Şimdi Ara

Uzun saç kesim önerileri (istek :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, saçlarımı uzatıyorum bi süredir ama iyice şekilsiz olmaya başladı. Şu an ortalama 20cm (saçlarımdan bahsediyorum :) kısaltmayı düşünüyodum biraz ama sizinde önerilerinizi almak istedim.

Saçlarım dalgalı, sert ve kalın (yine saçlarımdan bahsediyorum :D ) kulak üstlerim iyice kabarmaya başladı. Sizce kısaltıyımmi yoksa herhangi bi kestirme öneriniz olurmu? Çok ısrar edilirse ss koyabilirim, özgüven boru gibi :D

Teşekkürler
    Saygılar
    Kind Regards

• Ara makas
  • bu ara makasın tam tanımı ne bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum şimdi bi kısım uzun bi kısım kısa mı oluyor nasıl oluyor o
  • Benim saçlarım aynı metindeki gibi katlı kesim uygun mu?
  • Bildiğim kadarıyla kör makasla sıklığı azaltıyolar ama saçı kısaltmadan ara makas attırmanın kabarmaya bi faydası varmı onu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josiah -- 30 Ağustos 2011; 18:57:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josiah

Bildiğim kadarıyla kör makasla sıklığı azaltıyolar ama saçı kısaltmadan ara makas attırmanın kabarmaya bi faydası varmı onu bilmiyorum

Benim saçım uzadı uzadıkça kabardı gittim kuaföre ara makas attırdım saçım azaldı ama uzun hala kabarmıyo şimdi
  • ama kısaltıp kısaltmama arasında kaldım uzun yakışıyor diyenler var kısa daha iyiydi diyenler var bi ara makas atıp deniycem heralde
  • Hayal gücümü kullandım ve saçlarının aslan max ın yelelerine benzediği kanaatine vardım.
    Kim bu saçlarını kestir aklını veriyor sana şaşıyorum,kısa saçlı adamla mmorpg lerde dungeon falan yapmam abi ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

Hayal gücümü kullandım ve saçlarının aslan max ın yelelerine benzediği kanaatine vardım.
    Kim bu saçlarını kestir aklını veriyor sana şaşıyorum,kısa saçlı adamla mmorpg lerde dungeon falan yapmam abi ben

ahaha hayvansın :D:D size gelirken ekletirim bişeyler merak etme :D
  • Ara makas . Kendimde aldım çok güzel alet. No SS no güven.
  • ss koyimde yerden yere vurum demi
  • Saçlarınız aşrı gür değilse ara makas attırmayın, o makar saçınızın bazı bölümlerini keser bazı bölümlerini kopartır saça ciddi zararı var kel kalmanız hızlanır

Her neyse sana önerim yanları kısalttırman kulak etrafındaki kabarmadan çok çektim bende eğer saçını daha da uzatmak istiyorsan kabarmasını engellemek ve güzel uzamasını sağlamak için aramakas attırabilirsin ama yok böyle iyi diyosan çok hafif kısalttırıp (20 cmin 5cmini) yanları da 7-8 cm alırsan gayet yakışır diye düşnüyorum, mutlaka yanlar daha kısa yada aramakaslı olsun çünkü gerçekten çok çirkin duruyor kabarınca, ama gidip de apaçi gibi yanlar 0 üstler uzun yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Hot

Saçlarınız aşrı gür değilse ara makas attırmayın, o makar saçınızın bazı bölümlerini keser bazı bölümlerini kopartır saça ciddi zararı var kel kalmanız hızlanır

Her neyse sana önerim yanları kısalttırman kulak etrafındaki kabarmadan çok çektim bende eğer saçını daha da uzatmak istiyorsan kabarmasını engellemek ve güzel uzamasını sağlamak için aramakas attırabilirsin ama yok böyle iyi diyosan çok hafif kısalttırıp (20 cmin 5cmini) yanları da 7-8 cm alırsan gayet yakışır diye düşnüyorum, mutlaka yanlar daha kısa yada aramakaslı olsun çünkü gerçekten çok çirkin duruyor kabarınca, ama gidip de apaçi gibi yanlar 0 üstler uzun yapma

ehehe yok artk bende hiç sevmem yanlar kısa olayını

• Saçın çok gürse veya ne bilim kabarıksa ara makası çok iyi gelecektir. İnce telliyse gerek yok ama.

Ben her zaman ara makası attırırım saçım gür sert kalın olduğu için daha iyi görünmesini sağlar. Kabarık durmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.