Şimdi Ara

UZUN KIŞ GECELERİNDE NELER YAPIYORSUNUZ ? ( AĞIR İŞSİZLİK İÇERİR )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bendeniz 11 sene 11 ay ve 14 gün çalıştığım bir kamu şirketinden tazminatsız olarak çıkartıldım ve hayatım boyunca asla unutamayacağım 28 Haziran 2017 Çarşamba tarihinden bugüne neredeyse tam 6 ay geçti bir çok iş deneyimi kazandığım, çok güzel dostluklar kurduğum ve bir sürü hatıralar yaşadığım bu şirketten çıkartılmamla ağır psikolojik sorunlar, can sıkıntısı, huzursuzluk ve 40 yaşımda olmama rağmen babamdan harçlık almaktayım ister istemez bu durum 11 buçuk yıldır evli olduğum eşimi ve 10 yaşındaki oğlumu derinden sarsıyor üstelik taşı toprağı altın dedikleri koskaca İSTANBUL'da 6 aydır iş aradığım halde hala iş bulamadığıma çok şaşırıyorum özel hayatıma gelince resmen alt üst oldu günler ve geceler hep aynı ve rutin olarak geçiyor her gece saat sabah 06 hatta 08'e kadar cep telefonumundan internete giriyorum ve TV izliyorum sonra yatıyorum ve 13 gibi kalkıyorum uzun ve soğuk kış gecelerinde sizler neler yapıyorsunuz ? Son olarak hepinizden güzel bir iş bulmam için bol bol dualarınızı bekler, hayırlı geceler dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden çıkarıldın anlatır mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

Neden çıkarıldın anlatır mısın

Kader ağlarını örmüştü 3 savunma yedim yeni müdürüm ve şefimle anlaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hotanlı 3477

quote:

İş hayatında maalesef esnek olmak gerekiyor tamam üstlerine yalakalık yap demiyorum ama bazı şeyleri görmezden gelmek gerekiyor fazla gururlu ve dik başlı olmak sıkıntı oluşturur her zaman

• Ne desek boş zaman geçirmek yerine iş bulman gerek durumun boşa geçircek 1 dakikan bile olmadığını gösteriyor. Meslek ne bu arada.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hotanlı 3477

quote:

İş hayatında maalesef esnek olmak gerekiyor tamam üstlerine yalakalık yap demiyorum ama bazı şeyleri görmezden gelmek gerekiyor fazla gururlu ve dik başlı olmak sıkıntı oluşturur her zaman

Benimki dikbaşlılık değil yöneticiler tarafından yapılan baskıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

Ne desek boş zaman geçirmek yerine iş bulman gerek durumun boşa geçircek 1 dakikan bile olmadığını gösteriyor. Meslek ne bu arada.

Elektronik teknisyeniyim

• öncelikle Allah yardımcınız olsun bende 29 yaşındayım elektrik-elektronik teknsyeniyim uzun zamandr işsisizm. sizin durumunuzda olmak gerçekten zor üstelik kış ayındayız iş yok güç yok para yok daha zor oluyor kamu kurumunda kadormuydunuz yoksa taşeron felan mıydınız ?
    ben elektronikle uğraşıyorum eğer özelden yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım ben elektronik devre tasarımı ve imalatı yapıyorum....
  • Pompalıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: VolcanoPower

Pompalıyorum

neyi ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.