Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

uzun ilişkisi bitenler nasıl unutabildiklerini yazsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
128
Cevap
0
Favori
6.036
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> uzun ilişkisi bitenler nasıl unutabildiklerini yazsın
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1908 Mesaj
    Daha önce uzun ilişki geçirmiş olan insanlar bu depresif günlerini nasıl atlattıklarını yazabilir mi? 1 senelik ilişkim bitti. Terk edildim. Önerilere açığım, gerçekten hiçbir şey yapamaz oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G U Y T O N -- 20 Ekim 2019; 11:21:3 >

|
    |

Benim 6 yıllık ilişkim bitti sözlüydük ve ben askerden gelince hemen ayrıldı. 8 ay oldu ayrılalı ben hâlâ unutamadım kaç kere geri aradım konuştum olmadı. Hala fotoğrafına bakıp öylece uyuyup kalıyorum.
    8 aylık surecte unutmak için her şeyi denedim. 1 aylık tatile çıktım, arkadaşlarımla vakit geçirdim bol bol spor yaptım hali saha vs. Zaten gündüz iş var ona yoğunlaştım. Alkol hiç almamıştım bu yaşıma kadar alkol de aldım. Başka bir sevgiliyle beraber olmaya çalıştım ama bisey hissetmediğim için sonlandirdim.
    Şu an mecalsiz bir şekilde hâlâ onu düşünerek gelmeyeceğini de bilerek umutsuzca yaşıyorum. Işten eve evden işe. Arada en ufak bisey yapasım gelmiyor..

Birisi 3.5 diğeri 4 yıllık ilişkinin ardından iliklerime kadar yaşadığım olay...

Kadınları artık girilecek ıslak birer delik dışında hiç bir nema-terane olarak görmüyorum. Evdeki çöp poşetlerine daha fazla değer veriyorum, şu anki flörtlerime, günlük ilişkilerime göre...

Güzel özetlemişsiniz, elinize sağlık.

• Yarbay
    11979 Mesaj
    2 haftaya unutursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Draqonn

Tatile çıktım 2 haftalığına ardından kendimi 1 2 haftada eve kapatıp oyun oynadım 1-2 haftada hergün arkadaşlarımla görüştüm sonrasında günlük yaşantıma geri döndüm eksikliğini hissetmiyorum.
    Hocam ben de oyun oynuyorum ama ders çalışmam lazım odaklanamiyorum. Sizin iliski ne kadar sürmüştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Çok uzun zamandır tanıdığım biriydi,2.5 yıl son zamanlardaki çalkantılı dönemi sayarsak yuvarlak 3 yıl ve sonunda başka birinden hoşlanıyorumla bitti.

Ders çalışma kısmı malesef kişiden kişiye değişebilir kimi insanlar kafa dağıtmak için ders çalışabilirken kimileri ders konusunda o kadar olumlu olamıyor.

|
    |
    G U Y T O N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AMC

2 haftaya unutursun.
    Evin anahtarı mı bu ? ilişki yaşamadığın birini bile daha uzun sürede unutursun

Orijinalden alıntı: Draqonn

Çok uzun zamandır tanıdığım biriydi,2.5 yıl son zamanlardaki çalkantılı dönemi sayarsak yuvarlak 3 yıl ve sonunda başka birinden hoşlanıyorumla bitti.

Ders çalışma kısmı malesef kişiden kişiye değişebilir kimi insanlar kafa dağıtmak için ders çalışabilirken kimileri ders konusunda o kadar olumlu olamıyor.
    Vay be hocam. O mu başkasından hoslaniyormus?

Geçmiş olsun.

Benim 6 yıllık ilişkim bitti sözlüydük ve ben askerden gelince hemen ayrıldı. 8 ay oldu ayrılalı ben hâlâ unutamadım kaç kere geri aradım konuştum olmadı. Hala fotoğrafına bakıp öylece uyuyup kalıyorum.
    8 aylık surecte unutmak için her şeyi denedim. 1 aylık tatile çıktım, arkadaşlarımla vakit geçirdim bol bol spor yaptım hali saha vs. Zaten gündüz iş var ona yoğunlaştım. Alkol hiç almamıştım bu yaşıma kadar alkol de aldım. Başka bir sevgiliyle beraber olmaya çalıştım ama bisey hissetmediğim için sonlandirdim.
    Şu an mecalsiz bir şekilde hâlâ onu düşünerek gelmeyeceğini de bilerek umutsuzca yaşıyorum. Işten eve evden işe. Arada en ufak bisey yapasım gelmiyor..

4 senelik ilişkim bitti dediğim gibi oldu arada aklıma geliyor yapıcak birşeymi var yok ? napıcaksın mutlu olmaya bakacaksın.
    |
    |
    EfsaneManx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 gündür konuştuğum bir kız var, aşık oldum. 2 günde flörtleşmeye başladık, bu beni bir noktada korkutuyor, çok hızlı gidiyoruz diye ancak onunla konuşurken düşünce yapımı kaybediyorum farkındayım. Yine aynı hatayı yapıp merkezime yerleştireceğim ve olası gidişinde beni paramparça edecek. Malesef kaçınılmaz sonlardan biri daha yaşanacak.

Kendime uğraş bulmuştum o ilişki sonrasında. Çizim kursuna katıldım. İlk ayım çok zor geçti hep arama isteği vs. 1 ay boyunca telefon kullanmadım sırf bu yüzden.

Sonrasında da bir baktım onsuz çok daha iyiyim. Önemli olan bunun bilincine erken ulaşmak...
    |
    |

#SecretSeal
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Tabiki yeni acmis ciceklere konarak.

Bu arada 1 sene uzun sure degildir.

|
    |

Orijinalden alıntı: AMC

4 senelik ilişkim bitti dediğim gibi oldu arada aklıma geliyor yapıcak birşeymi var yok ? napıcaksın mutlu olmaya bakacaksın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: marakku

Ne kadar unuttum desen bile ara sıra aklına gelir merak edersin özlersin ama bu sana bir şey katmaz.Kim bilir nerede kiminle ne yapıyor diye kafayı yemek saçma.Kendi yaşantına bak
    asıl mesele unutmak değil de, unutmayı isteyemiyorum bir türlü.

unutmak istesem çok rahat unuturum, spora yazılırım, oyun oynarım, arkadaşlarımla dolaşırım. Ama isteğim yok ki hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

1 sene oldu hala unutmadım.
    Mağa be

😔😔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    EfsaneManx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-489351462

asıl mesele unutmak değil de, unutmayı isteyemiyorum bir türlü.

unutmak istesem çok rahat unuturum, spora yazılırım, oyun oynarım, arkadaşlarımla dolaşırım. Ama isteğim yok ki hocam.

Alıntıları Göster
    kızın sana geri dönme ihtimali var mı?

Geçen sene bu zamanlarda terk edildim 1-2 ay uğraştım baktım keyfi yerinde ben de yeni insanlarla tanıştım.

Sen ne kadar istemesen de o seni unuttuğu an iş bitmiştir.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Masal
instagram takipçi
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,505
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.