Şimdi Ara

Üzülmeye hazır olun (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mesaopp

Aynen öyle hocam.İnce kürt seçmeninin kalbini fethetti bunun yanında akp den dalga geliyor inceye son olarak 2. tura ince kalırsa akşenerden de bir destek gelirse kazanması %100

Alıntıları Göster
    Yanlış mı anladım acaba diyerekten soruyorum. AKP'den İnce'ye oy mu kayacak ? Bunu mu demek istediniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Yanlış mı anladım acaba diyerekten soruyorum. AKP'den İnce'ye oy mu kayacak ? Bunu mu demek istediniz ?

Hocam o akpye oy verenler akp sayesinde ceplerine para girenler.Ama işte para azaldığı anda dönerler.Yani çoğu sırf para için akpye oy veriyordu sağcı oldukları için değil.Ceplerine bir el girdiği anda en büyük akp düşmanı kesilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne akşener ne de ince'nin 2. tura çıkması rte'nin kazanmasını engelleyemeyecek. Bütün hesaplamaları ittifaktan oy kaybı olmayacağını ve hdp oylarının da 2. turda millet ittifakını destekleyeceğini düşünerek yaptınız. 2. turda inceye oy vermeyecek bir çok iyi partili insan var. Yanlış anlaşılmasın rte'ye verecek de demiyorum bakınız. Geçmişte hdp'den oy geçişlerinin en çok hangi partiye olduğuna da dikkat ediniz. Kürt seçmen ince ile erdoğan arasından kimi seçer siz daha iyi bilirsiniz.

İmkansız diye bir şey yok elbetteki ancak ince/akşener kesin kazanacak diyen arkadaşlar her seçim sonrasında olduğu gibi yine "bu ülkede yaşanmaz artık" konuları açmaya başlamasın istiyorum sadece. Ülkede zaten yaşanmıyor sadece seçim sonrasında hatırlanan ülkeyi terketme konuları görmek istemiyoruz.
  • İkinci turda İnce %46yla falan kaybederse çok fena söverim burda İnce lehine analiz kasanlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Bu mesaj silindi.
    Valla ben hiç öyle bir durum olduğunu sanmıyorum. AKP'den CHP'ye oy kayması çok zor. İP deseniz anlarım lakin CHP'ye oy biraz zor çıkar. Benim tahminim CHP %30'u aşamayacaktır.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    En kaba hesapla, Ak parti son seçimde %49 oy aldı, bu seçimde %2 başka partilere kaysa, ittifak sebebiyle %5 Mhp oyları eklense %52 ile Cumhurbaşkanlığı hayırlı olsun
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    MHP %3 mü ? Yapmayın allasen. Kafanızı forumdan çıkartın ve o şekilde yorumlayın. Bu foruma kalırsa CHP %70
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Eldeki son veriler dururken daha geriye gidip referans almakta iyiymiş, neyse çok vakit kalmadı hep birlikte göreceğiz sonuçları pazar akşamı
  • ÜZÜLÜN ŞİMDİ ARTİSLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Ucuz algı
    demek algı nerdesinnnn
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.