespetinin sattığı turbo başlık ekli cat&dog daha hesaplı ve daha güçlü duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimurat34 -- 4 Haziran 2018; 1:23:28 >
  • alimurat34 A kullanıcısına yanıt
    Cıx tutma yok. Zaten son çıkan başlık :))

• alimurat34 A kullanıcısına yanıt
    Motor farklı 550 watt a+ değerine sahip. Halıda özelliği B diğerileri A+aba

• quote:

Orijinalden alıntı: elementry

Cıx tutma yok. Zaten son çıkan başlık :))
    süper o zaman
  • elementry kullanıcısına yanıt
    Çok çok iyi. Yine de aklımda bi soru var;
    Ferhat bey o yeni başlığın sadece 550 wattlık yeni modelde geldiğini ve o başlığın 890 wattlık C3 ile halıda A verme ihtimali olduğunu söylemişti. Acaba sizdeki yeni tip standart başlık, 890 wattlık C3 ile kullanılırsa; maksimum güçte takılmadan halıda gidebilir mi?
    Eğer giderse başlığı geliştirmişler, zorlanır ise 890 wattan 550 watta çekiş gücü düşüşü çok olmuş anlamına gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimurat34 -- 4 Haziran 2018; 20:47:28 >
  • elementry kullanıcısına yanıt
    Şu yeni tip standart başlığı halı üzerinde çalışırken gösteren bir video paylaşsaydınız ne güzel olurdu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 4 Haziran 2018; 21:25:54 >
  • ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    Temmuz sonunda inşallah

• Bizim rowenta 7681 e farklı bir başlık aldık. Şu an gayet güzel oldu. Evet halıyı yine tutuyor lakin çok daha kolay supürülüyor ve tozları yaymıyor. Şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süpürgerezaleti -- 5 Haziran 2018; 20:54:14 >
  • Merhabalar
    birkaç yıl önce bu siteden tavsiye alıp nilfiks alımıştım , aldığım gunden beri pişmanım..

Bundan dolayı hiç bilmediğim miele ve pişman oldupum nilfiks dışında 700 tl bandında elektrik süpürgesi tavsiyesi acil lazım ..

toz torbalı veya torbasız hepa fltreli hafif ve sessiz olması önemli..
    şimdiden teşekkürler..
  • umudumsun U kullanıcısına yanıt
    Sıkıntınız neydi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Sıkıntınız neydi?
    Öncelikle o kadar övüldü ki mütiş bir çekim gücü bekliyordum ama değil , hepa olmasına ragmen supurmeye başladığımda koku yapıyordu , ilerleyen zamanlarda kolu çatladı plastık aksamı ama hava aldı , yedek parça çok pahalı , sesi çok yuksek ve de ağır bir makine..
  • merhaba,
    Oğlumda ev tozu alerjisi çıktı, hepa filtreli süper almamız gerek bu durumds, acil biraz, butun sayfaları okuyamadım ..
    500- 1000 Tl aralığında öneriniz nedir acaba ? yada sağlık soz konusu olduğundan daha yuksek rakamlara çıkmam gerekir mi teşekkurler

mesala bu supürge den mennun kalırmıyım
    http://supurgesepeti.com/miele-classic-c1-powerline-sbaf3-800w-elektrikli-supurge

yada az farkla bu

http://supurgesepeti.com/Miele-Complete-C1-Tango-Red-Edition-1800W-Elektrikli-Supurge

• quote:

Orijinalden alıntı: matt3627

merhaba,
    Oğlumda ev tozu alerjisi çıktı, hepa filtreli süper almamız gerek bu durumds, acil biraz, butun sayfaları okuyamadım ..
    500- 1000 Tl aralığında öneriniz nedir acaba ? yada sağlık soz konusu olduğundan daha yuksek rakamlara çıkmam gerekir mi teşekkurler

mesala bu supürge den mennun kalırmıyım
    http://supurgesepeti.com/miele-classic-c1-powerline-sbaf3-800w-elektrikli-supurge

yada az farkla bu

http://supurgesepeti.com/Miele-Complete-C1-Tango-Red-Edition-1800W-Elektrikli-Supurge
    Dyson allergy al hocam en mantiklisi

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Evet de değer mi 2000 TL üstüne ? 1000 civari Miele ler varken ? Birden torbali yada torbasiz arti eksileri nedir acaba ?

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.