Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

uzmanlar cevaplayabilir mi lütfen ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> uzmanlar cevaplayabilir mi lütfen ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    242 Mesaj
    arkadaşlar merhaba . ben bisiklet kullanıcısıyım ve uzman denilecek kadarda tecrübeliyimde ve günde en az 2 saat binerim . bi söylentide kasların eritiyor diye duydum . bu doğrumu ?

|
    |
    Yok hocam o kadar basit değil bende bisiklet kullanıcısıyım öyle olsa bacaklarda kas kalmazdı aksine dahada güzelleşti kas yıkımı bisiklet ile alakalı değil senin günlük aldığın yiyecek-antreman ile alakalı vs.
    |
    |

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
  • Teğmen
    132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartasal1973

arkadaşlar merhaba . ben bisiklet kullanıcısıyım ve uzman denilecek kadarda tecrübeliyimde ve günde en az 2 saat binerim . bi söylentide kasların eritiyor diye duydum . bu doğrumu ?

hocam dikkat edin birşeyde mesafe uzayınca o işdeki insanlarda zayıf ama dayanıklı oluyor örnek : uzun mesafe koşucuları, triatlon vs..
    ama kısa mesafe ve patlayıcı güç gibi işlerle uğraşanlarda kaslı olurlar ama dayanıklılık azdır örnke : vücut geliştirme , 100-200 mt koşucuları , veledrom bisikletçileri

tour de france'e katılan sporcuların bacakları etapların çoğu +100km oluyor

uzun mesafe koşucu farah

buda almanya velodrom takımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbeewah -- 4 Temmuz 2016; 12:37:24 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.