Şimdi Ara

Uzaktan Bilgisayar Programcılığı Okuyanlar Bakar Mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzaktan bilgisayar programcılığını okuyan veya bitirenler memnun olduğunuz üniversite varsa yazar mısınız?Uzaktan bilgisayar programcılığı okumak istiyorum.

• Güncel

• marmarada okudum 2022de mezun oldum memnun kaldım.

• CaimaN kullanıcısına yanıt
    Sınavlar kendi kampüsünde mi oluyor? Bir de %30 yüz yüze yapılabilir denmiş koşullarda oldu mu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M540 -- 26 Ocak 2023; 0:6:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dersler hiç yüz yüze olmadı ama sınavlar marmara üniversitesi mehmet genç külliyesinde yüz yüze oluyor

@CaimaN

Hocam size birkaç sorum olacak:

1) TYT'den kaç puan aldın da marmara bilgisayar programcılığını kazandın? (Ben baktım taban puanları çok yüksek)

2) Hangi dersleri gördünüz? (Programlama ile ilgili dersleri soruyorum.)

3) 2 yılın sonunda tek başına kimseden yardım almadan websitesi kodlayıp istediğin programı yazabiliyor musun?

Şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuaz999 -- 7 Şubat 2023; 10:32:35 >

Hocam soruma cevap yazar mısınız lütfen

• Şuan Elektrik-Elektronik müh. okuyorum. Ben de bu sene sınava girip ikincil bölüm olarak Uzaktan Bilgisayar Programcılığı okumayı istiyorum. 300-400 bin bir sıralaması var zaten, çok bir efor sarfetmene de gerek yok sınavda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkuaz999 T kullanıcısına yanıt

öncelikle geç cevap için kusura bakmayın hocam deprem koşuşturmacasından dolayı şimdi gördüm

1-) 200k civarı bir şeyle hocam

2-) neredeyse programlamaya dair çoğu şeyi vardı c#, c, react, java cart curt tabi hepsi temel düzeyde sadece fikir edinmek için istersen sana transkriptimi atabilirim özelden

3-) şöyle ki ben zaten kendim yıllardır programlamayla uğraştığımdan dolayı buna objektif bir cevap veremem. katkıları tabi ki oldu ama ben zaten web programları yazabildiğim için yazılabilir mi bilmiyorum ama düşününce hiç bilmeyen biri o derslerden sonra yapacak hale gelemez en fazla ezberlemiş olur diye düşünüyorum

ben marmara elektrik elektronik müh 4.sınıfım, meslek lisesinde web programcılığı okudum marmarada bilgisayar programcılığını 3,57 ortalama ile bitirdim asıl girme amacım dgs idi bu bilgileri de ekstradan ekleyeyim.

Cevapların için sağol.Birkaç şey aklıma geldi onları sormak istiyorum:

1) Öncelikle transkriptini atmanı rica ediyorum.

2) 200k puanla girdim yazmışsın.Ancak TYT puanlarına bakıyorum o kadar yüksek ki ben kendimi kassam kazanamam diye düşünüyorum.2022 taban puanlarına baktım 318 gösteriyor.Nasıl 200 puanla girdim hocam bu imkansız.

Uzaktan Bilgisayar Programcılığı Okuyanlar Bakar Mısınız?

3) DGS ile bende Yazılım Mühendisliği istiyorum.Ancak kontenjanlar çok az.Bana tavsiye edebileceğin bir şey var mı bu konuda?

• turkuaz999 T kullanıcısına yanıt

1-) özelden yollayacağım

2-) puan değil sıralama 200 bin civarı bir sıralamayla girdim attığın ssde te 268 binle girmiş en son kişi puan önemli değil sıralamaya bak

3-) dgs işi yaş kontenjanlar çok az ona çok bel bağlama derim

200 bin puanla girmemiş 200 bin sıralama ile girmiş. Puan hesabı yapmayı bırakın sınav sıralama sınavı. Bu sene 230 bin sıralama ile almış marmara uzaktan eğitim bunu yapamıyorsan okuma zaten biraz sert olmuş olabilir ama üniversite de kolay değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam açık söyleyeyim.Benim istediğim Kıbrıs'ta yazılım mühendisliği okumak.Ancak olmazsa Türkiye'de de olabilir.İnternetten araştırıyorum.Pek çok sitede farklı sonuçlar var.Senden ricam bana yardımcı olman.Ben baktım şu sitede dolmadı yazıyor Kıbrıs'takiler.Bu durumda minimum kaç puan almam gerekir Kıbrıs'ta bir üniversitede yazılım mühendisliği okumam için?

Uzaktan Bilgisayar Programcılığı Okuyanlar Bakar Mısınız?dogrutercihler.com
    Yazılım Mühendisliği 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları – Doğru Tercihler
    https://dogrutercihler.com/yazilim-muhendisligi-taban-puanlari-ve-basari-siralamalari/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.