Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Uzay ülkesi Asgardia, vatandaşlık ücretini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
61
Cevap
0
Favori
2.382
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Uzay ülkesi Asgardia, vatandaşlık ücretini duyurdu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1626 Mesaj
      14 Kasım 2018 23:15:07
      Lembit Öpik.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      578 Mesaj
      14 Kasım 2018 23:18:03
      New Tosuncuk is loading...
      |
      |
    • Yarbay
      2041 Mesaj
      15 Kasım 2018 00:33:22
      İşin içine para girince bizim milletten üye kimse kalmaz söylim
      |
      |
    • Yarbay
      2570 Mesaj
      15 Kasım 2018 12:12:33
      Tosuncuk parlementoda sanırı .... :))))
      |
      |
    • Binbaşı
      1149 Mesaj
      15 Kasım 2018 14:43:58

Uruguay'da işleri büyütmüş.
      |
      |
      deoks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

█████████████████████████ raydan çıktık geliyoruk! █████████████████████████

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
      ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!
    • Yarbay
      4553 Mesaj
      15 Kasım 2018 14:44:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Tensi

BU isin sonu Star Citizen gibi bitecek. Size onbinlerce dolar degerinde gemiler vb satacaklar. :D
      Star Citizen efsane oldu yalnız şuan.

Dilimizin ucuna asilan tum keskelere inat burdayiz iste...Hayat gg diyene kadar gl hf...Life is a game without save and load.
    • Binbaşı
      1287 Mesaj
      16 Kasım 2018 00:54:18

Dolandiricilik dalinda oscar alabilir, evet. :D
      |
      |
      sniper23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Emekli Yönetici
      6168 Mesaj
      16 Kasım 2018 03:15:39
      aaa tosuncuk geri mi geldi
      |
      |
    • Yarbay
      4553 Mesaj
      16 Kasım 2018 09:16:54
      quote:

Dolandiricilik dalinda oscar alabilir, evet. :D
      Sanırım oyunu hiç oynamadın. 3.3.5 var şuan.

Dilimizin ucuna asilan tum keskelere inat burdayiz iste...Hayat gg diyene kadar gl hf...Life is a game without save and load.
    • Binbaşı
      1287 Mesaj
      16 Kasım 2018 10:20:42

Hayir, oynamadim. Multiplayer oyunlar cok vakit gerektiriyor, o yuzden dusunmuyorum. Tiyatro kursu, satranc maclari ve bisiklet tum kisisel zamanimi aliyor. Bir ara vakit bulursam dans dersi alacagim. Bu tur sanal eglenceler ( multiplayer ) bana gore degil. Oyun oynamak isteyince acip 15 dakika bilemedin yarim saat kafa dagittigin, sonra kaydedip ciktigin eglence aracidir. Bu arada Chris Roberts bizim tombalak gibi dolandirici olmayabilir ama pratik hayattaki gercekleri de gormek lazim. 200 milyon $ topladi, oyun hala beta. Binlerce dolara ek paket, yine binlerce patlayinca gercekten elinde patlayacak gemiler falan satmaya baslamissa o is artik oyundan cikip titan ya da ciftlik banka dogru yol almaya baslamistir. Tabii adamin vakti ve bol parasi vrdir, kimse nasil eglenecegine karisamaz. Gidip oyundaki kozmetik esyaya binlerce lira da verir. Ama hayat kisa. Bunlar benim icin fazla luks. Hem maddi hem de zaman acisindan.
      |
      |

• Yarbay
      4553 Mesaj
      16 Kasım 2018 12:23:25
      quote:

Hayir, oynamadim. Multiplayer oyunlar cok vakit gerektiriyor, o yuzden dusunmuyorum. Tiyatro kursu, satranc maclari ve bisiklet tum kisisel zamanimi aliyor. Bir ara vakit bulursam dans dersi alacagim. Bu tur sanal eglenceler ( multiplayer ) bana gore degil. Oyun oynamak isteyince acip 15 dakika bilemedin yarim saat kafa dagittigin, sonra kaydedip ciktigin eglence aracidir. Bu arada Chris Roberts bizim tombalak gibi dolandirici olmayabilir ama pratik hayattaki gercekleri de gormek lazim. 200 milyon $ topladi, oyun hala beta. Binlerce dolara ek paket, yine binlerce patlayinca gercekten elinde patlayacak gemiler falan satmaya baslamissa o is artik oyundan cikip titan ya da ciftlik banka dogru yol almaya baslamistir. Tabii adamin vakti ve bol parasi vrdir, kimse nasil eglenecegine karisamaz. Gidip oyundaki kozmetik esyaya binlerce lira da verir. Ama hayat kisa. Bunlar benim icin fazla luks. Hem maddi hem de zaman acisindan.
      Bence oynamadığınız oyunlarla ilgili kulaktan dolma bilgiler ile yorum yapmamalısınız.

• Yarbay
      4022 Mesaj
      16 Kasım 2018 14:39:20
      "...vatandaş olmak isteyenlerin artık 100 Euro'luk yıllık ücret ödemesi gerektiğini açıkladı"

Ayrıca neden Euro? Çoğunluk Türk değil miydi?
      |
      |
    • Misafir Üyelik
      55318 Mesaj
      16 Kasım 2018 17:57:29
      ne kadar boş bir yazı çektiğin zahmete değdimi bu haberle süryelileri nasıl bağladın kafam bir türlü alamıyor devletin politikaları neçok batar olmuş size zor geliyorsa gide bilirsin ya ALLAH aşkına teknoloji sitesinde teknlojik habere bile siyaset katıyorsunuz yuhhh yuhhh
      |
      |
    • Teğmen
      192 Mesaj
      16 Kasım 2018 20:20:28
      Bir kaç ay sonra okuruz Keriz silkeleme haberlerini
      |
      |
    • Binbaşı
      1287 Mesaj
      16 Kasım 2018 22:31:04

Nusret'in kazik oldugunu anlamak icin illa gidip yemek yemek gerekmiyor. Yok ben o hesabi odemeden kaziklandigima inanmam diyenler gidip deniyebilirler.

Bu arada kulaktan dolma derken? Kendi sitesinde adamlarin gemi fiyat listesi var. veritabaninda zaten olan bir tanimin tekrar aktiflestirilmesi icin 3000$ istiyor adamlar. :D Neymis gemimiz patlamis, tekrar almamiz gerekiyormus. 200 MILYON DOLAR topladi bu adamlar oyun gelistirecegiz diye. Titan'da titmisti boyle insanlari. Onun dijital versiyonu. :p
      https://forums.starcitizenbase.com/topic/19524-star-citizen-ship-prices-all-variants-usd/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensi -- 16 Kasım 2018; 22:33:41 >
      |
      |

• Binbaşı
      1834 Mesaj
      16 Kasım 2018 22:31:47
      Birisi şu haber fotoğrafi ile gerçek kibrit kutusunu birleştirip atsin
      |
      |
    • Yarbay
      4553 Mesaj
      17 Kasım 2018 10:22:05
      quote:

Nusret'in kazik oldugunu anlamak icin illa gidip yemek yemek gerekmiyor. Yok ben o hesabi odemeden kaziklandigima inanmam diyenler gidip deniyebilirler.

Bu arada kulaktan dolma derken? Kendi sitesinde adamlarin gemi fiyat listesi var. veritabaninda zaten olan bir tanimin tekrar aktiflestirilmesi icin 3000$ istiyor adamlar. :D Neymis gemimiz patlamis, tekrar almamiz gerekiyormus. 200 MILYON DOLAR topladi bu adamlar oyun gelistirecegiz diye. Titan'da titmisti boyle insanlari. Onun dijital versiyonu. :p
      https://forums.starcitizenbase.com/topic/19524-star-citizen-ship-prices-all-variants-usd/

Ben oyunu 30$'a aldım ve oynuyorum.

• Binbaşı
      1287 Mesaj
      17 Kasım 2018 16:52:15

Zevk meselesi tabii. "Herkesin zevkine hickimse karisamaz." :p
      |
      |

• Yarbay
      4553 Mesaj
      17 Kasım 2018 18:45:20
      quote:

Zevk meselesi tabii. "Herkesin zevkine hickimse karisamaz." :p
      Aynen öyle. Ayın 23'ün de bedava etkinliği olacak. Star Citizen'ı bedavaya denemek isteyebilirsiniz, ne oluyor ne gidiyor diyerekten.

• Binbaşı
      1287 Mesaj
      17 Kasım 2018 18:49:45

Gunleri soyle 36 saate filan cikarsalar dediginiz gibi oyun oynamaya bol bol vaktim olur ama 24 saat su an ucu ucuna yetiyor. O da 4-5 saat uykuyla. :D
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
nice türkiye
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.