Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
587.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Hocam ben öyle bir sorun yaşamadım

1.84 78 kiloyum m beden mi almalıyım sizce
  • Birde arkadaşlar jimmyde Ç harfi var mı acaba biliyor musunuz ?
  • Arkadaşlar 1 kez bile giyilmemiş İtalya Milli Takımı formamı satıyorum.2014 Dünya Kupası formasıdır.Aldığımda dar geldiği için giyemeyip dolaba asmıştım.Resimlerden de görüleceği üzere Pirlo'nun adı ve numarası üzerindedir.(Yapıştırma değildir sağlam olsun diye diktirmiştim.O yüzden asla çıkma gibi bir durumu yoktur. ) Bedeni S'dir.Ürün hiç giyilmediği için sıfır gibidir.Yırtılma,bozulma,solma gibi herhangi bir defosu yoktur.Thai kalitedir.Fiyat 40 TL'dir.Almak isteyen arkadaşlar PM'den ulaşsın.

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

• Njosnavelin kullanıcısına yanıt
    Player version alacaksanız hangi beden tişört giyiyorsanız bir beden büyügünü alın çünkü m beden s beden gibi ama normal bedenlerde m türkiyedeki normal kesim m beden tişörte tekabul ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Formamiz hazir yolda
    Bu mesaja eklenen görseller:

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

NBA forması satan var mı?
  • Ben de Nba forması arıyorum. Carmelo Anthony'nin mavi formasını alacağım. Jimmy dışında bir adam daha var, mail attım hala cevap gelmedi. Jimmy'nin formaları $25. Şu anki dolar kuruna göre çok pahalı.
    Başka bir satıcı bilen varsa söyleyebilir mi?

• Bunlar aliexpress üzerinden mi satıyor?
  • Jimmy ile mail yoluyla iletişime geçiyorsun,ürünü sana aliexpress üzerinden satıyor. Diğer kullanıcıları bilmiyorum. Jimmy'nin katalogu geniş,ama $25 biraz fazla gibi.

• Kardeşim ben Carmelo'nun mavi formasını almıştım geçen sene. Aldığım adama baktım kapatmış mağazasını

• leaglos kullanıcısına yanıt
    Duruma göre belki Jimmy'den alabilirim(pazarlıkla).Beden konusunda pek bilgim yok. Normalde M giyiyorum,geniş omuzluyum. Hangi beden basketbol forması alayım? 1.76 boy,75 kilo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Jimmy ile mail yoluyla iletişime geçiyorsun,ürünü sana aliexpress üzerinden satıyor. Diğer kullanıcıları bilmiyorum. Jimmy'nin katalogu geniş,ama $25 biraz fazla gibi.

Aradağım formadan bulamadım nedense ''Oden'' yazılı istiyorum özel yapıyorlar mı? ve bu formalar orjinale yakın mı

tam olarak resimdeki gibi olacak forma + şort

http://i.hizliresim.com/D3Onry.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-67679AAA5 -- 22 Eylül 2016; 9:53:32 >
  • Hocam bir satıcı buldum.
    Email adresi > newsport.john@outlook.com
    İstediğiniz formayı ve katalog adresini sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Hocam bir satıcı buldum.
    Email adresi > newsport.john@outlook.com
    İstediğiniz formayı ve katalog adresini sorabilirsiniz.

bu e mail adreslerine gmail üzerinden mi mail atıyoruz
  • İstediğin mail servisinden atabilirsin, farketmez.

• Jimmy'den dün siparişini verdiğim Tottenham forması ve şortu kargoya verilmeye hazır.
     Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

Yalnız şortta problem var. Fotoğraftaki şort deplasman formasının şortu. Ben ev sahibi istemiştim,ev sahibinde arma ve çizgiler beyaz renkte. Jimmy'e yine mail attım, umarım değişiklik yapar kargodan önce.

• Geldiğinde değerlendirme yapabilirmisin kalıp ve kalite açısından falan,aynı formayı ve deplasman formasını bende çok beğendim bu sene.
  • Hocam Under Armour'un ölçülerini falan bilmediğim için Jimmy'ye sordum. Bu formanın tek versiyonu üretiliyormuş. O da fan versiyonu. Ben de forumdaki arkadaşların tecrübelerine ve Jimmy'nin katalogundaki ölçülere göre normalde giydiğim (forma) ölçülerden bir beden düşük aldım. M aldım,sonucu göreceğiz.

• Arkadaslar 184-78 boy kiloyum player version L beden aldim sizce olur mu?

Birde jimmyden aldigim formada ç harfi olmadigi icin c yapmak zorunda kaldi. Turkiyede fenerium gibi yerlerde oraya nokta basarlar mi acaba ?

• 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.