Şimdi Ara

üzgünüz oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık Yardımcı olacak kişiye 50 Tl Havale Yapcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
78
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 tane dizüstü bilgisayarım var. bugün bitanesinde bu hatayı aldım. yandaki bilgisayardan açtım açılıyor. şimdi maalesef o bilgisayardada açılmıyor . atladım arabaya arkadasımın evine gitti orda açıldı. noluyo ? neden açılmıyor ? 4 tane skype var hepsinde aynı sorun .

• slm cozumunuz kolay su sekilde isletim sisteminiz windows xp,windows 7, windows 8 olabilir

skypeyi tamamen silmeniz gerekecek regedittende skype kaldirmaniz gerekecek, skype full surumunu yeniden yuklerseniz probleminiz kalmayacaktir,cevirim ici yuklemeyi tercih etmeyin.

skype bilgisayarlariniz mac adresini ve hardisk seri numarasini sanal hafizasina atar ikinci yol harddisk c yerine d: yerine kurma yada hardiskin seri numarasini kafadan yazarak kaydederek yeniden baslatirsaniz skype acilir isletim sistemin windows 8.1 asagisinda oldugundan bu problemi vermekte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 6 Ocak 2017; 21:32:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.