Şimdi Ara

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Yapanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
14
Favori
40.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzaktan eğitim yüksek lisans eğitimi veren kurumları, uzaktan eğitime başlayacaklar ve hali hazırda öğrenci olanları bu başlık altından takip edelim.

Aşağıdan, uzaktan eğitim yüksek lisans programları bulunun bazı üniversitelerin ilgili sayfalarına erişebilirsiniz. Eksik kalanları mesaj yoluyla tarafıma ileterek, listenin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM
    AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM
    GAZİ ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM
    BARTIN ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM
    SAKARYA ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM
    ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angeleo -- 13 Temmuz 2019; 9:46:32 >

• Ben de bilgi almak istiyorum eğer yorum yapabilecek olan olursa iyi olur.
    Seramik mezunuyum iş olanığım artsın ,elimde cv gelişsin diye uzaktan eğitim yüksek lisans yazılmayı planlıyorum .Ama ne işletme ne yönetim sistemleri hakkında bilgim yok 2-3 yılda bambaşka bir alan / sektör olacak ? Faydası olur mu ?
  • An itibari ile beykent üniversitesi, yönetim bilişim sistemleri bölümüne kabul edildim.
    LİNK 'ten de anlaşılacağı için fiyatı 8250tl.

Açıkçası bu fiyat çok mu değil mi ondan da emin değilim. Henüz kesin kayıt yaptırmadım ve iptal etmeyi de düşünüyorum.

Bu bölümde yüksek lisans yapmış, hatta uzaktan eğitim alan veya almakta olan arkadaşların tecrübelerini de paylaşmalarını da rica ederim.
  • vallaha bende ahmet yesevi ile beykent arasında kaldım kayıt yaptırmak istiyorum ama faydası varmı ve ders girme zorunluluğu varmı okuyupta tecrübeli bir adam bulamadım bu yüzdende bilgi edinemedim kimsede bişey yazmıyor...
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    ahmet yesevi ve beykent(uzaktan eğitim) derse girme zorunluluğu yok. sadece uzaktan bilgisayar başında müsait zamanlarda dersleri takip etmen lazım ki bitiresin :) Final sınavlarına, okula davet ediyorlar.(ahmet yesevi için ankara ve istanbulda alternatif üretmişlerdi sanırım)

beykent tuzlu geldiği için kayıt yapmadım, ahmet yesevi 3 dönem, dönem başı 2.106 TL. yani 3x2106tl

ahmet yesevide kayıtlar devam ediyor, ilk başvuruları dikkate alacaklarını söylediler. belli kontenjanları mevcut, tam kayıt yapar gibi birsürü evrak teslim ediyorsun. kesin kayıt onayı verilirse ücreti yatırıyorsun.

Buraya kadar herşeyi araştırdım, yararlı mı, buna değer mi kısmında net bir bilgi edinemedim.

ŞÖYLE bir site var MIS ile ilgili bilgi veriyor. Bir incele istersen.
  • sen şimdi beykentemi başvurdum ahmet yeseviyemi ?
    ikisine de...
    hatta sakarya üniversitesine de başvurdum, onun başvuru sonuçları henüz açıklanmadı.

birden fazla başvuru yapabilirsin, hangisi uyarsa oraya gidersin :)
  • beykent pahalı ama yaa.. ahmet yesevi daha uygun ve bu işin piri gibi bişey..
    Bölümü okumak mesele(ben işletme mezunuyum), okul diplomasının piyasada geçerliliği başka mesele. O yüzden gerçekten bu bölümü okuyan, piyasayı bilen bir arkadaşın da yorumu önemli.
  • aynen bende işletme mezunuyum ama mesleğim sistem işime yararmı onu bilmiyorum...şeytan diyorki gir bu sene ÖSS sınavına kazan bir mühendislik olsun bitsin.
    aynı şeyi düşünmedim değil. uzaktan eğitim mühendislik bölümleri de açan üniversiteler vardı. Bu arada hep uzaktan eğitim diyorum, çalışan evli barklı adam olunca insan, öyle kampüslere gitmeye pek vakit olmuyor :) uzaktan eğitim benim gibilere hitap ediyor daha çok. Sizi bilemem tabii..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angeleo

aynı şeyi düşünmedim değil. uzaktan eğitim mühendislik bölümleri de açan üniversiteler vardı. Bu arada hep uzaktan eğitim diyorum, çalışan evli barklı adam olunca insan, öyle kampüslere gitmeye pek vakit olmuyor :) uzaktan eğitim benim gibilere hitap ediyor daha çok. Sizi bilemem tabii..

aynı kafadız evli barklı aile geçindiren için üniversiteye gidecek zamanı olmaz bu yüzden bende uzaktan eğitim arıyorum bu yüzdendirki fakülte okuyum tam ve temiz olsun diyorum...
  • http://fbe.zirve.edu.tr/tr/ybbasvuru-kesin-kayit

Şöyle bir üniversite de varmış. mühendislik yönetimi diye bir bölüm daha var ayrıca.
  • Gazi üniversitelerinin Yönetim Bilişim Sistemleri uzaktan eğitim düşünüyorum ben de. Herhangi bir şey bilen varsa beni aydınlatsın lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Gazi üniversitelerinin Yönetim Bilişim Sistemleri uzaktan eğitim düşünüyorum ben de. Herhangi bir şey bilen varsa beni aydınlatsın lütfen :)

aralık ayında yeni dönem alımları yapılacak, son olarak kurum ile yazışmıştım. yeni kayıt dönemi aktif hale geldiğinde tekrar bilgilendirme yaparım.

Bu arada konu günceldir; uzaktan eğitim yapan arkadaşlar tecrübelerini aktarabilirler.
  • konu günceldir.
  • quote:

konu günceldir.

sınıf arkadaşıyız galiba . özelden msj atıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gazi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Uzaktan Eğitim) Başvuru yaptım bu dönem. Listelerin açıklanmasını bekliyorum.

Başka başvuru yapan var mı tanışalım.
  • quote:

Gazi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Uzaktan Eğitim) Başvuru yaptım bu dönem. Listelerin açıklanmasını bekliyorum.

ben başvurmuştum, listeler yayınlandı, ismim de mevcut. ancak kayıt olmaktan vazgeçtim. büyük olasılıkla bu sefer beykent'e kayıt yaptıracağım. geçen dönem de beykent'e başvuru yapmıştım ancak kayıt yaptırmaktan vazgeçmiştim.

Gazi üniversitesine kesin kayıt hakkı kazananların listesi evrak teslimi için Bu Linkte yer almaktadır.
  • quote:

quote:

Gazi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Uzaktan Eğitim) Başvuru yaptım bu dönem. Listelerin açıklanmasını bekliyorum.

ben başvurmuştum, listeler yayınlandı, ismim de mevcut. ancak kayıt olmaktan vazgeçtim. büyük olasılıkla bu sefer beykent'e kayıt yaptıracağım. geçen dönem de beykent'e başvuru yapmıştım ancak kayıt yaptırmaktan vazgeçmiştim.

Gazi üniversitesine kesin kayıt hakkı kazananların listesi evrak teslimi için Bu Linkte yer almaktadır.

Neden vazgeçtin?

O kesin kayıt listesi değil. Belge teslim edeceklerin listesi.

Belgeyi de teslim ettim. Kesin kayıt hakkı kazananların listesinin açıklanmasını bekliyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.