Şimdi Ara

Uzamak Ve Kas Yapmak İstiyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
55.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sa.arkadaşlar ben 16 yaşındayım boyum 174 cm 63 kiloyum evde kas yapmak için çalışıyorum 8 kglik 2 dambılım ve 3kglik 2 dambılım var her sabah 2 haşlanmış yumurta peynir süt falan yiyorum akşamları da tavuk balık et değişiyo tek çekiş 20 şınavdan günde 150 tane çekiyorum mekikte 50 te falan çekiyorum fakat kaslarımda ağrı olmuyo ayrıca tek çekişte 8 barfiksten günde 50 tane çekiyorum ama yaptıklarım ve beslenmem yeterli mi bilmiyorum kollarım falan kaslandı ama başka önerebilceğiniz bişey var mı acaba şimdiden tşk ederim :)
  • benim yaşım 11 boyum 1.56 boyum iyi mi?
    ve ayrıca boyumu biraz daha uzatmak istiyorum ne yapabilirim
  • Arkadaşlar Bende Tek Seferde 25 mekik 50 şınav çekebiliyorum

ama şu konuda sorunum var yağsız yediğim bişey yok

Bide sütü sevmiyorum ve yumurtadan nefret ediyorum

NAPCAm Benn :D

• sütü sevmiyorsan peynir ya da yogurt ye.Bide yaşın kaç kilon fazlasa bol karbonhidradlı yiyecek ye.Bol bol kas yap denize girme imkanın varsa erkenden kalk ve gir deniz hem sakin olmuş olur.Çeke bildiğin kadar çek setler halinde mesela 10x10 şeklinde ağırlık al 5kg 10kg lik set tabi yaşında önemli besinine dikkat et kilon fazlasa diyet yap oruç tut mesela en güzel diyettir.FAzla kilolarını verince kas yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deimosuz

sütü sevmiyorsan peynir ya da yogurt ye.Bide yaşın kaç kilon fazlasa bol karbonhidradlı yiyecek ye.Bol bol kas yap denize girme imkanın varsa erkenden kalk ve gir deniz hem sakin olmuş olur.Çeke bildiğin kadar çek setler halinde mesela 10x10 şeklinde ağırlık al 5kg 10kg lik set tabi yaşında önemli besinine dikkat et kilon fazlasa diyet yap oruç tut mesela en güzel diyettir.FAzla kilolarını verince kas yap.

karbonhidrat = kas ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deimosuz

sütü sevmiyorsan peynir ya da yogurt ye.Bide yaşın kaç kilon fazlasa bol karbonhidradlı yiyecek ye.Bol bol kas yap denize girme imkanın varsa erkenden kalk ve gir deniz hem sakin olmuş olur.Çeke bildiğin kadar çek setler halinde mesela 10x10 şeklinde ağırlık al 5kg 10kg lik set tabi yaşında önemli besinine dikkat et kilon fazlasa diyet yap oruç tut mesela en güzel diyettir.FAzla kilolarını verince kas yap.

• Arkadaşım benim yaş 18 1.90 boy var küçüken güreşde yapdım body de çalıştım vücudum spr bence sen en iyisi güreşe git 11 yaşındayken başladım daha o zamandan yaşıtlarıma göre kasım daha fazlaydı
  • Selam arkadaşlar.Ben 14 yaşındayım.Boyum 1,58iKilom 57 boyumu uzatmak ve kas yapmak ıstıyorum.Ayrıca 5 kg lık dambılım var bana bır program sunarmısınız.teşekkürle
  • Merhaba abiler 13 yaşındayım
    Boy:165
    Kilo:51
    Ama vücüdum çok yaglı karın ve kol kası yapmam için ne gerekiyor söyleyebilirmisiniz?
    Şimdiden teşekkürler...
  • bende 19 yaşındayım boy 1.72 boy uzaması için doktora gidipte fayda gören varmı?
  • Bende arkadasın dedıgı gıbı 14 yasındaydım kas yapmaya calısıyorum ama zor oluyor oyle hemen olmuyor.Ilk once 2 adet 4 kg dambıl ıle calıstım yaklasın sene kadar sonra sınav cakmeye basladım toplam 15 tane sınav cekebılıyorum mekık ıse 40 50 adet cekıyorum.Ondan sonra 8 kg aldım bırden zorlamamak ıcın o zaman 20 yane fln cekıyodum. Sımdı 14 yasındayım 13 kg dambıl var yoplam 20 tane sınav 50 60 mekık cekıyorum ılk basta 1 tane bıle barfıks cekemezken sımdı 6,7 tane cok rahat cekebılıyorum.Kolumu ölçtüğümde 26 cm geldı sızce ıyı mı?
    Su an:
    Boy:1.63
    Kilo:55
  • 18 yaşına kadar saçma hayaller içine girmeyin. Sporunuzu yapın. Gezin, tozun, koşun, hoplayın, zıplayın... Gelişiminizi tamamlayınca rötüş yaparsınız.
  • bu iş 2 dambılla olcak bişey değil malesef çok fazla emek istiyo ben 4 yıldır çalışıyorum hala bile istediğim kıvamda değil ki bi kızın kas yapısı erkeğe göre çok daha kolay gelişir :)öncelikle yağlarınızdan kurtulmaya bakın iyi bi danışman size yardımcı olucaktır yanlış yapılan sporlar omuzlarınızı daha geniş gösterebiliyor yada kocaman bi göbeğin altındaki kas kütlesinin bi sempatisinin olduğuna inanmıyorum .evde yapılabilcek şeyler maksimum fazladan mekik çekmektir bence
  • Her gün süt içmek kalsiyum ağırlıklı beslenmek boy uzatır.

Ben eskiden geceleri yatmadan önce 1 bardak ayran içip öyle yatardım.O sayede 3-4 ay içinde boyum 10 cm falan uzamıştı.
  • bu kas tutkusu günden güne artıyo ama ergenlik dönemindeki gençler bu tutkuya kağılınca boyları kısa kalıyo fiziğinin güzel olması tabiki hrika bişey ama ya bi uzamn antrnor kontrolunda yada basketbol tenis yüzme gibi sporlarla altyapı oluşturulup üzerine bişeyler eklenebilir bunun içinde devamlı çalışmak şart
    dikkat edersnizki mankenlerin çoğu eski sporculardır
  • arkadaşlar bende fitnessa gidiyorum 14 yaşındayım boyum 1.85 kilom 66
    haftada düzenli olarak 3 kez fitnessa gidip ağırlık çalışıyorum evde de üst üste 25 şınav veya 90 mekik çekebiliyorum.ağırlık kaldırdığımdan dolayı boyumun uzaması durur mu ve başka öneriniz varmı ? Şu an baklavalar gözüküyor
  • Boy sadece genetikle uzar, diğer faktörler taş çatlasa 1-2 cm etkiler. Boy uzatmak için kendinizi paralamayın yani, yemeğinizi güzel yiyin vücudunuz yakıtsız kalmasın onun haricinde yapacak bişey yok.

Vücut geliştirenin boyu kısa kalır diye bi olay yok, ben 15 senedir yapıyorum 1.88 im, arnold schwarzeneger, ronnie coleman bakın bu adamlara uzun uzun adamlar, hiç bişey olmaz.
  • KAS YAPMAK İSTİYORSANIZ GÜNDE 20 ŞINAV 20 MEKİK ÇEKİN.BEN ESKİDEN KASSIZDIM AMA BUNU YAPINCA KASLARIM ÇIKTI.
  • arkadaşlar ben yaklaşık 5 aydır kas çalışıyorum ve kolumun hacmi 35 bana az gibi geliyor ne diyorsunuz ? ayrıca ben ne kadar gögüs çalışırsam çalışayım gögüsümün ucu sertleşmiyor ne tür bir çözüm önerirsiniz
  • arkadaşım 19 yaşından sonra boyun en fazla 1.75 oda en fazla olur bu boydasın genetik aileden dolayı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.