Şimdi Ara

Uzaktan eğitime 31 Mayıs’a kadar devam edilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Koronavirüs salgınını nedeniyle okullar 16 Mart tarihinden beri uzaktan eğitim formülüyle eğitim veriyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu sürecin 31 Mayıs’a kadar devam edeceğini açıkladı.

Bakan Selçuk, “Koronavirüs Bilim Kurulu'nun verdiği tavsiyeler ve bizim de aldığımız karar doğrultusunda; 31 Mayıs'a kadar uzaktan eğitime devam etme kararı aldık.” dedi. MEB’in 2019-2020 eğitim öğretim takvimine göre okullar 19 Haziran’da tamamlanacaktı. Temmuz ve Ağustos aylarında telafi eğitimi yapmayı planlamadıklarını ifade etti. Bilim Kurulu önerir ve Türkiye’nin durumu müsait olursa Mayıs ile Haziran aylarında yüz yüze ders yapılabilir.

Ayrıca Bkz.Apple, Koronavirüs nedeniyle kapattığı mağazalarını Mayıs ayında açmaya başlayacak

Bakan Selçuk, bugünkü açıklamasında LGS sınavı ve sınıf geçme konularına da değindi. Bu sene öğrencilerinin ortalaması kaç olursa olsun bir üst döneme geçecek. Gelecek hafta başında yapılacak kabine toplantısın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, LGS tarihiyle ilgili açıklama yapacak.

• Gelecek sene bile okullar açılsa mucize olur herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online eğitim iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğitim sisteminin ne kadar berbat olduğunun kanıtıdır bu. Eski sistem yürüyemeyecek. Yaşasın yeni sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: TalihsizSerüvenci

Eğitim sisteminin ne kadar berbat olduğunun kanıtıdır bu. Eski sistem yürüyemeyecek. Yaşasın yeni sistem
    Al işte bir kör muhalif daha,hiçbir zaman bitmez bunun gibiler
    Okullar erken açılsa diyecekti ki "Bakın bunlar yüzünden korona vakaları artacak,ne hale getirdin bizi"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU yaz açılmasa bile Eylül ayında erken de olsa başlayacak bence.

İlaç FDA onayında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.