Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: multimatom

Cevap için teşekkürler.

Miele mediamarktta varmış.
    Ondan alabilirim.

C1 en ucuz modeli imiş. C2 ve C3 daha pahalı.
    C1 yeterli midir?
    C2 ve C3ün fazlası nedir bilginiz var mı?
    Hangisini tavsiye edersiniz?

Bir ara vaktim olursa Miele ile ilgili konu başlığında bu konulara da detaylı bir cevap hazırlayacağım.

Çok basitçe toz torbalı Miele'lerde C3 en üst sınıf olmasına karşın

şu an Miele Türkiye'nin İnternet sitesinde,

Almanya üretimi en güçlü motora (890W) sahip baz model

291 TL kampanya indirimi ile en düşük fiyata; 699 TL bedelle satılıyor:

https://shop.miele.com.tr/miele-complete-c3-limited-edition-powerline-890w-elektrik-supurgesi

C1 lerden C2 lerden daha ucuza geliyor.

Şiddetle tavsiye ederim.

.

•  Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)

Miele süpürge ürün gamının temel modellerini (C1,C2,C3,CX1) bir görsel üzerinde toplayıp özetledim.

Miele süpürgeler hakkında daha fazla bilgi için;
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131226954

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatas -- 9 Şubat 2018; 0:15:55 >

• quote:

Cevap için teşekkürler.

Ondan alabilirim.

C1 yeterli midir?

Miele shopdan 699 tl yec3 modelini alın,üstüne orjinal toz torbası temin edin birde bütçeniz elveriyor ise miele turbo fıça el bermiyor ise unşversal turboyu alın ve keyfinşze bakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Fakir Range Electronic Turbo hakkında deneyimi olan var mıdır? 1+1 Bekar evi için düşünüyorum.

https://www.teknosa.com/urunler/120230200/fakir-range-elektronik-turbo-toz-torbasiz-elektrikli-supurge
  • frmbll F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de aynı makineden aldım. Gerçekten süpürmesi sessizliği oldukça iyi makinenin yalnız dediğiniz gibi malzeme kalitesi oldukça kötü. Şimdilik kırılsın diye kullanıyoruz bildiğin ucuz diye. Ayrıca benim kullandığım makinede bir problem çıktı o da şu "Makineyi çalıştırınca toz kokutuyor her yeri." Anlamadım sebebini. HEPA Filtrede mi sorun var yoksa :S
  • ferhatas kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, toz torbaları ne zamanda bir değişiyor? 100m2 ev ortalama 3 günde 1 süpürülüyor. Yıllar oldu toz torbalı ürün kullanmayalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

Hocam merhabalar, toz torbaları ne zamanda bir değişiyor? 100m2 ev ortalama 3 günde 1 süpürülüyor. Yıllar oldu toz torbalı ürün kullanmayalı.

Bizim ev 135 metrekare, haftada 1-2 kez süpürülüyor;

Yılda ortalama 4 adet Miele toz torbası (her bir toz torbası Miele'de 4,5 lt) kullanıyoruz.

4 adet toz torbası, tek bir kutuda 56 TL ye satılıyor Miele'nin kendi internet sitesinde.

İçinden standart motor giriş ve çıkış filtreleri de çıktığından,

her yıl (yılda 1) ekstra para vermeden filtreleri de değiştiriyoruz.
  • Philips Marathon Ultimate FC9932/07, carrefour'da 1400 lira.

https://m.akakce.com/p/?64721592

Almaya değer mi? Bu fiyatta daha iyisi var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

500-600 lira bandında bir fp ürüne ihtiyacım bar. Sizce aşağıdaki iş görür mü? Normal günlük kullanımda evde kullanacağım

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/philips-fc9532-09-powerpro-active-a-sinifi-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-phlps-273560029

• quote:

Orijinalden alıntı: acunluturk

Merhaba,

500-600 lira bandında bir fp ürüne ihtiyacım bar. Sizce aşağıdaki iş görür mü? Normal günlük kullanımda evde kullanacağım

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/philips-fc9532-09-powerpro-active-a-sinifi-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-phlps-273560029

100 tl daha bütçeniz el veriyorsa mielenşn 699 tl ye satılan ürününü tavsiye ederim,illa torbasız olsun şartınız yok ise tabiki.

https://shop.miele.com.tr/miele-complete-c3-limited-edition-powerline-890w-elektrik-supurgesi

• F/P ürünü diye ne önerirsiniz? Torbalı torbasız farketmiyor. Önemli olan hususlar: Güç ayarı ve Sessizlik. Şimdiden teşekkürler. Not:700'ü geçmesin mümkünse.
  • elementry kullanıcısına yanıt
    üstte önerilen ürün iyidir, miele c3 ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elementry

F/P ürünü diye ne önerirsiniz? Torbalı torbasız farketmiyor. Önemli olan hususlar: Güç ayarı ve Sessizlik. Şimdiden teşekkürler. Not:700'ü geçmesin mümkünse.

Miele derim ben herkeze söylediğim gibi,sonrasında sırayla nilfiks ve elektrolux den şaşma,ama öncelik kesinlikle miele,
    Toz torbalı diye dert etme mielenin torbalı geniştir,bir kutu 55 tl lik torba hemen hemen 1 yıl gider,evin fazla pislenmiyor ise çok daha fazla gider,filtre derdin olmasın zaten torbaşarı yeterince filtre görevi görmekte.

• Ben rowenta ro 4a düşünmüştüm ama ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatas

quote:

Cevap için teşekkürler.

Ondan alabilirim.

C1 yeterli midir?

Bir ara vaktim olursa Miele ile ilgili konu başlığında bu konulara da detaylı bir cevap hazırlayacağım.

Çok basitçe toz torbalı Miele'lerde C3 en üst sınıf olmasına karşın

şu an Miele Türkiye'nin İnternet sitesinde,

Almanya üretimi en güçlü motora (890W) sahip baz model

291 TL kampanya indirimi ile en düşük fiyata; 699 TL bedelle satılıyor:

C1 lerden C2 lerden daha ucuza geliyor.

Şiddetle tavsiye ederim.

.

Merhabalar, 4 sene önce yine forum tavsiyesi ile Electrolux useorgindb almıştım. Hanım son zamanlarda memnuniyetsizliğini belirtmeye başladı, sanırım yeni makine alacağız. Miele yi de daha önce çok duydum. Fiyatda baya iyi duruyor. Ne dersiniz memnun kalır mıyız. Özellikle toz torbalı olması çok iyi. Hepa filtre var mı bunlarda. Birde sarıdan başka rengi var mıdır?

• Kafam karıştı iyice,miele tavsiyeleri var ama halı temizliği C denılmiş halıyı temızlemıyorsa tavsıyeler neden

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Kafam karıştı iyice,miele tavsiyeleri var ama halı temizliği C denılmiş halıyı temızlemıyorsa tavsıyeler neden

Etiketde c sınıfı yazınca halı temizlenmiş olmuyormu,iki adet mirle cat and dog var.piyasada en iyi temizleyen ,işini en iyi yapan ilk 2 yada 3 süpürgden biridir mielenin halı temizliği c sınıfı olan süpürge,
    Miele neye göre c sınıfına girmiş bilmem,bildiğim şu miele süpürgede çok çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Kafam karıştı iyice,miele tavsiyeleri var ama halı temizliği C denılmiş halıyı temızlemıyorsa tavsıyeler neden

Etiketde c sınıfı yazınca halı temizlenmiş olmuyormu,iki adet mirle cat and dog var.piyasada en iyi temizleyen ,işini en iyi yapan ilk 2 yada 3 süpürgden biridir mielenin halı temizliği c sınıfı olan süpürge,
    Miele neye göre c sınıfına girmiş bilmem,bildiğim şu miele süpürgede çok çok iyi.

C olunca temızlemıyor demedım, A olan varken neden C tavsıye ediliyor onu anlamadım? A dan daha iyi temızlıyorsa neden C aldı ozaman ?

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Yazmışsınız temizlemiyorsa niye tavsiye ediliyor diye,çokda önemli değil,
    Detay detay araştırın netden videosunu izleyin testlere bakın,699 tl yeemsal daha olduğunu düşündüğünüz marka model barsa kesinlikle ona yönelin,

Tekrar edeyim bendeki süpürgenin temizlemesi çok çok iyi,miele aldırdığım hatta dysondan geçenlerde çok memnunlar,

Sızdırmazlık yani tozu dışarı verme olayı yok diyebilirim,testlerine bakmıs idim videolarda zamanında,buda çok önemli kıstas,havayı temizleyip motordan ortamdan daha temiz hava motordan çıkmakta ayrıca

A b c sınıfı neye göre yazılır bilmem mielenin temizliği c falan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 18 Şubat 2018; 21:51:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Yazmışsınız temizlemiyorsa niye tavsiye ediliyor diye,çokda önemli değil,
    Detay detay araştırın netden videosunu izleyin testlere bakın,699 tl yeemsal daha olduğunu düşündüğünüz marka model barsa kesinlikle ona yönelin,

Tekrar edeyim bendeki süpürgenin temizlemesi çok çok iyi,miele aldırdığım hatta dysondan geçenlerde çok memnunlar,

Sızdırmazlık yani tozu dışarı verme olayı yok diyebilirim,testlerine bakmıs idim videolarda zamanında,buda çok önemli kıstas,havayı temizleyip motordan ortamdan daha temiz hava motordan çıkmakta ayrıca

A b c sınıfı neye göre yazılır bilmem mielenin temizliği c falan değil.

Teşekkür ederim hocam araştırcagım

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.