Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
587.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler artik turkiyede twitterda forma satan bir cok yer var. Neden hala uzak dogu? Ben de sizin gibi aliyordum da kargo beklemesi vs. Kalite farki mi var da Turkiyeden almiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar

heryerde bu formayi ariyorum ama bi bulamadım

http://www.pic-upload.de/view-31360960/extra_football_shirt_16022_1.jpg.html

dortmund cl 2012 forması. nerden bulabilirim bilgisi olan varmı acaba?
  • ruud_ kullanıcısına yanıt
    bana ulaşabilirsen almayı düşünüyorum hocam
  • myakup04 kullanıcısına yanıt
    Mahrez forması myakup04 isimli arkadaşa verilmiştir.

Teşekkür ederim
  • galiba, binlerce forma satan elemanlar vardı hepsi duman olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

Mahrez forması myakup04 isimli arkadaşa verilmiştir.

Teşekkür ederim

Asıl ben teşekkür ederim hayırlı olsun
  • ibrahimovic man utd. forması almak istiyorum alan var mı arkadaşlar? fiyatlar nasıl?
  • Rock N Metal kullanıcısına yanıt
    Desene Aliexpress'e devam.

• Ibra formasi almak istiyorum ama aliexpresste bulamadim. Varmi bulan. Link koyarsaniz super olur.

• Ibra formasi değilde yeni sezon Manu formasi siparisi verdim jimmy'den.Yaninda short ve tozlukla beraber set halinde 38usd(isim+numara+patch dahil) .Forma adizero yani oyuncu formasi.Gelince detayli incelemesi yapar, fotoğrafını atarım.

• Meetal01 kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz hocam. bende adizero juventus formasını alacaktım ama çok dar olur düşüncesiyle vazgeçmiştim.
  • Adizero alicaksan bir beden büyük al hocam.Kafan rahat olur.Büyük gelir diye endişelenme.Normalde L beden giyiyorum formayi XL söyledim.

• Meetal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam formanin yapisi itibariyle zaten dar bir beden buyuk alsam yine yapisir bence. Cok dar giyemiyorum.

• Arkadaslar selam,

Aliexpress uzerinden hali saha takimimiz icin oynayacagimiz ligde kullanmak uzere 2 cesit Boca formasi almak istiyoruz, guvenilir oldugunu dusundugum bir satici da bulduk.

Toplam 20 adet forma, 450 dolar civari bir ucreti var.
    Sorum su;

Forma adetlerinin fazlaligindan dolayi ticari amac seklinde algilanip gumrukte takilma olasiligi nedir? Bu olasilik yuksek ise, bunu asmak icin ne yapilabilir?

Yanitlarsaniz cok mutlu olurum.

• philly13 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba 20 adet biraz fazla bir rakam olduğu için ve 75 € yu geçtiği için gümrükte takılma ihtimali var onun yerine 20 formayı 5 kişiye bölüştürerek 4er adet olarak sipariş verirseniz sıkıntı olmayacaktır
  • Cevapladiginiz icin cok tesekkur ederim,

Soylediginiz yontem disinda, saticiya mesajla ayri paketler halinde yollamasini soylesem bu sikintiyi asabilir miyim?

5 kisiyi ayni anda organize etmek zor olabilir, ama en olmadi oyle yapilir tabi :) Bunun disinda gumruge takilirsa vergisini odeyip ( yanlis bilmiyorsam ucretim yuzde 20 si civari) gumrukten alabilme ihtimali olur mu?

• philly13 P kullanıcısına yanıt
    o şekilde de olabilir yada siparişi verirken 5er adet olarak 4 farklı siparişte verirseniz, satıcıyada ayrı ayrı gönder diye mesaj atarsanız olabilir ;) en kötü gümrüğe takılırsa dediğiniz gibi yüzde 18-20 arası verginizi ödeyip teslim alabilirsiniz
  • Arkadaşlar elimde 13-14 Juventus m beden player version forması var,ilgilenenler pm atabilir fiyat 60 tl takas yok son fiyat.

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngmoney -- 14 Ağustos 2016; 1:02:18 >

• Beyler cümleten selamun aleykum
    Ya bu forum geçen senelerde çok aktif bir forumdu
    forma alanlar yeni sezon formalarindan ayrıntılı fotolar paylaşırdı
    yeni güvenilir uygun fiyatlı satıcı bulanlar bilenler paylaşırdı
    Bilmeyenler sıkça foruma danışır ilgili ve konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olurdu
    Yani samimi bir ortam vardı şimdi eski havası yok gibi
    Ne dersiniz eski havasıni geri getiremezmiyiz bu forumun

• sulo313 S kullanıcısına yanıt
    İlk başlarda yaygındı çünkü hem dolar ucuzdu hemde bişey ilk keşfedildiğinde daha çok ilgi görür sonuçta.Ayrıca aliexpress'te de forma satılmıyor artık yupoo'dan almak gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.